ПЕРШИЙ МЕДИЧНИЙ ONLINE КРЕДИТ від CREDITON

Ми запустили абсолютно унікальну послугу - медичний online кредит. Ця послуга дозволяє вам скористатися кредитними коштами для оплати:

КОНСУЛЬТАЦІЯ
ДІАГНОСТИКА
ЛІКУВАННЯ

Після заповнення простої форми та подання заявки ви отримаєте необхідну суму на вашу банківську картку протягом 20 хвилин.

ЗАВАНТАЖИТИ ДОДАТОК

 1. Головна
 2. Кредит на медицину

ЯК ОТРИМАТИ КРЕДИТ на МЕДИЦИНУ
від CREDITON?

1
Завантажити додаток Доктор ОнлайнДоктор Онлайн
2
Вибрати медичну послугу
3
Вибрать спосіб оплати - Кредит
4
Заповнити заявку і Отримати гроші

ЗАВАНТАЖИТИ ДОДАТОК

Кредит на медичні послуги.

Звернувшись за допомогою до медичної установи, не завжди знаєш яким буде рахунок за послуги. Часто, відвідавши одного лікаря, відправляють на консультацію до іншого, призначають аналізи. Всі подібні послуги вимагають додаткових грошових коштів. А що робити, якщо Ви не розраховували на таку суму? Або Вам призначили лікарські препарати, а необхідної суми немає?

Може, Ваше здоров'я - понад усе і не варто економити на своєму житті?

Медичне обслуговування та хвороби не чекають. У зв'язку з цим, часто, гроші потрібні терміново. Немає часу на відвідування банків і збір довідок з місця роботи або очікування дозволу банку на взяття кредиту. Необхідна сума потрібна тут і зараз. Без зволікань.

Компанія Crediton пропонує кредит на медицину. Його можна використовувати на медичне обслуговування, стоматологію, придбання лікарських препаратів, на операції і навіть на придбання медичної страховки.

Немає необхідності підтверджувати необхідність взяття кредиту наявністю медичних довідок. Без поручителів, без застави, без відмов.

Всього пара хвилин онлайн і потрібна сума вже на Вашому рахунку. Вам необхідний тільки доступ в мережу Інтернет.

Тепер кредит на медицину доступний всім без винятків!

Як отримати кредит на медицину?

Зіткнувшись з нестачею грошей на медичне обслуговування, можна звернутися в компанію Кредитон. Ми надаємо послуги кредитування на медичні послуги.

Для отримання кредиту потрібно скористатися онлайн-калькулятором: вказати відсутню суму і термін, на який необхідна позика. Кредитний калькулятор відобразить суму, необхідну для погашення кредиту. Ніяких додаткових платежів і комісій не буде. Тільки та сума, яку вкаже калькулятор.

Після, необхідно буде заповнити заявку на кредит. В онлайн-заявці вказуються паспортні дані, ідентифікаційний код і номер банківської карти, на яку будуть перераховані грошові кошти.

Заявка буде на розгляді лише 5 хвилин та кошти будуть моментально зараховані на Вашу карту.

Особам, які звернулися вперше за кредитом, доступна позика на суму до 4000 грн. терміном на 28 днів. Можлива функція пролонгації. У разі своєчасної виплати медичного кредиту, сума подальшої позики і терміни використання будуть автоматично збільшені.

Надалі можна розраховувати на суму кредитування до 10000 грн. і на термін до 6 місяців, з можливістю пролонгації позики до 3 років.

На які медичні цілі беруть кредити?

Медичний кредит можна оформити задля будь-яких медичних цілей. Для цього не потрібна виписка від лікаря, довідка про хворобу, напрямки або рецепти на лікарські засоби.

Кредит на медицину можна взяти на:

 • консультацію медичного фахівця, в тому числі і вузької направленості;

 • стоматологічні послуги (терапія, хірургія і ортопедія);

 • хірургічні процедури і операції;

 • пластичні операції;

 • операції по корекції зору;

 • аналізи біоматеріалу;

 • ультразвукову діагностику, рентген, МРТ, КТ та інші дослідження;

 • гінекологічні процедури і операції, в т.ч. пологи;

 • медичний туризм;

 • придбання медичних препаратів за призначенням лікаря;

 • придбання медичної страховки для себе або членів сім'ї;

 • оздоровлення організму в санаторії;

 • інші медичні послуги.

Перелік можна продовжувати і продовжувати. Ніхто не запросить документального звіту про витрачені кошти.

Отримавши кредит на медичні послуги, Ви в праві витратити його в будь-яку галузь медичного обслуговування.

Оформити кредит можна перебуваючи безпосередньо в клініці, аптеці або амбулаторії. Заявка на отримання медичного позики заповнюється онлайн. Немає необхідності відриватися від турбот про своє здоров'я.

РОЗРАХУНОК ПРОЦЕНТНОЇ СТАВКИ

Оформити кредити через наш сервіс можна на строк до 28 днів. Приклад розрахунку реальної річної процентної ставки за кредитом: якщо Ви берете кредит на суму 1.000,00 грн. на 28 днів, то повертаєте 1.000,00 грн. (Сума кредиту) + 280,00 грн. (Проценти за кредитом за 28 днів) = 1.280,00 грн., при цьому реальна максимальна річна процентна ставка становить 2.397,81 % річних або 1% на день. Мінімальна процентна ставка може становити 0,01% за 1 день користування кредитом: якщо Ви берете кредит на суму 1.000,00 грн. на 28 днів, то повертаєте 1.000,00 грн. (Сума кредиту) + 2,80 грн. (Проценти за кредитом за 28 днів) = 1.002,80 грн., при цьому реальна мінімальна річна процентна ставка становить 3,71 % річних. Максимальний початковий строк кредиту - 28 днів, але клієнт має право погасити кредит достроково або скористатися своїм правом продовжити строк користування кредитом. Детальні умови фіксуються сторонами в порядку, встановленому кредитним договором.