1. Головна
  2. Новини
  3. Новини компанії
  4. Як довго чекати надходження грошей на карту після схвалення кредиту онлайн

Як довго чекати надходження грошей на карту після схвалення кредиту онлайн

Новини компанії

Сучасний світ влаштований таким чином, що кожен із нас бажає робити та отримувати все максимально швидко, заощаджуючи при цьому час на інші важливі заняття і цілі. Не поступається прогресу й кредит онлайн, який витіснив банківське кредитування завдяки своїй швидкості та зручності.

Оформити кредит готівкою в онлайн режимі стало простіше простого. Для цього, позичальникові потрібно знайти фінансову компанію, яка працює у сфері кредитування online, таку, як Crediton, і, відвідавши сайт, на кредитному калькуляторі вибрати суму та термін позики.

Натиснувши на кнопку «взяти гроші», користувач потрапляє на коротку форму заявки на кредит онлайн. Заповнивши всі обов'язкові поля, клієнту слід прикріпити до кредитної анкети документи, які підтверджують його особу: паспорт та ІПН.

Також, потрібно буде прив'язати банківську картку (пройти процедуру верифікації), і, при позитивному рішенні по заявленому кредиту онлайн, клієнт зможе отримати гроші на карту, зазначену в заявці та користуватися готівкою.

Image

Чи швидко будуть переведені гроші на банківську картку клієнта

Сервіс онлайн кредитування Crediton розробив спеціальну технологію швидкого прийняття рішення, згідно з якою, позичальник, заповнивши заявку на кредит онлайн, отримує миттєвий результат, який відображається в його особистому кабінеті (будь-якому користувачеві, який успішно пройшов першу сторінку кредитної анкети або Кредит Карми, автоматично відкривається доступ до особистого кабінету).

Якщо позичальникові схвалили кредит онлайн, він зможе отримати гроші на карту відразу ж після того, як ознайомитися з договором, де прописані всі деталі по його позиці, і, натиснувши на кнопку «підписати», погодиться з умовами наданої послуги фінансової компанії.

Час, який витрачається на весь процес отримання кредиту готівкою, складе не більше 10 хвилин з моменту заповнення заявки, включаючи перерахування грошей на карту клієнта після його згоди взяти кредитні грошові кошти.

Вам також буде цікаво

Записи відсутні