1. Головна
  2. Новини
  3. Акції
  4. Підбиваємо підсумки акції «Магічні вісімки»

Підбиваємо підсумки акції «Магічні вісімки»

09.04.2019 06:00Акції

Image1

Компанія ТОВ «ФК« КРЕДИТОН» провела розіграш серед учасників весняної акції« Магічні вісімки ». За умовами акції приватники повинні вподобати сторінку компанії в соціальній мережі Facebook або Instagram, а також прокоментувати акційний пост і відповісти на питання: «З чим у вас асоціюється свято 8 березня?»

Акція проходила в період з 5 по 15 березня 2019 року серед нових і постійних клієнтів сервісу CREDITON.UA, а також серед тих, хто вподобав офіційны сторінки Фейсбук і Інстаграм, які можуть не бути зараз або не були раніше клієнтами компанії ТОВ «ФК« КРЕДИТОН».

Розіграш грошових призів відбувся 18 березня 2019 року о 17:00 за Київським часом. Був один списку учасників, в який входили:

1) користувачі, які з 5 по 15 березня 2019 р поставили «лайк» (подобається) офіційній сторінці CREDITON в соціальній мережі Фейсбук або стали передплатником сторінки в Інстаграм, поставили «лайк» посту з умовами акції і прокоментували пост.

Переможців акції визначалися завдяки незалежному порталу RANDOM.ORG. Перші вісім участників за списком і були переможцями розіграшу грошових подарунків.

Грошові призи у вигляді перерахування грошових коштів на банківську карту переможця були доставлені переможцям після того, як ми з ними зв'язалися (по телефону і написали приватні повідомлення - користувачам Фейсбук і Інстаграм) і отримали підтвердження, що вони згодні отримати призи, вказавши свої банківські дані і надіславши нам документи, що підтверджують особу (копії паспорта та інн).

Переможцями акції стали:

Оксана Петрівна Б., Віталія Леонідівна У., Катерина Юріївна К., Аліна В'ячеславівна, Яна Вікторівна Д.

На прохання наших клієнтів і за законодавством України, переможці мали право відмовитися від офіційного оголошення їх Прізвищ та інших даних.

Ми дякуємо всім учасникам за чуйність і активний прояв себе в нашій акції «Магічні вісімки» Бажаємо вам нових перемог і досягнень разом з сервісом CREDITON.UA.

Вам також буде цікаво

Записи відсутні