1. Головна
  2. Новини
  3. Новини компанії
  4. Які послуги надає ТОВ «ФК «КРЕДИТОН»

Які послуги надає ТОВ «ФК «КРЕДИТОН»

08.05.2018 06:00Новини компанії

Багато відвідувачів сайту фінансової компанії Кредитон, на перший погляд, можуть подумати, що сервіс Crediton працює в сфері онлайн кредитування. Частково, вони абсолютно мають рацію, так як одним із напрямків компанії є видача кредитів онлайн.

Але це далеко не всі послуги, якими можна скористатися, відвідавши даний ресурс. Давайте більш детально розглянемо, що на сьогодні пропонує Crediton своїм клієнтам.

Image

Переказ грошей з карти на карту

Отже, відкривши головну сторінку сайту, користувачеві відразу ж доступні такі активні послуги як, грошові перекази з однієї картки на іншу, кредитування онлайн і Кредит Карма. Весь перелік відображається з лівого боку на першому екрані головної сторінки сайту, а також в меню, у розділі «послуги».

Перевести гроші з карти на карту банку може будь-яка людина, яка має банківську картку VISA чи MasterCard. Щоб здійснити грошове перерахування слід виконати такі дії з боку відправника:

  • ввести шістнадцятизначний номер Вашої картки;
  • вписати, у відповідному полі, дату дії картки (місяць та рік);
  • вказати CVV2/CVC2 код (три цифри на зворотному боці карти під магнітною стрічкою, праворуч, біля місця для підпису);
  • ввести шістнадцятизначний номер картки одержувача;
  • далі вписуємо суму, яку плануємо перевести і вказуємо контактний номер мобільного телефону.

Система працює таким чином, що клієнт відразу ж побачить розрахунок комісії, що буде знята за переказ з карти на карту, і після натискання кнопки «здійснити переказ» - гроші протягом декількох хвилин надійдуть на банківську картку одержувача.

Кредит Карма

Будь-якій людині, яка хоч раз в житті взяла кредит, присвоюється кредитний рейтинг. Це, свого роду, оцінка, яка визначає подальшу можливість клієнта отримати позику на ту запитувану суму і термін, які потрібні позичальнику.

Співробітники фінансової компанії Кредитон - кредитні експерти з багаторічним стажем, розробили модель оцінки кредитного рейтингу клієнта, яка, за шкалою від 0 до 100 балів, оцінює платоспроможність користувача та ймовірність отримання кредиту.

Кредит Карма - абсолютно безкоштовний сервіс, який працює 24/7 в режимі онлайн. Зайшовши на сайт на дану послугу і натиснувши на кнопку «перевірити карму» клієнт потрапляє на коротку форму заявки, заповнивши яку, отримує результат миттєво.

Користувачеві буде доступна інформація про те, в яких банках або фінансових компаніях він зможе чи ні оформити кредит, на які грошові суми і строки кредитування можна розраховувати при отриманні позики.

Кредит онлайн

Ось ми і підійшли до однієї з основних фінансових послуг, яка є на сайті Crediton - кредитування. Щоб оформити кредит онлайн та отримати гроші, необхідно на кредитному калькуляторі вибрати суму і строк позики.

При першому зверненні, новий користувач може отримати максимум 2000 гривень терміном на 28 днів. Для постійних клієнтів передбачена програма лояльності, яка допоможе заощадити на кредитах.

Кредит онлайн - це кращий вибір для позичальника, щоб отримати швидко гроші готівкою. Але перш, ніж оформити позику, настійно рекомендуємо ознайомитися з правилами та умовами кредитування онлайн, щоб у подальшому у Вас не виникло непередбачених ситуацій.

Вам також буде цікаво

Записи відсутні