1. Головна
  2. Новини
  3. Акції
  4. Акції та пропозиції від Crediton

Акції та пропозиції від Crediton

13.04.2018 09:00Акції

Image

Компанія КРЕДИТОН постійно працює над тим, щоб наші послуги були максимально доступними для користувачів, і вони отримували кредити з найвигіднішими ринковими умовами. Саме тому для нових і постійних клієнтів у нас завжди є цікаві акційні пропозиції.

Уся інформація про акції розміщується в розділі «Акції» на нашому сайті та дублюється на офіційних сторінках Компанії в соціальних мережах. Якщо Ви підписалися на наші сторінки у Фейсбук, Твіттер, Вконтакте, Одноклассники, Гугл Плюс, Інстаграм, Ви маєте змогу бути в курсі всіх новинок та акцій від CREDITON.

Під час проведення акцій користувачі можуть брати участь у розіграші цінних призів, знижок на кредити онлайн, отримати бонуси або грошову винагороду. Переможці розіграшів обов'язково будуть поінформовані нашими менеджерами телефоном.

Згідно з умовами кожної акції, користувачеві доступна відкрита інформація з акційними умовами, які розміщуються на сайті у розділі «Акції». Заплановані Компанією розіграші здійснюватимуться у прямому ефірі на офіційній сторінці КРЕДИТОН у Фейсбук у день та час, про які буде повідомлено заздалегідь на сайті Компанії.

Слідкуйте за нашими новинами, беріть участь в акціях та отримуйте цінні призи, знижки та бонуси!

Вам також буде цікаво

Записи відсутні