1. Головна
  2. Новини
  3. Новини компанії
  4. Сервіс Crediton - кращий вибір, щоб оформити кредит онлайн

Сервіс Crediton - кращий вибір, щоб оформити кредит онлайн

31.05.2018 06:00Новини компанії

На сьогоднішній день, досить багато фінансових компаній, які пропонують скористатися послугами кредитування онлайн, дають можливість користуватися тими чи іншими перевагами їх кредитних продуктів.

Одні пропонують оформити перший кредит онлайн зі знижкою, інші - отримати більшу грошову суму, треті - збільшують термін позики до декількох місяців, четверті - дарують подарунки, п'яті - розширюють вікову категорію, шості - працюють 24/7 і т.д.

Але кожному клієнту, який планує взяти кредит онлайн, хотілося б використовувати максимальну вигоду в одному місці. Що ж отримує людина, яка звернулася за фінансовою допомогою до компанії Кредитон?

Image

Чому варто оформити кредит онлайн на сайті Crediton?

З огляду на потреби користувача, команда професійних фахівців розробила зручну платформу, щоб отримати кредит онлайн стало максимально легко та просто у будь-який час доби, без тривалого очікування щодо прийняття рішення по видачі позики.

Сервіс Crediton передбачив такі моменти, як вигідна сума позики, строк, на який він оформляється, автоматичне схвалення кредиту онлайн без участі людини і розгляду заявки «вручну», доступність як в робочий час, так і у вихідні та святкові дні, постійні знижки та розіграші цінних призів.

До того ж, можна завжди звернутися до служби підтримки і задати питання, зателефонувавши на гарячу лінію за контактним номером телефону 0 800 330 273 або написавши на електронну адресу help@crediton.ua.

Ви отримаєте відповідь на будь-якие задане Вами питання швидко і зрозуміло та зможете використовувати наші поради, щоб здійснювати необхідні дії на сайті. Адже крім кредитування онлайн, є можливість виконати грошовий переказ з карти на карту, дізнатися свій кредитний рейтинг і ймовірність отримання позики, а також, найближчим часом, запрацює розділ сайту з оплати послуг і платежів.

Вам також буде цікаво

Записи відсутні