1. Головна
  2. Як отримати

Як отримати кредит онлайн?

Звернувшись до компанії ТОВ «ФК «Кредитон», кожен громадянин України, який досяг повноліття (18-ти років), має можливість подати заявку на кредит онлайн. Процес отримання позики досить простий і займає за часом 10-15 хвилин з урахуванням заповнення анкети.

Щоб отримати кредит онлайн, користувачеві потрібно мати смартфон, планшет, ноутбук або ПК та наявність доступу до інтернету. Потім, відвідавши сервіс CREDITON, вибрати на калькуляторі суму, яка при оформленні першої позики максимально становить 2000 гривень і термін від 1 до 28 днів, якщо Ви берете кредит онлайн вперше.

Після обраних даних позики, клієнт потрапляє на форму заявки, перша сторінка якої являється підтвердженням реєстрації. Тобто, заповнивши коректно всі поля з особистою інформацією, вказавши контактний номер телефону, і підтвердивши його, шляхом отримання смс, та потім, натиснувши галочку «згоди з правилами і умовами», людина автоматично стає зареєстрованим користувачем.

Заявка на кредит онлайн складається з декількох сторінок, а також з обов'язкових і необов'язкових полів, але, чим детальніше клієнт заповнить анкету користувача, тим більша ймовірність отримати гроші в борг на картку українського банку.

Система онлайн кредитування компанії ТОВ «ФК «Кредитон» працює таким чином, що результат про схвалення позики користувач отримує за 1 хвилину, в тому випадку, якщо він правильно та достовірно написав інформацію про себе у заявці на кредит.

Взяти гроші в борг можливо у будь-який день і в будь-який час, так як наш сервіс працює без вихідних, 24/7 та приймає рішення про видачу кредиту в автоматичному режимі. Вся інформація про позику клієнту доступна в його особистому кабінеті, а також, після обробки заявки, користувач отримує повідомлення на телефон та електронну адресу.

Якщо у Вас виникнуть питання або пропозиції, можна звернутися до наших менеджерів у службу підтримки за номером телефона 0 800 330 273 або написати нам на електронну пошту help@crediton.ua і ми з Вами зв'яжемося найближчим часом.

Сплатити заборгованість можна на сайті, в розділі «погасити кредит».