1. Головна
  2. Новини
  3. Швидко, зручно, безпечно. Чому фінансова компанія - найкраще місце, щоб взяти кредит

Швидко, зручно, безпечно. Чому фінансова компанія - найкраще місце, щоб взяти кредит

Напевно багато хто з нас стикався з ситуацією, коли дуже терміново потрібна певна сума грошей, але взяти її просто немає звідки: до родичів і друзів звертатися не хочеться (або у них немає зараз такої суми), а похід до банк не має сенсу, оскільки банк просто не може видати гроші так швидко.

ШВИДКИЙ КРЕДИТ ОНЛАЙН

У такій ситуації найкращим виходом є звернення до фінансової компанії. Переваги цього джерела кредитування в наявності: короткі терміни розгляду заявки, мінімум паперової тяганини, і найголовніше – дуже високі шанси отримати позитивний результат.
Деяких позичальників насторожує, що фінансова компанія може запросити паспортні дані або іншу інформацію. Але в цьому немає нічого поганого – дані клієнтів фінансові компанії нікуди не передають і, тим більше, не продають третім особам. Адже для будь-якої фінансової компанії дорогий кожен клієнт – якщо він прийшов за кредитом один раз, то може прийти і в наступний. І фінкомпанії немає ніякого сенсу створювати клієнту проблеми, передаючи інформацію про нього третім особам, адже в такому випадку персональні дані клієнта можуть потрапити і до конкурентів.

Слід розуміти, що фінансові і кредитні компанії – це не якийсь підпільний бізнес, який ховається по підворіттях. Діяльність цих компаній регулюється прийнятим ще в 2001 р законом «Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг». Тому компанія, яка отримала ліцензію і працює в правовому полі, веде бізнес абсолютно легально.

Перевірити легальність роботи фінансової компанії досить просто – потрібно зайти на її сайт і знайти дані про номер і дату видачі ліцензії. А потім на сайті Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг (Нацкомфінпослуг) знайти її в списках компаній, які отримали ліцензію. До речі, станом на кінець минулого року в Україні здійснювали діяльність 940 фінансових компаній. Тобто, це величезний сегмент абсолютно легального, «білого» бізнесу, який орієнтований на клієнтів, до яких просто не дійшли руки у банків.

До слова, за порушення в роботі, в тому числі – за передачу даних про клієнтів стороннім особам, посадові особи фінансових компаній несуть відповідальність згідно із законодавством, аж до кримінальної. Тому ризики шахрайства з боку співробітників фінансових компаній – вкрай низькі.

До того ж відповідальна фінансова компанія планує свою роботу не на місяць вперед, а на роки. І тому дорожить своєю репутацією, і не стане псувати її заради сьогочасної вигоди за рахунок якихось махінацій. Тому якщо клієнт акуратно і пунктуально дотримується умов договору і своєчасно погашає кредит, ніяких проблем виникнути не повинно.

Ще одна перевага позики у фінансових компаніях – це може значно поліпшити кредитну історію позичальника, навіть якщо раніше з нею були проблеми. Будь-який банк, вивчивши дані про взяті і вчасно погашених кредитах, з задоволенням схвалить позику вже на більш серйозну суму.

І якщо ви все ж вирішили вдатися до позики, то серед всіх фінансових компаній найкращим вибором є Кредитон - одна з найпрогресивніших і кращих фінкомпаній України. На її майданчику можна здійснити цілий комплекс фінансово-розрахункових операцій: оформити кредит онлайн і миттєво отримати гроші на банківську карту; дізнатися свій кредитний рейтинг і спрогнозувати, яку суму позики можна отримати в банку або фінансової компанії; перевести гроші з однієї банківської картки на іншу. Крім того, на майданчику Кредитон можна поповнити мобільний телефон, оплатити кабельне телебачення, комунальні платежі і купити квитки, а також отримати медичну допомогу в розстрочку.

Вам також буде цікаво

Записи відсутні