1. Головна
  2. Новини
  3. Новини компанії
  4. Які послуги надає ТОВ «ФК «КРЕДИТОН»

Які послуги надає ТОВ «ФК «КРЕДИТОН»

Новини компанії

Багато відвідувачів сайту фінансової компанії Кредитон, на перший погляд, можуть подумати, що сервіс Crediton працює в сфері онлайн кредитування. Частково, вони абсолютно мають рацію, так як одним із напрямків компанії є видача кредитів онлайн.

Але це далеко не всі послуги, якими можна скористатися, відвідавши даний ресурс. Давайте більш детально розглянемо, що на сьогодні пропонує Crediton своїм клієнтам.

Image

Переказ грошей з карти на карту

Отже, відкривши головну сторінку сайту, користувачеві відразу ж доступні такі активні послуги як, грошові перекази з однієї картки на іншу, кредитування онлайн і Кредит Карма. Весь перелік відображається з лівого боку на першому екрані головної сторінки сайту, а також в меню, у розділі «послуги».

Перевести гроші з карти на карту банку може будь-яка людина, яка має банківську картку VISA чи MasterCard. Щоб здійснити грошове перерахування слід виконати такі дії з боку відправника:

  • ввести шістнадцятизначний номер Вашої картки;
  • вписати, у відповідному полі, дату дії картки (місяць та рік);
  • вказати CVV2/CVC2 код (три цифри на зворотному боці карти під магнітною стрічкою, праворуч, біля місця для підпису);
  • ввести шістнадцятизначний номер картки одержувача;
  • далі вписуємо суму, яку плануємо перевести і вказуємо контактний номер мобільного телефону.

Система працює таким чином, що клієнт відразу ж побачить розрахунок комісії, що буде знята за переказ з карти на карту, і після натискання кнопки «здійснити переказ» - гроші протягом декількох хвилин надійдуть на банківську картку одержувача.

Кредит Карма

Будь-якій людині, яка хоч раз в житті взяла кредит, присвоюється кредитний рейтинг. Це, свого роду, оцінка, яка визначає подальшу можливість клієнта отримати позику на ту запитувану суму і термін, які потрібні позичальнику.

Співробітники фінансової компанії Кредитон - кредитні експерти з багаторічним стажем, розробили модель оцінки кредитного рейтингу клієнта, яка, за шкалою від 0 до 100 балів, оцінює платоспроможність користувача та ймовірність отримання кредиту.

Кредит Карма - абсолютно безкоштовний сервіс, який працює 24/7 в режимі онлайн. Зайшовши на сайт на дану послугу і натиснувши на кнопку «перевірити карму» клієнт потрапляє на коротку форму заявки, заповнивши яку, отримує результат миттєво.

Користувачеві буде доступна інформація про те, в яких банках або фінансових компаніях він зможе чи ні оформити кредит, на які грошові суми і строки кредитування можна розраховувати при отриманні позики.

Кредит онлайн

Ось ми і підійшли до однієї з основних фінансових послуг, яка є на сайті Crediton - кредитування. Щоб оформити кредит онлайн та отримати гроші, необхідно на кредитному калькуляторі вибрати суму і строк позики.

При першому зверненні, новий користувач може отримати максимум 2000 гривень терміном на 28 днів. Для постійних клієнтів передбачена програма лояльності, яка допоможе заощадити на кредитах.

Кредит онлайн - це кращий вибір для позичальника, щоб отримати швидко гроші готівкою. Але перш, ніж оформити позику, настійно рекомендуємо ознайомитися з правилами та умовами кредитування онлайн, щоб у подальшому у Вас не виникло непередбачених ситуацій.

Вам також буде цікаво

Записи відсутні