1. Головна
  2. Новини
  3. Новини компанії
  4. Як отримати гроші в кредит маючи лише паспорт

Як отримати гроші в кредит маючи лише паспорт

Новини компанії

Іноді виникають такі ситуації, коли потрібна швидка фінансова допомога. Як варіант, можна звернеться до родичів і попросити в борг, але тоді Ви себе поставите в незручне становище, пояснюючи навіщо Вам потрібні гроші. Щоб позбавити себе від питань, можна подати заявку на кредит. Для отримання кредиту в банку, потрібно зібрати дуже багато документів, включаючи довідку про доходи. Банк розглядає заявки протягом декількох днів і в 90% випадків рішення буде негативним, так як буде дуже багато перевірок кредитної історії, місця роботи і Вашої платоспроможності. Але що робити, коли гроші потрібні дійсно швидко, а часу на збір документів немає? Онлайн позики надають можливість отримання позики за паспортом для кожного громадянина України.


Кредит по паспорту


Звертаючись до фінансових установ за отриманими кредитами, одним з обов'язкових умов, завжди є надання Вашого паспорта. Чому саме цей документ є обов'язковим?


Паспорт - це документ, який видається державою, засвідчує особу і громадянство власника. У паспорті вказані основні дані про громадянина, його ім'я, вік, дата народження і стать. Також в паспорті вказана фотографія власника паспорта.


З написаного вище стане зрозуміло, що при зверненні до фінансових компанії потрібен документ, який засвідчить Вашу особу і дасть зрозуміти, що саме Ви хочете отримати кредит. Це правило створено, щоб убезпечити громадян від шахраїв.


Отримати кредит за паспортом можна, дуже просто, в компанії CREDITON. Для цього необхідно, щоб Ваш паспорт був державний і виданий на території України. Він повинен бути дійсний і не зіпсований, тобто, інформація повинна бути читана і в ньому була вклеєна Ваша фотографія.


У компанії CREDITON можна отримати позику за паспортом онлайн, не обов'язково навіть виходити з дому. Для цього досить зробити фотографії паспорта. В анкеті є розділ, куди їх потрібно завантажити. Сфотографувати треба перший розворот паспорта, другий розворот паспорта і третій. Якщо Вам виповнилося 45 років і там є вклеєна фотографія. Також треба сфотографувати сторінку паспорта Вашої останньої прописки і зробити фотоселфі з паспортом в руках, відкритим на фотографії. Це потрібно для безпеки власника паспорта, щоб зрозуміти, що саме він хоче отримати позику за паспортом.


Щоб отримати кредит за паспортом, не обов'язково, щоб він був старого зразка. Також підходить біометричний паспорт, виконаний у формі пластикової карти. На сайті CREDITON, Ви можете завантажити фотографію лицьового боку і зворотного. З біометричним паспортом йде виписка про прописку, її також треба сфотографувати.


Все настільки просто, що витративши всього кілька хвилин Ви отримуєте займ по паспорту на Вашу карту не виходячи з дому.

Вам також буде цікаво

Записи відсутні