1. Головна
  2. Новини
  3. Акції
  4. Акції та пропозиції від Crediton

Акції та пропозиції від Crediton

Акції

Image

Компанія КРЕДИТОН постійно працює над тим, щоб наші послуги були максимально доступними для користувачів, і вони отримували кредити з найвигіднішими ринковими умовами. Саме тому для нових і постійних клієнтів у нас завжди є цікаві акційні пропозиції.

Уся інформація про акції розміщується в розділі «Акції» на нашому сайті та дублюється на офіційних сторінках Компанії в соціальних мережах. Якщо Ви підписалися на наші сторінки у Фейсбук, Твіттер, Вконтакте, Одноклассники, Гугл Плюс, Інстаграм, Ви маєте змогу бути в курсі всіх новинок та акцій від CREDITON.

Під час проведення акцій користувачі можуть брати участь у розіграші цінних призів, знижок на кредити онлайн, отримати бонуси або грошову винагороду. Переможці розіграшів обов'язково будуть поінформовані нашими менеджерами телефоном.

Згідно з умовами кожної акції, користувачеві доступна відкрита інформація з акційними умовами, які розміщуються на сайті у розділі «Акції». Заплановані Компанією розіграші здійснюватимуться у прямому ефірі на офіційній сторінці КРЕДИТОН у Фейсбук у день та час, про які буде повідомлено заздалегідь на сайті Компанії.

Слідкуйте за нашими новинами, беріть участь в акціях та отримуйте цінні призи, знижки та бонуси!

Вам також буде цікаво

Записи відсутні