1. Головна
  2. Новини
  3. Кредит Карма
  4. Credit Karma - дізнайтеся свій кредитний рейтинг за хвилину

Credit Karma - дізнайтеся свій кредитний рейтинг за хвилину

Кредит Карма

Якщо людина хоча б раз у житті оформляла кредит і отримувала гроші від банку чи іншої фінансової компанії, у неї формується кредитна історія, яка зберігається в бюро кредитних історій.

Досьє клієнта, який брав позику, включає в себе наступну інформацію: суму кредиту, строк, на який він був оформлений, поведінку позичальника при погашенні позики (чи надходили оплати вчасно, були прострочення платежів або ж взагалі стоїть статус непогашеної заборгованості).

І банки, і кредитні організації тісно співпрацюють з бюро кредитних історій, тому, вони можуть отримувати всю необхідну інформацію щодо позичальника для оцінки платоспроможності та рішення по видачі позики.

Image

Залежно від того, як клієнт оплачував кредит, у нього поліпшується або погіршується кредитний рейтинг, а з ним і ймовірність отримання позики. Зазвичай, у разі відмови, позичальникові не називають причини, за якими йому не схвалили запитувану грошову суму.

Тому, щоб кожен користувач знав, чи зможе він оформити кредит чи ні, фахівці фінансової компанії Crediton розробили сервіс, який за лічені хвилини за 100 - бальною шкалою оцінить кредитний рейтинг і ймовірність отримання позики в банку чи кредитній організації.

Як працює сервіс Credit Karma

Кредит Карма є новим і унікальним сервісом, у якого немає аналогів на українському ринку. Завдяки спеціально розробленій методиці оцінки кредитоспроможності клієнтів, кожен громадянин України може абсолютно безкоштовно дізнатися, де і на яких умовах у нього є або немає можливості оформити кредит.

Зайшовши на сайт Кредитон, оберіть послугу Credit Karma та натисніть на кнопку «Дізнатися карму». Далі, користувачеві відкриється коротка форма анкети, де слід вписати особисті дані, вказавши правдиву інформацію, так як від цього буде залежати оцінка (кількість балів), яка покаже позичальнику на скільки до нього лояльні банки та інші фінансові компанії.

Кожен, хто пройшов заявку, зможе миттєво отримати результат з докладним описом свого кредитного рейтингу і на що можна претендувати, звертаючись за кредитами. Вся інформація конфіденційна і зберігається в особистому кабінеті клієнта.

Зверніть увагу на те, що раз на місяць, клієнт може подавати нову заявку, але якщо у нього не було ніяких змін у житті, рухів по кредитах, в заробітній платі і т.д., він отримає аналогічний результат своєї карми.

Вам також буде цікаво

Записи відсутні