1. Головна
  2. Новини
  3. Новини компанії
  4. Хто може отримати кредит онлайн в Україні

Хто може отримати кредит онлайн в Україні

Новини компанії

Наше життя влаштоване таким чином, що не завжди вдається на 100% спланувати свій бюджет, особливо, коли у звичайний щоденний режим вносяться непередбачені корективи, кардинально змінюючи хід подій.

Такі обставини можуть виникати у найнезручніший момент, наприклад, ввечері або вночі, у вихідні або святкові дні. І якщо в робочий час можливо знайти фінансову допомогу серед друзів, знайомих і рідних, то у ситуаціях, згаданих вище, допоможе кредит онлайн, доступний 24/7 завдяки такому сервісу, як Кредитон.

У кого є можливість оформити кредит онлайн

Взяти кредит онлайн і отримати гроші на карту може будь-який громадянин України, якому на момент оформлення позики виповнилося повних вісімнадцять років. Серед користувачів можуть бути студенти, пенсіонери, безробітні, працюючі, мами у декретних відпустках та багато інших.

Image

Якщо клієнт раніше брав кредит онлайн і своєчасно погасив заборгованість, ймовірність того, що йому видадуть чергову позику, дуже висока - від 95% до 100%. При невеликих простроченнях за попередніми кредитами і за умови повної оплати боргу, також можна розраховувати на схвалення кредитної заявки.

У разі, коли позичальник неодноразово затримував платежі по кредиту онлайн або відмовився від оплати заборгованості, швидше за все, йому не видадуть позику, так як вважатимуть такого клієнта неблагонадійним та неплатоспроможним.

Всі користувачі, які хоча б раз брали кредит онлайн, мають свої кредитні історії. Всі дані зберігаються в бюро кредитних історій і фінансові компанії можуть запросити інформацію для оцінки кредитного рейтингу.

Щоб переконатися, що Вам, як позичальнику, схвалять кредит онлайн, на сайті Кредитон можна використати безкоштовну послугу Кредит Карма для визначення кредитного рейтингу та оцінки кредитоспроможності клієнта. Заповнивши коротку заявку, користувач отримає миттєвий результат з описом та рекомендаціями, а також оцінку від 0 до 100 балів.

За умови, що користувач благонадійний платник, можна сміливо, у будь-який час дня та ночі, подати заявку і отримати кредит онлайн, так як сервіс Кредитон працює завжди та приймає рішення у автоматичному режимі за 5 секунд, дозволяючи отримати гроші на карту миттєво після після схвалення позики.

Вам також буде цікаво

Записи відсутні