1. Головна
  2. Кредит ONLINE
  3. Питання та відповіді

Пролонгація

1. Що таке пролонгація?

Пролонгація - це безкоштовна послуга продовження терміну кредиту. Даною послугою користується більшість наших клієнтів в будь-який момент, коли це необхідно.

2. Які умови по пролонгації пропонують кредитні компанії України?

Компанії, що надають послуги онлайн кредитування в Україні пропонують різні умови при оформленні, але в більшості з них пролонгація не дає істотних переваг для клієнта та не передбачає надання автоматичної знижки на наступну лонгацію.

Пролонгація в Crediton

3. Чому варто скористатися пролонгацією в Кредитон?

Це вигідно, тому що при кожній новій пролонгації Ви отримуєте гарантовану автоматичну знижку від 20 до 50% на процентну ставку по кредиту, яка залежить від терміну та кількості пролонгацій. Знижка буде збільшуватися при кожній пролонгації (докладніше про умови програми Накопичувальні знижки).


Пролонгація зі знижкою

ВАЖЛИВО! Розмір знижки, зазначений в кабінеті, застосовується при наступній пролонгації!

4. На який термін можна пролонгувати кредит?

Ми даємо Вам можливість продовжити термін дії кредиту на 28 днів (4 тижні). Ви зможете пролонгувати кредит не обмежену кількість разів. При продовженні терміну кредиту всі Ваші акційні умови зберігаються незалежно від кількості пролонгацій.

Наприклад, Ви взяли кредит 2 000. за акційною ставкою 0,01% на 10 днів, сума для пролонгації складе всього 2 грн., заплативши які Ви можете продовжити свій кредит ще на 28 днів.

5. Як зробити пролонгацію?

Для оформлення пролонгації Вам необхідно буде оплатити тільки суму нарахованих відсотків на дату пролонгації. Актуальну суму відсотків Ви завжди можете побачити в особистому кабінеті.

Знижка на пролонгацію

Це дійсно, дуже просто:

1. Увійдіть в особистий кабінет

2. В особистому кабінеті виберіть «Пролонгувати»

3. Сплатіть суму нарахованих відсотків

6. Коли можна зробити пролонгацію?

Пролонгацію можна зробити в будь-який момент, коли Вам це знадобиться.
Навіть якщо Ви не змогли вчасно внести платіж по кредиту, Ви можете продовжити його термін і повернути кредит пізніше. Якщо у Вас виникло прострочення, то пролонгацію потрібно оформити якомога раніше, щоб не зіпсувати кредитну історію і уникнути нарахування пені.

7. Пролонгація акційного кредиту (з промо-кодом)

Якщо Ви оформляли кредит з промо-кодом, то знижка по промо-коду також зарахується при пролонгації. Знижка діятиме на всі наступні пролонгації акційного кредиту.

8. Скільки разів можна пролонгувати кредит?

Кількість пролонгацій по кредиту не обмежена, і кожна нова пролонгація буде проводиться з наростаючою знижкою до 50%. Розмір знижки на наступну пролонгацію індивідуально розраховується для кожного клієнта і відображається в особистому кабінеті.

9. Що думають про послугу інші клієнти?

Більше 80% наших клієнтів користуються послугою пролонгації, тому що це зручно і вигідно. Ви можете спробувати пролонгацію кредиту щоб впевнитись, в тому, що це дійсно зручно та просто.