1. Головна
  2. Новини
  3. Фінансові новини
  4. Як отримати кредит без офіційного працевлаштування в Україні?

Як отримати кредит без офіційного працевлаштування в Україні?

Фінансові новини

За статистикою, близько 22% працездатного населення в Україні не мають офіційного оформлення на своїй роботі, а це за різними джерелами від 3.5 млн. чоловік і з кожним роком ця цифра збільшується. І незважаючи на те, що середньорічна чисельність офіційно зареєстрованих безробітних за статистикою Укрстату зменшилася на третій квартал 2019 року до 268 тис., кількість громадян без офіційного працевлаштування зростає.

Кредит без офіційного працевлаштування

Через політичну ситуацію в країні, утворилося недостатня кількість офіційних робочих місць, звільнення або скорочення змушують українців працювати без офіційного працевлаштування, а також працювати самим на себе не реєструючись в центрах зайнятості. Такі шари населення є більш соціально незахищеними і навіть вихід на лікарняний викликає тимчасові фінансові труднощі.

Щоб вирішити свої проблеми, можна звернеться за отриманням кредиту в банк, але для цього знадобиться зібрати багато документів, серед яких довідка про доходи з місця роботи. Навіть витративши свій час на похід до відділення банку, ймовірність отримання позитивного рішення без цієї довідки занадто мала, адже вона для цих організацій є основним аргументом платоспроможності клієнта.

Так що ж робити, якщо Ви фрілансер і Вам потрібні гроші на оновлення комп'ютера або ви водій таксі з хорошим заробітком, але у Вас зламався автомобіль?

Зараз на ринку дуже багато сайтів, які надають кредитування онлайн, але не всі з них готові перевести Вам гроші без дзвінка роботодавцю.

Фінансова компанія Кредітон пропонує одні з кращих умов отримання онлайн кредиту без офіційного працевлаштування в Україні.


Як отримати кредит?

Забудьте про довгі черги у відділеннях банків і очікування рішення по кілька днів. Тепер Вам достатньо зайти на наш сайт, зареєструватися і подати онлайн заявку. Для цього треба вибрати суму і термін на який Ви хочете оформити кредит і через 15 хвилин отримати гроші на карту.

Які умови для отримання кредиту?


● Ваш вік від 18 років до 65 років
● У Вас є паспорт і ІПН і Ви готові надати скан копії документів
● У Вас є карта будь-якого банку України з мінімальним позитивним балансом від 5 грн.

Працевлаштування не є обов'язковою вимогою до наших клієнтів, тому займайтеся улюбленою справою і завжди розраховуйте на фінансову допомогу від нас.

Звернутися в компанію CREDITON за позикою Ви можете в будь-який час доби 24/7 у вихідні та святкові дні, а наші фахівці завжди готові відповісти на питання які Вас цікавлять.

Вам також буде цікаво

Записи відсутні