1. Головна
  2. Новини
  3. Швидкий кредит онлайн

Швидкий кредит онлайн

08.12.2020 07:00

Оформляючи швидкий кредит онлайн в Crediton, Ви економите не тільки час, а й гроші. Всього за 10 хвилин сума до 10 000 грн. на 30 днів у Вас на рахунку. А продовжуючи термін кредиту - отримаєте знижки на наступні пролонгації! У момент фінансових труднощів найбільш надійний спосіб отримання додаткових коштів на карту до зарплати - швидке онлайн кредитування від Кредитон. Використовуйте кредит онлайн на карту для оплати:

  • комунальних послуг;
  • орендної плати;
  • медичних консультацій, аналізів;
  • навчання;
  • придбання продуктів, одягу, косметики або техніки;
  • ремонт автомобіля або паливо.

Більш того, за отримані кошти Ви можете влаштувати феєричне свято-сюрприз для близької людини або придбати кільце для заручин! Будь-які, навіть найсміливіші бажання можуть бути реалізовані за допомогою швидкого кредиту онлайн. Про це свідчать щасливі очі наших клієнтів! При виникненні труднощів зі своєчасним погашенням швидкого позики - для Вас завжди доступна функція продовження терміну дії кредиту, без шкоди для Вашого гаманця. Необхідно в Особистому кабінеті на сайті Кредитон оформити пролонгацію і оплатити швидкий кредит пізніше початкового терміну.

Швидкий кредит онлайн

Як отримати швидкий кредит онлайн в Crediton?

Отримати кредит в Україні може тільки повнолітні громадяни, при наявності паспорта, ідентифікаційного коду, а також, платіжної карти одного з банків країни. Перед тим як оформити кредит треба ознайомтеся з умовами швидкого кредиту на карту. Для цього вкажіть суму і термін кредитування в онлайн-калькуляторі на сайті Crediton. Таким чином, на екрані відобразиться розмір повернення за заданими критеріями. Ніяких додаткових платежів і оплат сервісом Кредитон не передбачено. Далі, заповніть онлайн заявку на отримання швидкого кредиту на карту. Вкажіть контактні і паспортні дані, номер банківської карти, ідентифікаційний номер. Всі рядки заповнюйте уважно і уникайте помилок. Відправивши заявку на розгляд, очікуйте підтвердження кредитування на пошту, а також, зарахування всієї суми швидкого кредиту на карту. Час очікування відповіді для нових клієнтів становить не більше 5 хвилин, а для постійних користувачів сервісу - 1 хвилину. Отримавши швидкий кредит на карту онлайн, Ви можете реалізувати будь-які свої бажання і потреби відразу, з моменту зарахування коштів на рахунок. Оформити швидкокредит на карту онлайн можливо з будь-якого куточка України, де є доступ в інтернет. Абсолютно неважливо місцезнаходження клієнта - всі процеси по отриманню, продовженню і погашенню швидкого кредиту на карту здійснюються безпосередньо на сайті Кредитон.

Вам також буде цікаво

Записи відсутні