1. Головна
  2. Новини
  3. Новини компанії
  4. Чи зручно брати кредит на карту банку

Чи зручно брати кредит на карту банку

07.05.2018 06:00Новини компанії

У сучасному світі стало дуже зручно брати гроші в борг на платіжну карту. Це спрощує процес оформлення позики й економить час клієнта. Немає необхідності йти у відділення банку або представництво фінансової компанії, щоб отримати готівку.

В кінці місяця, на початку наступного, перед святами чи вихідними, завжди виникає питання про додаткові або ж неплановы витраты. Тому, слід звернути увагу на особисті фінанси та розуміти, чи вистачить грошей, щоб відчувати себе безтурботно.

Image

Взяти кредит на карту без довідки про доходи у будь-який час доби

Іноді, запрацювавшись і замотавшись, можна забути про те, що Вам терміново знадобилися кошти, а звертатися за допомогою до друзів або рідних незручно, та й у кожного вистачає своїх турбот, щоб ввічливо відмовити.

Тоді на допомогу приходить кредитування онлайн. Наприклад, сервіс Кредитон працює 24/7, без вихідних і святкових днів, а користувачеві у будь-який час доступна послуга отримання позики, яку можна оформити, зайшовши на сайт компанії і вибравши на калькуляторі суму і строк.

Кожен бажаючий взяти кредит на карту банку повинен заповнити коротку заявку та вказати наступну інформацію: ПІБ, дату народження, номер і серію паспорта, коли і ким був виданий, чи дані по ID-картці, ІПН, номер мобільного телефону, адреса реєстрації та фактичного проживання, місце роботи, якщо людина працевлаштована, приблизний місячний дохід і витрати.

Обов'язково слід прив'язати платіжну картку, адже саме на неї будуть перераховані гроші після прийняття рішення про схвалення позики. Весь процес отримання кредиту на карту займає не більше 10-15 хвилин в залежності від навичок клієнта користовуватися онлайн сервісами.

Зверніть увагу, що кредит на карту можна отримати без надання довідки про доходи або іншого документа, який підтверджує платоспроможність позичальника. Також, є можливість отримати гроші в борг, щоб погасити попередню позику, чи маючи погану кредитну історію.

На які карти можна брати кредити

Для того, щоб оформити кредит онлайн, користувачеві потрібно мати картку будь-якого українського банку. Це може бути як VISA, так і MasterCard. Не має значення, чи являється картка кредитною або дебетовою.

Найпопулярніші банківські карти, які використовують клієнти при отриманні позики, це Приватбанку, далі йдуть Альфа-банк, ПУМБ, ОТП банк, Укрсоцбанк, Укрсиббанк та інші. Але грошові кошти, отримані в кредит, перераховуються на карту будь-якого банку України миттєво після схвалення кредиту.

Отже, робимо висновок, що найзручнішим видом кредитування в даний момент є кредит на карту, коли гроші зараховуються без проблем і затримок протягом хвилини і при цьому, немає необхідності куди-небудь йти, тим більше що сервіс онлайн кредитування працює цілодобово.

Вам також буде цікаво

Записи відсутні