Кредит на 3 місяці

18.08.2020 07:25Новини компанії

Ринок кредитування в Україні розвивається стрімкими темпами. З кожним роком фінансові компанії винаходять нові рішення, щоб спростити і зробити максимально зручні інструменти для отримання кредитів. Важко було уявити навіть великим корпораціям, що з 2010 року майже кожна людина на землі буде носити гаджет який дозволить не тільки дзвонити і робити фотографії, а повністю змінить спосіб життя. Винахід швидкісного інтернету перетворив смартфон в універсальний інструментарій з безмежними функціями для яких з кожним роком знаходять нові застосування. Тепер, щоб взяти кредит на 3 місяці не обов'язково навіть виходити з дому. Ви можете йти по вулиці, всього в кілька кліків подати заявку на сайті CREDITON і вже через 15 хвилин отримати гроші онлайн на карту і відразу ж за допомогою телефону розплатиться в магазині.

Кредит на 3 місяці

Щоб отримати кредит на 3 місяці на картку, досить лише паспорта та ІПН, які потрібно сфотографувати і завантажити в особистому кабінеті. При повторному зверненні в компанію Кредитон, ви тільки вибираєте суму і термін на який потрібен кредит. Погодьтеся зручно? Раніше треба було збирати багато документів і йти в банк, стояти в черзі і сподіватися на гарний настрій працівника банку. Очікування рішення за вашою заявкою в банку ви могли очікувати кілька днів.

Незалежно від вашої кредитної історії ви можете розраховувати на довгостроковий кредит на 3 місяці в компанії CREDITON, без поручителів, офіційного працевлаштування та дзвінків на роботу.

Умови:

  • 18 років
  • паспорт
  • ІПН
  • карта українського банку
  • достовірна інформація в анкеті


Перед тим як взяти кредит на 3 місяці визначитеся яка саме сума вам потрібна. Компанія CREDITON видає кредити на будь-які цілі з високим рівнем узгодження заявок. Можете не відкладати ремонт в квартирі, покупку техніки, запланований відпочинок на морі або похід до стоматолога, користуйтеся грошима зараз, а повертайте пізніше. Вигідні умови та індивідуальний підхід до клієнта переконають вас користуватися сервісом CREDITON і далі.


Вам також буде цікаво

Записи відсутні