1. Головна
 2. Новини
 3. Фінансові новини
 4. Як просити підвищення зарплати

Як просити підвищення зарплати

Фінансові новини

Image

Взяти в кредит або просити у керівництва?

Життя ніколи не стоїть на місці, і чим динамічніше здійснюється розвиток різних його аспектів, тим більше зростають наші потреби. Як правило, це призводить до збільшення фінансових витрат. І для того щоб дана закономірність працювала гармонійно і приносила нам тільки позитивні результати у вигляді зростання і процвітання, необхідно збільшувати не тільки витрати, але й дохід.

Миттєвий займ – це відмінна альтернатива отриманню додаткового доходу, який у певний момент може бути дуже доречним, наприклад, під час рішення того або іншого фінансового питання. Але куди краще, коли ви точно знаєте, де можна взяти гроші в кредит, і такий варіант служить для вас виключно як запасний, або, так звана «фінансова подушка».

Звичайно ж, набагато практичніше і надійніше, коли ви маєте суму у вигляді щомісячного стабільного доходу – заробітної плати. Тим більше, кредит на карту без відмови та інші види позик передбачають їх своєчасне погашення, а значить, успішна і надійна людина повинна забезпечити собі стабільний і регулярний дохід, щоб уникнути фінансових проблем і боргів.

Як ми з'ясували, в даній темі пріоритет залишається за стабільним доходом, і тому в цій статті ми розглянемо способи його збільшення, а також розповімо, як коректно і правильно просити про підвищення зарплати.

Топ-7 порад, що ведуть до кар'єрного росту

Навіть якщо не враховувати важливість збільшення свого доходу, то сам факт професійного розвитку і руху  кар'єрними сходами має пряму користь у житті кожної людини.

Кар'єрний ріст - це просування в професійній області, яке підсумовує наші перемоги і підводить риску в досягненні тих чи інших цілей. Саме тому варто регулярно переглядати рівень своєї заробітної плати для того, щоб постійно створювати нову мотивацію для зростання.

Але на словах все завжди здається простіше простого. На практиці ж більшість найманих кадрів, які зіштовхнулися з необхідністю в підвищенні зарплати, стають розгубленими і боязкими перед прийдешньою бесідою з керівництвом.

Саме тому такий діалог найчастіше відкладають в довгу шухляду, а сама ідея збільшення доходу здається чимось недосяжним. І для того щоб задум здійснився, і ви отримали бажане, важливо правильно і делікатно підійти до цього питання. Наступні пункти якраз і стануть міні-путівником на вашому шляху до підвищення зарплати. Якщо їх правильно застосовувати на практиці, то необхідність у кредиті без застави і терміновому онлайн кредиті буде набагато меншою.

Отже, перше і основне – це момент, коли ви будете просити про підвищення. Необхідно підібрати його правильно. В даному питанні саме правильно підібраний момент є одним з визначальних чинників досягнення потрібного результату.

Індикаторами настання «правильного моменту» можуть бути:

 • фінансове зростання компанії: організація, що має хороший дохід, може з легкістю виділити додатковий бюджет для найцінніших співробітників;
 • виконання планів: коли ви регулярно справляєтеся з поставленими перед вами завданнями – це сильний аргумент, за допомогою якого можна сміливо порушувати питання про підвищення зарплати;
 • отримання додаткового бюджету або інвестицій: саме той час, коли компанія має в своєму розпорядженні засобами, є вдалим для обґрунтованого збільшення свого доходу.

Вищезазначені пункти – це тільки перший і базовий крок в отриманні бажаної зарплати. І в першу чергу вони характеризують загальний економічний стан компанії. Тому важливо орієнтуватися не тільки на цей показник, але й на індивідуальний підхід до самого керівництва.

Ось основні пункти, на які варто звернути увагу перед тим, як проявити ініціативу:

 • хороший настрій: жодна розмова не матиме успіху, якщо керівник буде у не найкращому настрої;
 • наявність вільного часу: варто починати розмову тільки в тому випадку, коли керівництво не обтяжене горою невідкладних справ, інакше ви ризикуєте попасти під гарячу руку, або викликати своїм проханням негатив, оскільки воно озвучене зовсім невчасно;
 • відсутність недавніх конфліктів: якщо пару тижнів тому ви отримали обґрунтовану догану, зауваження, або просто стали жертвою нерозуміння в умовах напруженого робочого дня, не поспішайте йти за надбавкою; краще дати час вщухнути емоціям, а вже після піднімати ваші запитання.

І ось, ми підходимо до моменту істини: ви підібрали правильний момент – у компанії є ресурс для збільшення вашого доходу, ваше керівництво має настрій і час, а ви самі старанно уникали конфліктів і зауважень. Тепер ключ до успіху буде ґрунтуватися на правильно підібраних аргументах, які й приведуть вас до мети.

А самі аргументи повинні бути чіткими, об'єктивними і сильними, тому для вибору найпереконливіших доводів рекомендуємо звернути увагу на такі позиції:

 • Збільшення кількості обов'язків: з того моменту, як відбулося працевлаштування, ви отримали багато навичок, а значить і кількість ваших обов'язків теж збільшилася; якщо при цьому зарплата залишилася без змін – це вагомий аргумент співробітника для її перегляду.
 • Зміни ринку: вам дійсно подобається компанія, в якій ви працюєте, і термін вашої служби вже обчислюється роками; ви віддали величезну кількість своїх ресурсів для розвитку компанії, що принесло відповідні результати, – тепер настав час просити про додаткові ресурси для вас.
 • Ви – «Клондайк» для компанії: ваша робота дійсно приносить хороші грошові плоди. Інакше кажучи, ви багато та результативно працюєте, то чому б не отримати справедливу винагороду за це?

Підбиваючи підсумки

І пам'ятайте, що ваші запити повинні бути в першу чергу об'єктивними, а в другу – підкріплені фактами. Тобто крім правильного вибору моменту, наявності переконливих аргументів, не забудьте підготуватися до розмови, підкріпивши його конкретними звітами, договорами та іншими документами.

Будьте наполегливими і конкретними: просіть певну суму підвищення. Як показує статистика, ті, хто просив точну суму підвищення зарплати, були набагато успішнішими за колег з абстрактними запитами про підвищення.

У той же час не піддавайтеся емоціям: у будь-якому випадку будьте готові до відмови. Якщо після переговорів вам так і не вдалося прийти до спільного знаменника, задумайтеся не про поразку, а про перспективу: чи чекає на вас у майбутньому будь-який розвиток і заохочення на теперішньому робочому місці? Як правило, подібні бесіди розставляють усі крапки над «І». Тому при підготовці до розмови продивіться пропозиції ринку за своєю спеціалізацією та не полінуйтеся зберегти парочку нових вакансій.

Вам також буде цікаво

Записи відсутні