Bank ID в Кредитон

Новини компанії

Скориставшись Банк ID можливо значно скоротити час оформлення кредиту онлайн на карту в Кредитон.

Що ж таке BankID?

Це система верифікації клієнта через сервіс BankID НБУ. БанкІД дозволить Crediton зробити ідентифікацію клієнтів через банк, в якому зареєстрований рахунок. Дана система розроблена спеціально для швидкого підтвердження особи. Основною перевагою використання Банк ID при оформленні онлайн кредиту на карту на сайті Crediton є економія часу -не буде необхідності вводити свої дані. Все зробить система автоматично! Отримати кредит за допомогою банкід на сайті Кредитон можуть особи, які досягли 18 років.

Bank ID в Кредитон


Як отримати кредит онлайн по Банк ID, Bank ID?

Оформити кредит по Банк ID на термін до 30 днів можливо за допомогою Bankid монобанк, Bank ID Приват, BankID Альфа банк і інших банків, зареєстрованих в системі Bank ID НБУ.

Вам потрібно буде виконати кілька простих дій:


  1. Вибрати реєстрацію по Bank ID.
  2. Вказати Ваш банк, і пройти авторизацію в ньому.

Далі, банк передає в Кредитон всю необхідну інформацію, яка дозволить Вас ідентифікувати як Клієнта даного банку. Таким чином, Вам буде потрібно набагато менше часу на оформлення швидкого кредиту на Crediton. Також, Ви на багато швидше отримаєте необхідну суму на рахунок платіжної карти і зможете сміливо розпоряджатися нею.

Вам також буде цікаво

Записи відсутні