1. Головна
  2. Новини
  3. Новини компанії
  4. Як у грудні не залишитися з порожніми кишенями

Як у грудні не залишитися з порожніми кишенями

Новини компанії

Щороку, ближче до зими, люди починають готуватися до новорічних та різдвяних свят. І вже в грудні, всі магазини, торгові підприємства, банки, фінансові компанії та інші організації пропонують безліч акцій і привабливих знижок на свої товари і послуги.

Саме в цей період витрати зростають у два-три рази, адже всі хочуть весело зустріти Новий рік і Різдво, приготувати святковий стіл зі смачними стравами, купити подарунки, прибратися у нове вбрання, поїхати провідати друзів, родичів, близьких людей або ж відправитися у відпустку.

Щоб плани були реалізовані, звісно, потрібні гроші, яких в період свят вкрай не вистачає, а позичити у знайомих - не варіант, так як у всіх однакові фінансові клопоти у цей відрізок часу.

Image

Кредит онлайн - швидке вирішення фінансових труднощів

Тепер отримати гроші у потрібній кількості можна за 15 хвилин, звернувшись за допомогою в таку фінансову компанію, як Crediton, шляхом подачі заявки на кредит онлайн. Тобто, зайшовши на сайт сервісу, користувачеві треба вибрати суму та строк, натиснути на кнопку «взяти гроші» і далі заповнити коротку заявку.

У заявці на кредит онлайн є обов'язкові і необов'язкові поля, але чим більше інформації буде вказано про клієнта, тим вище ймовірність видачі позики. Всі дані слід заповнювати в полях анкети українською мовою і дуже уважно, щоб не допустити помилок, які можуть вплинути на прийняття рішення по кредиту онлайн.

Інформація про користувача повинна бути правдивою, як і документи (паспорт та ідентифікаційний податковий номер), які в обов'язковому порядку необхідно додати до заяви для отримання позики у вигляді відсканованих копій.

Заповнивши першу сторінку заявки на кредит онлайн, клієнт автоматично стає зареєстрованим користувачем, у якого створюється особистий кабінет, де зберігається вся інформація про нього і продукти (послуи), якими він користується.

Яка сума і строк доступні при оформленні кредиту онлайн

Оформити позику вперше можна на суму до 2000 гривень і максимальним строком на 28 днів. Якщо клієнт звернувся до сервісу Crediton перший раз, рішення про видачу позики може зайняти деякий час, більше п'ятнадцяти хвилин.

Це пов'язано з тим, що фінансова компанія на момент оформлення кредиту онлайн ще не має уявлення про клієнта і намагається більш детально ознайомиться з його даними, оцінити ризики і кредитний рейтинг користувача.

Повторний клієнт має більше привілеїв. Він може розраховувати на більшу суму, йому надаються постійні знижки на подальші позики. Для отримання грошей в борг, досить зайти в кабінет і вибрати необхідні умови по черговому кредиту. Рішення приймаються протягом декількох секунд, істотно заощаджуючи час клієнтам.

Тому, з огляду на передсвятковий ажіотаж, краще завчасно подумати про необхідний бюджет на свята і подати заявку на кредит онлайн раніше прийдешніх заходів, щоб перестрахувати себе від непередбачених витрат та ситуацій на передодні Нового року.

Вам також буде цікаво

Записи відсутні