1. Головна
  2. Новини
  3. Кредит під заставу нерухомості

Кредит під заставу нерухомості

13.05.2020 08:11

Вирішили відкрити свою справу або розширити бізнес, або має бути покупка нової квартири і терміново потрібні гроші на перший внесок? Кредит під заставу нерухомості - відмінний варіант отримати великі кошти під невеликі відсотки.

Кредит під заставу нерухомості

Що таке кредитування?

Кредитування - це фінансові взаємовідносини між кредитодавцем та позичальником, при яких кредитодавець зобов'язується надати грошові кошти у тимчасове користування позичальнику, а той, у свою чергу, зобов'язується повернути ці кошти у строки, зазначені в договорі.

Кредит під заставу нерухомості - це фінансові взаємовідносини між кредитодавцем та позичальником, де кредитодавець надає гроші позичальнику під заставне майно. Таким майном може бути квартира, будинок або земельна ділянка, яка знаходиться у володінні позичальника.

Кредитні продукти, пропоновані банками або фінансовими організаціями, відрізняються умовами та вимогами. Однією з таких вимог виступає застава майна. При оформленні кредиту, підписується заставний договір, якщо сторони фінансових взаємин досягли домовленості. Найбільш популярним і вигідним типом заставного майна виступає нерухомість. Характерною особливістю такого застави, є те, що нерухомість забезпечує мінімізацію ризиків у разі боргів або несплати кредиту. У свою чергу, кредитні організації можуть реалізувати заставу, якщо не будуть виконані кредитні зобов'язання. При зверненні в банк або фінансову організацію, фахівці розглядають заставне майно на предмет ліквідності, щоб в разі недотримання умов реалізувати його швидко і за хорошу ціну.

На які цілі можна отримати кредит під заставу нерухомості?

Якщо ви хочете купити або взяти в іпотеку нову квартиру Вам, напевно, треба буде зробити перший внесок, який зазвичай варіюється від 30% до 50% основної вартості квартири. Як варіант, щоб отримати велику суму грошей, взяти кредит під заставу вже наявної у вас квартири або будинку.

Якщо у Вас є бізнес і Ви вирішили його розширити, або з'явилися непередбачені витрати, які покрити за допомогою наявний прибутку неможливо, або не хочете зменшувати оборотний капітал, Ви можете взяти кредит під заставу нерухомості, який допоможе вийти з ситуації, що склалася. Наприклад, будівля офісу або земельна ділянка, відмінно підійдуть під заставу. Такі позики видають не тільки фізичним, але і юридичним особам.

Вам також буде цікаво

Записи відсутні