1. Головна
  2. Новини
  3. Фінансові новини
  4. Подзвони мені, подзвони. Як заробляти на дзвінках

Подзвони мені, подзвони. Як заробляти на дзвінках

Фінансові новини

Коли Олег Чорнобривцев починає розповідає про свою трудову біографію, то спогади про перші зароблені гроші у нього відносяться ще до глибокого дитинства. Коли в три роки його ровесники грали в машинки і козаки-розбійники, він вже збирав і продавав яблука. Молодий підприємець навіть мав через це конфлікти з міліцією, яка за часів СРСР припиняла будь-яку підприємницьку діяльність. Особливо – таких юних бізнесменів.

Кредит від 23 років

Вже школярем Чорнобривцев заробляв гроші, зображуючи на новорічних святах Діда Мороза, а після закінчення радіофізичного факультету університету ім. Шевченко зайнявся, як і багато хто в ті часи, човниковим бізнесом – відвозив і привозив товар з-за кордону, і навіть стояв на ринку.

У великий бізнес Чорнобривцев прийшов у 1995 році, влаштувавшись випадково менеджером з продажу в компанію Utel, а вже через 6 місяців його підвищили, і він у свої 23 роки став наймолодшим в компанії регіональним менеджером. За два роки в цій компанії він отримав великий досвід і навички, і навіть встиг повчитися у США, і з часом доріс до заступника директора з продажів.

А згодом Utel доручила Олегу Чорнобривцеву створити контакт-центр, і це було перше в його житті будівництво call-центру.

Тут слід зробити відступ і пояснити, що багато великих компаній не хочуть займатися спілкуванням з клієнтами самостійно, і віддають цю турботу спеціалізованим компаніям, які знають, як підібрати персонал, як його навчити правильно говорити з клієнтами, і які стандарти роботи задати. Якщо Вам телефонує великий банк або компанія з пропозицією своїх послуг, цілком можливо, що людина на тому кінці дроту – спеціально навчений співробітник call-центру, а не банкір або представник великого інтернет-магазину.

У 2002 році контакт-центр Utel під керівництвом Олега Чорнобривцева виграв тендери на обслуговування таких відомих компаній, як Avon Cosmetics і Kraft Foods, а через два роки – запустив проект для Microsoft Ukraine. І ось тоді наш герой і зрозумів, чим хоче займатися в житті – створити call-центром та керувати ним. 1 липня 2004 року з'явилися дітище Чорнобривцева – компанія Adelina Call Center. І хоча він все ще продовжував працювати на Utel, душу і більшу частину часу він вкладав вже у власну компанію. Тому звільнення з Utel уже було питанням часу.

Початок самостійного плавання в бізнесі був дуже важким – у Adelina Call Center бракувало оборотних коштів, а були тільки борги на суму майже півмільйона доларів. Однак у Олега Чорнобривцева був дуже цінних актив – його віддані і надійні співробітники, які пішли разом з ним в його власний бізнес. Тоді було дуже нелегко, потрібно було виплачувати товарний кредит, тому він і його соратники по бізнесу працювали буквально цілодобово і спали в офісі. Однак такі надзусилля дали свої плоди – за два роки Adelina Call Center вийшла на такі обороти, яких контакт-центр в Utel досяг за чотири роки. А станом на 2006 рік фінансовий оборот компанії Чорнобривцева досяг 2 млн. доларів, колектив налічував 300 співробітників в Києві, Львові та Харкові.

Економічна криза в українській економіці, що почався у 2014 році, дав Adelina Call Center нові можливості в бізнесі – багато компаній, прагнучи заощадити гроші, стали передавати неосновні процеси з обслуговування клієнтів стороннім компаніям, таким, як компанія Чорнобривцева.

Сьогодні Adelina Call Center – один з найбільших сервісних центрів в Україні, який надає послуги страховим компаніям і банкам, рекламним і дослідницьким агентствам, операторам фіксованого та мобільного зв'язку, кабельного і супутникового телебачення, службам таксі, інтернет-магазинам і навіть дипломатичним представництвам.

І хоча бізнес Чорнобривцева розрісся і впевнено стоїть на ногах, він не перестає думати про те, як розвивати його далі, і куди буде рухатися сервіс call-центрів. Наприклад, на тлі розвитку роботів і штучного інтелекту, Чорнобривцев став шукати відповіді на запитання: а чи можуть комп'ютерні програми замінити співробітників call-центрів? Адже вони можуть працювати 24 години на добу 7 днів на тиждень, не захворіють і не спізнюються на роботу. Але поки що він прийшов до висновку, що жива людина успішніше справляється з цим завданням, ніж машина.

Історія успіху Чорнобривцева вчить, що бізнес можна побудувати навіть на таких здавалося б звичайних речах, як спілкування по телефону. І якщо у вас раптом виникли питання, що стосуються діяльності компанії Кредитон або умов отримання кредиту, ви завжди можете зв'язатися з нею по телефону 0-800-330-273, дзвінки по Україні - безкоштовні.

Вам також буде цікаво

Записи відсутні