1. Головна
  2. Новини
  3. Новини компанії
  4. Кредит для інтернет магазинів

Кредит для інтернет магазинів

01.10.2020 11:43Новини компанії

У новому тисячолітті покупками в інтернет магазині, нікого не здивуєш. Це стало частиною життя кожної прогресивної людини у якої є доступ в інтернет. У сучасному суспільстві споживання, магазини націлені на створення максимального комфорту і обслуговування для кожного покупця, а без хорошого сайту і сторінок в соціальних мережах цього досягти дуже важко. Будь-яка людина, яка хоч би раз робила покупки або замовлення послуг в інтернеті, напевно оцінила зручність пошуку потрібних товарів і економію часу. Адже раніше, щоб щось купити, треба було їздити і шукати магазини, питати чи є у них потрібна річ, шукати, де ціни нижчі. На весь цей процес могло піти кілька днів або навіть тижнів, а зараз за 15 хвилин за пошуковим запитом можна знайти сайт з великою каталогом товарів.

Кредитон

Перший інтернет магазин був створений в 1994 році, а вже в 1995 з'явилися відомі всім сучасні гіганти, як Amazon і Ebay. Зараз, кожен може стати підприємцем, відкривши свій інтернет магазин з мінімальними затратами, адже тепер, щоб щось продати не обов'язково потрібно орендувати або купувати приміщення і наймати продавця, що істотно знижує витрати і підвищує прибуток від продажу. Для відкриття свого інтернет магазину, вам знадобиться створити сайт або сторінку в соціальних мережах, а також пристрій, щоб керувати своїм бізнесом, це телефон або комп'ютер. Зазвичай, навіть якщо у вас бізнес йде добре і товар купують, виручки не завжди вистачає, щоб розширити асортимент або відкрити нові позиції. Щоб розвиток справи йшло швидше, потрібні інвестиції - кошти із зовні. Якщо у вас малий або середній бізнес, швидше за все профільні компанії, які займаються інвестуванням і покупкою акцій на біржі, навіть не розглянуть вашу пропозицію співпраці, для них цікаві тільки великі гравці на ринку.

Де взяти кредит для інтернет магазину?

Взяти кредит для інтернет магазину - завжди відмінний варіант, щоб розвивати свій бізнес. Якщо Ви або ваш бухгалтер, фінансово грамотна людина, навіть не сумнівайтеся, що прибуток буде збільшено. Адже на отримані гроші, можна купити більше товару, а ваша основна задача його реалізувати.

Отримати кредит для інтернет магазинів можна в банку або у фінансової компанії. Процедура подачі заявки на позику в цих структурах має деякі відмінності. Банк, хоч має іноді нижче відсоткову ставку, не завжди охоче схвалює кредит підприємцям. Будьте готові збирати багато документів, для підтвердження своєї платоспроможності. Ваша кредитна історія повинна бути бездоганна, в іншому випадку вам буде відмовлено в кредиті.

Компанія CREDITON пропонує Вам взяти кредит для інтернет магазину, на вигідних для вас умовах. У нас є кілька кредитних продуктів, які підійдуть саме для вашої ситуації. Високий відсоток схвалення і швидке прийняття рішення по заявці дозволять вам зберегти час і нерви. Подача заявки відбувається онлайн, вам не треба буде збирати багато документів і їздити в відділення.

Отримавши кредит для інтернет магазину у нас, Ви зможете поповнити оборотні кошти в вашому бізнесі, а також розширити асортимент товару на сайті.

Вам також буде цікаво

Записи відсутні