1. Головна
  2. Новини
  3. Новини компанії
  4. Як отримати велику суму грошей під заставу авто

Як отримати велику суму грошей під заставу авто

Новини компанії

Ринок фінансових послуг переповнений пропозиціями від банків і фінансових організацій, які надають послуги різного роду кредитування та позик. Кредит під заставу автомобіля - один з популярних видів фінансових послуг. Не всі компанії, які готові дати гроші в кредит під заставу Вашого автомобіля, працюють офіційно і дотримуються законодавчих вимог при оформленні договору. Така думка у людей сформувалася ще з 90-х років, коли банки були кволими структурами, а сферою позик і застав займалися особи, пов'язані з криміналітетом. На сьогоднішній же день все зовсім по-іншому. Так, можливо і є компанії або приватні особи, які працюють в напівлегальному секторі фінпослуг, обходячи деякі законодавчі вимоги, але і компаній, які займаються цим легально і мають всі дозволи також достатньо. Такі організації ретельно контролюються органами влади, платять податки і надають всі документи при Вашому зверненні до них.


Кредит під заставу авто


Кредит під заставу автомобіля - окремий вид кредитування, який дає можливість отримати досить велику суму грошей в залежності від вартості вашого авто. Куди звернеться, щоб отримати позику? Напевно, перше що всім приходить на розум - це банк. Але якщо ретельно розібратися, виникають деякі підводні камені. Перше - це кредитна історія. Банки скрупульозно перевіряють всі Ваші минулі кредити на наявність прострочень у платежах, а також кількість активних кредитів, щоб зрозуміти чи немає у Вас фінансової завантаженості. Друге - це наявність офіційної роботи, а також постійного доходу. І, напевно, самий неприємний пункт при зверненні в банк, з яким кожен завжди стикається - це збір безлічі документів і тривале очікування відповіді. Також, варто врахувати, що банки дуже рідко дають кредит на суму більш ніж 50% вартості автомобіля. Але є спосіб, щоб уникнути бюрократії, пов'язаної із збиранням документів і довідок при отриманні кредиту під заставу.


В Україні, є компанії, які спеціалізуються на видачі кредитів під заставу автомобілів. Такі організації часто називають "автоломбарди" і вони мають ряд переваг перед банками. В першу чергу - це оперативність. Якщо швидко знадобилися гроші, Вам не треба довго чекати рішення, заявка буде розглянута протягом декількох годин після звернення і Ви зможете отримати гроші "тут і зараз". Ніхто не буде питати мети, на які знадобився займ. Цим займаються тільки родичі і банки. Автогроші може отримати кожен, навіть не дивлячись на погану фінансову історію або її відсутність. Вам не треба буде збирати безліч довідок. Співробітники компанії попросять тільки пред'явити ІПН, паспорт та правовстановлюючі документи на авто. Після оцінки фахівцями Вашого автомобіля, Ви відразу зможете дізнатися, яка сума Вам доступна і, найчастіше, вона набагато більше, ніж може запропонувати банк. Є кілька видів кредитування під заставу, коли автомобіль залишається на зберіганні на майданчику компанії і, коли у Вас залишається право водіння.


Всі умови, за якими Ви отримуєте кредит, обумовлюються заздалегідь до підписання договору. Ви можете бути впевнені, що після підписання договору вони не зміняться, тому що договір засвідчується нотаріально і всі сторони будуть захищені законодавством України, що виключає шахрайські схеми і появи непередбачених штрафів і платежів. Можете сміливо користуватися послугами таких компаній і отримувати позику під заставу автомобіля в будь-який час і на будь-які цілі, адже відсоток відмови вкрай низький.

Вам також буде цікаво

Записи відсутні