1. Головна
  2. Новини
  3. Кредит готівкою

Кредит готівкою

14.09.2020 11:22

Готівка - основа грошової системи в більшості розвинених країн, які грають важнейшею роль в економіці. За готівку ми купуємо товари і послуги, тим самим підтримуючи їх оборот всередині і поза країною, тобто, це в фізичному поданні валюта, яку можна помацати (купюри і монети). У сучасному світі, вже є альтернатива звичним нам банкнотам виготовлених з паперу - це електронні гроші, але як показує практика, у всього є плюси і мінуси і на цьому етапі розвитку грошових систем, можна вибирати, чим зручніше користуватися.

Кредит готівкою

Отримати кредит готівкою можна було і раніше, адже всього кілька років тому не у кожного був доступ до інтернет павутині і наявність карти не було обов'язковим атрибутом сучасної людини. Зараз, технології хоч і зробили крок вперед, але бувають ситуації, що вони замість зручності, приносять дискомфорт і обмежують можливості використання грошей. Наприклад, не всі товари і послуги можна сплатити карткою, для цього треба шукати банкомат і переводити електронні гроші.

Види кредитів готівкою

При оформленні позики існує два способи, як отримати гроші:

  • кредит на карту
  • кредит готівкою

Отримання позики на банківську карту, зараз найбільш поширений спосіб, адже він займає менше часу. По суті карта може бути не дебетової, а кредитної і можна без звернення до банку користуватися кредитними грошима. Варто зауважити, що оформлення та обслуговування карти банком не завжди безкоштовно. Існує безліч комісій за грошові перекази, переведення в готівку в банкоматах, плата за смс оповіщення платежів, стану балансу і т.д. Всі рухи грошей по вашій карті буде контролюватися банком, клієнтом якого ви є, а також платіжними системами, які ви використовуєте. Безумовно, все це робиться заради безпеки, але завжди є ризик блокування рахунку, якщо банк побачить в цьому щось підозріле, навіть якщо карту використовуєте особисто ви оплачуючи в супермаркеті покупки.

Де отримати кредит готівкою?

Кредит готівкою можна отримати як в касі банку, так і у відділеннях фінансових компаній. Процедура отримання кредиту готівкою зазвичай відрізняється лише тим, що вам треба витратити час, щоб забрати гроші. Такий спосіб має свій ряд переваг. Отримуючи кредит готівкою, ви не платите зайві відсотки за переклади з карти на карту або на переведення в готівку. Згідно із законом всі магазини зобов'язані приймати валюту своєї країни і ви можете не турбується, що десь немає терміналу. Готівкові гроші практично неможливо відстежити, тому ніхто не буде знати на які цілі ви їх витратите.

Альтернатива - завжди добре, тому, краще відразу вирішити як ви будете витрачати гроші і вибрати який спосіб отримання кредиту зручніше, готівкою або на картку.

Вам також буде цікаво

Записи відсутні