КРЕДИТ ОНЛАЙН 24/7

500 2 000 4 000 10 000
+
2 000 грн
17142128
+
21 днів
Повертаєте2 756,00 23 грудня

Отримати швидко гроші на карту банку

1
Заповніть онлайн заявку на кредит за 10 хвилин
2
Чекайте схвалення позики протягом 5 хвилин
3
Отримайте гроші на банківську карту миттєво
Отримати кредит

Оплатити кредит без реєстрації

  • Введення даних по кредиту
  • Введення суми оплати
  • Введення даних карти
  • Успішна оплата

ОФОРМИТИ КРЕДИТ З CREDITON ЛЕГКО ТА ПРОСТО

Ми видаємо позики онлайн до 4000 грн. при першому зверненні та до 10000 грн. – постійним клієнтам

Ймовірність схвалення Вашого кредиту становить 95% за умови, що Вам уже виповнилось 18 років

Ви надаєте тільки паспорт та ІПН, довідка про доходи та інші документи не вимагаються

Щоб отримати гроші, Вам потрібен лише доступ до Інтернету та платіжна карта будь-якого банку України

Взяти кредит онлайн можна у будь-який час доби, 24/7, без вихідних і святкових днів

Ми гарантуємо конфіденційність та захист особистої інформації

Розрахунок процентної ставки

Оформити кредити через наш сервіс можна на строк до 28 днів. Приклад розрахунку реальної річної процентної ставки за кредитом: якщо Ви берете кредит на суму 1.000,00 грн. на 28 днів, то повертаєте 1.000,00 грн. (Сума кредиту) + 504,00 грн. (Проценти за кредитом за 28 днів) = 1.504,00 грн., при цьому реальна максимальна річна процентна ставка становить 657% річних. Мінімальна процентна ставка може становити 0,01% за 1 день користування кредитом: якщо Ви берете кредит на суму 1.000,00 грн. на 28 днів, то повертаєте 1.000,00 грн. (Сума кредиту) + 2,80 грн. (Проценти за кредитом за 28 днів) = 1.002,80 грн., при цьому реальна мінімальна річна процентна ставка становить 3,65% річних. Максимальний початковий строк кредиту - 28 днів, але клієнт має право погасити кредит достроково або скористатися своїм правом продовжити строк користування кредитом. Детальні умови фіксуються сторонами в порядку, встановленому кредитним договором.

Прострочення платежу

ТОВ «ФК «КРЕДИТОН» наполегливо рекомендує позичальникам своєчасно погашати заборгованість за кредитом, щоб уникнути додаткових витрат. У разі несвоєчасного повернення боргу чи прострочення платежу буде нараховуватися пеня за кожний день прострочення або підвищена процентна ставка за кредитом.

Тому, якщо Ви не можете оплатити кредит у зазначений строк, рекомендуємо подовжити його на зручний для Вас термін, погасивши тільки проценти за позикою.

Кредит онлайн на банківську карту

У теперішній час онлайн кредитування являється невід'ємною частиною життя кожного із нас: воно вирішє фінансові проблеми у непередбачених обставинах.

Немає потреби ставити себе у неприємне становище, звертаючись до рідних, знайомих чи приятелів за швидкою фінансовою допомогою. Достатньо мати сучасний ґаджет у вигляді ноутбука, смартфона, комп'ютера чи планшета чи з доступом до Інтернету.

Працюючи в офісі, смакуючи обідом у кафе, відпочиваючи з друзями або сидячи вдома на канапі, можна оформити кредит онлайн за 15 хвилин без довідки про доходи, маючи лише паспорт, ідентифікаційний податковий номер та платіжну карту банку, на яку перерахують гроші.

Отримати позику дуже легко. Якщо Ви знаєте, яка грошова сума Вам потрібна, і коли Ви зможете погасити заборгованість, виберіть на сайті сервісу CREDITON суму та строк кредиту на кредитному калькуляторі, зареєструйтеся, заповніть коротку заявку з Вашими даними і, через декілька хвилин, отримайте рішення стосовно Вашої заявки на кредит онлайн.

Чому клієнти віддають перевагу роботі з CREDITON?

Сервіс CREDITON під час видачі кредитів використовує спеціальну методологію кредитування, розроблену професійною командою висококваліфікованих фахівців, яка дозволяє оформити кредит онлайн з мінімальною участю кредитного менеджера.

Система працює таким чином, що отримати позику можна в будь-який час дня і ночі, в робочі та неробочі дні, а також у свята – кредити онлайн насправді доступні 24/7. Крім того, взяти гроші в борг можна не тільки на короткий строк до 28 днів, але й на кілька тижнів і навіть місяців.

Види онлайн кредитів Crediton

🛰️ Кредити 24/7

Види онлайн кредитів Crediton

36 онлайн кредитів 💰

🌌 Пролонгація зі знижкою до -50%

Оформляйте пролонгацію за 3 кліка та отримайте знижку від -20% до -50% при лонгації наступного кредиту.

Дізнатися більше про пролонгацію 💡

👨‍🚀 Оплатити кредит без реєстрації

Повернути онлайн кредит за 3 кліка без реєстрації.

Оплатити без реєстрації ☀️

🚀 Кредити Crediton

Відгуки