1. Головна
  2. Новини
  3. Новини компанії
  4. Як отримати кредит онлайн вперше через сервіс Crediton

Як отримати кредит онлайн вперше через сервіс Crediton

Новини компанії

Життя не стоїть на місці, а це означає, що у людей постійно виникають якісь людські потреби. Більшість із них прямо пов'язані з грошовими коштами, так як без них у наш час обійтися просто неможливо.

Але бувають випадки, коли немає в наявності потрібної суми для здійснення задуманого, і тоді користувачі починають розглядати варіанти, де б взяти гроші в борг. Дуже добре, якщо у вас є багаті родичі або спонсори, готові допомогти негайно. А ось що робити тим, у кого немає близьких і знайомих із товстими гаманцями?

Image

Тоді на думку спадає кредитування, і його найпопулярнішим видом є кредит онлайн. Цей вид позики не тільки зручний своєю швидкістю, але й доступний для широкої аудиторії, що полегшує завдання клієнту з головним питанням, де б взяти гроші в борг на короткий період часу.

Хто може отримати кредит онлайн

Для того, щоб подати заявку на кредит онлайн, клієнтові не обов'язково перебувати на території країни, але взяти гроші в борг зможе тільки громадянин України. Тобто користувач повинен мати український паспорт й ідентифікаційний податковий номер.

Також, позичальникові, на момент оформлення позики, повинно виповнитись не менше вісімнадцяти років. А щоб клієнт зміг отримати схвалений кредит онлайн, йому необхідно мати банківську карту, на яку будуть перераховані гроші при позитивному рішенні про видачу позики.

Кредит онлайн доступний не тільки людям, які працюють та офіційно оформлені. Взяти гроші в борг може і студент, і мама в декретній відпустці, і пенсіонер, і безробітний, не залежно від статі клієнта та його місця знаходження.

У свою чергу, сервіс Crediton працює таким чином, що рішення по заявці на кредит онлайн приймається автоматично за кілька секунд і користувачеві не доведеться довго чекати вердикт щодо позики, а гроші на карту надійдуть протягом хвилини.

Вибираючи фінансову компанію Кредитон, можна не тільки отримати швидко гроші в борг, але і скористатися іншими послугами, наприклад, дізнатися свій кредитний рейтинг за шкалою від 1 до 100 балів, завдяки Credit Karma, чи перевести гроші з карти на карту, довіряючи надійному сервісу Crediton.

Вам також буде цікаво

Записи відсутні