1. Головна
  2. Новини
  3. Новини компанії
  4. Кредит готівкою в Україні

Кредит готівкою в Україні

Новини компанії

За останні роки, ситуація на ринку України кардинально змінилася. На зміну тривалої та затяжної банківської позики прийшов швидкий і доступний кредит готівкою онлайн, який можна отримати будь-якому громадянину країни, який досяг вісімнадцятирічного віку.

Якщо раніше людині доводилося йти до відділення банку, стояти у довгій черзі, щоб потрапити на прийом до менеджера, потім збирати купу документів, які необхідні для розгляду заявки з метою отримання необхідної суми позики, то зараз все стало набагато простіше й легше.

Як правильно оформити кредит готівкою онлайн

Завдяки фінансовій компанії, такій як Crediton, користувач може за пару хвилин отримати гроші на карту, не переступаючи поріг свого будинку чи офісу, щоб залишити приміщення. Сидячи на дивані або за робочим столом, необхідно лише мати доступ до Інтернету та сучасний гаджет у вигляді планшета, ноутбука, смартфона чи персонального комп'ютера.

Image

Зайшовши на сайт сервісу Crediton, клієнту на калькуляторі потрібно вибрати суму і строк, на який він хоче оформити кредит готівкою онлайн. Натиснувши на кнопку «взяти гроші», користувач потрапить на кредитну заявку.

Заповнивши всі необхідні поля анкети, прикріпивши сканкопіі сторінок паспорта та ідентифікаційного податкового номера, а також, підтвердивши особисту банківську карту, система починає приймати рішення про видачу позики.

Оформлення заявки на кредит займає 5-10 хвилин часу в залежності від навичок користувача, а ось обробка кредитної анкети здійснюється в автоматичному режимі, тобто, за декілька секунд клієнт дізнається результат, чи схвалять йому кредит готівкою онлайн.

У разі позитивного рішення, користувачеві буде надано договір для ознайомлення, який потрібно узгодити та підписати для завершення процесу отримання позики. Як тільки він це зробить, гроші на карту банку будуть зараховані миттєво.

Які ще послуги надає сервіс Crediton

Крім онлайн кредитування, на сайті фінансової компанії Кредитон, можна здійснити переказ грошей з карти карту або перевірити свій кредитний рейтинг (безкоштовно дізнатися, де, хто і скільки дасть грошей у борг, виходячи із оцінки за 100-бальною шкалою) завдяки послузі Credit Karma.

Також, у найближчому майбутньому, планується запуск нових продуктів, а саме: платежів онлайн і кредиту на медицину, про що ми обов'язково розповімо докладніше у наших наступних оглядах та повідомимо про це кожного з Вас.

Вам також буде цікаво

Записи відсутні