1. Головна
  2. Новини
  3. Новини компанії
  4. Компанія ТОВ ФК «Кредитон» отримала ліцензію на переказ коштів у національній валюті.

Компанія ТОВ ФК «Кредитон» отримала ліцензію на переказ коштів у національній валюті.

Новини компанії

Image

Минулого тижня 25 липня 2019 року Національний Банк України видав нашій компанії «Кредитон» ліцензію на переказ грошових коштів в національній валюті без відкриття рахунків. Ми стали 63-й фінансовою компанією на ринку України, що отримала цю ліцензію.

Вітаємо наших клієнтів і співробітників компанії з цією знаковою подією.

Що дає ця ліцензія компанії «Кредитон»?

Тепер ми на пряму будемо надавати послугу з переказу грошових коштів з карти на карту будь-якого банку. Раніше ми надавали цю послугу за допомогою Партнера, платіжної системи Pay Force. Також незабаром ми запустимо послугу оплати рахунків з особистого кабінету: комунальних рахунків, сплату за Інтернет, і рахунків інших юридичних осіб.

Встановлено ряд вимог до фінансової компанії, яка планує здійснювати переказ грошових коштів.

Вимоги до фінансової компанії яка планує надавати фінансову послугу - переказ грошових коштів можна розмежувати за такими напрямками:

  • вимоги до власних активів фінансової компанії;
  • вимоги до директора, головному бухгалтеру (компанії яка здійснює ведення бухгалтерського обліку в фінансовій компанії), відповідального за внутрішній фінансовий моніторинг;
  • вимоги до приміщення;
  • вимоги до внутрішніх документів згідно з якими здійснюється надання фінансової компанією послуг з переказу грошових коштів, і так далі.
  • Фінансова компанія яка отримала ліцензію НБУ на здійснення грошових переказів, повинна бути членом платіжної системи, ким і є компанія «Кредитон».

Всі ці вимоги були виконані ТОВ ФК «Кредитон».

Вам також буде цікаво

Записи відсутні