1. Головна
  2. Новини
  3. Фінансові новини
  4. Як двічі стати успішним і любити Україну

Як двічі стати успішним і любити Україну

Фінансові новини

Віктор Паламарчук - українець родом з невеликого містечка в Хмельницькій області. Його історія життя - яскравий приклад того, як можна стати успішним, потім все втратити, але знову піднятися, ставши ще більш забезпеченою людиною, але вже в новій країні.

Гроші до зарплати на картку

У Віктора Паламарчука був власний невеликий бізнес на батьківщині - магазин і ресторан, але він вважав себе забезпеченою людиною і навіть не думав про переїзд в іншу країну. Однак особисті причини змусили його все залишити і спробувати щастя на чужині. Весь бізнес в Україні було продано, а практично всі гроші були витрачені на візи і переїзд в США, де на той час вже жили його сестра і мама.

Заповзятливий українець в США без роботи сидів рівно три дні, а потім влаштувався прибиральником і став братися за будь-які підробітки, не соромлячись і найважчою роботи, яку йому пропонували.

Перші два роки Віктор важко працював, а крім цього ще й вчив польську та англійську мови, щоб адаптуватися в новому середовищі і мати більше шансів добре заробляти. І потім заснував першу свою компанію - клінінг-сервіс, яка робила прибирання в будинках забезпечених американців.

У 2010 р Віктор вирішив розширюватися, оскільки побачив нову можливість для заробітку: українська діаспора в США і Канаді численна, у багатьох американських і канадських українців є родичі тут, в Україні, і вони часто відправляють посилки. Тому Віктор Паламарчук заснував транспортну компанію, і відразу встановив низькі ціни на відправку посилок в Україну, чим привернув до себе безліч клієнтів. І бізнес став рости - офіси його компанії Ukraine express з'явилися в Чикаго і Детройті, а потім - в Огайо, Нью-Джерсі, Брукліні, Стейтен-Айленді і Флориді.

Однак компанія розрослася швидше, ніж клієнтура в Україні, і потрібні були нові напрямки діяльності. І Віктор вирішив злегка скорегувати сервіс, надаючи можливість і українцям, і громадянам країн купувати товари в американських онлайн-магазинах через його компанію, оскільки він міг забезпечити покупцеві більш дешеву доставку товару, ніж інтернет-магазин.

Онлайн-торгівля росла, як на дріжджах, і разом з нею ріс і бізнес Віктора Паламарчука, який постійно шукав нові напрямки для докладання зусиль. Так з'явилася компанія Buy Ukrainian (Купуй українське), через яку продає в США і Канаді продукти харчування українських виробників: соуси і ковбаса, консервація і солодощі із задоволенням купують українці за кордоном. А щоб розповісти американцям про українські товари, в 2016 р Віктор Паламарчук презентував виробників з України на найбільшій в США виставці продуктів харчування.

Підприємливість і працьовитість Віктора Паламарчука зробили свою справу - вже через 4 роки після заснування Ukraine express прибуток компанії перевищила мільйон доларів, але її власник все так же продовжує наполегливо трудиться - він прокидається о 6 ранку, сам відкриває свій офіс, і працює разом зі своїми співробітниками на сортуванні і відправці посилок. У нього немає окремого кабінету і шкіряного крісла, він завжди серед своїх підлеглих і тримає руку на пульсі бізнесу - сьогодні у нього 8 компаній і 50 осіб персоналу.

Але в Україні про Віктора ПАЛАМАРЧУКА майже ніхто нічого не знав до 2014 р Популярність він отримав, коли на прохання волонтерів з США і Канади став відправляти гуманітарну допомогу для українських військових. Потім за свої гроші став закуповувати і відправляти безпілотники, в яких гостро потребувала воююча Україна. І тепер в його офісі на стіні - нагороди і грамоти подяки від Міністерства оборони України, громадських та волонтерських організацій.

Побачивши, як робиться бізнес в Україні і США, спробувавши це власними руками і головою, Віктор тепер може порівнювати. «Специфіка американського бізнесу в тому, що тут все відкрито - ти можеш робити все що завгодно, розвиватися так, як ти хочеш.

Тут для тебе відкриті всі двері », - говорить він. Однак порівняння з Україною, на жаль, не в нашу користь - на думку Віктора, бізнесу в Україні не дають рости і розвиватися так швидко, як він міг би сам це робити. Якби ситуація в Україні змінилася в кращу сторону, Віктор, може бути, і повернувся б. «Адже таких як я - мільйони. Але нам потрібна відкритість бізнес-відносин », - сказав він.

З іншого боку, на думку Віктора Паламарчука, є проблема і у самих українських бізнесменів. Він, уже працюючи в США, зауважив у деяких з них таку негативну рису, як невміння тримати слово.

Вам також буде цікаво

Записи відсутні