1. Головна
  2. Новини
  3. Новини компанії
  4. Кредит онлайн на відпустку

Кредит онлайн на відпустку

Новини компанії

Кожен, хто працює, цілий рік чекає одного – відпустку. Для продуктивної роботи, завжди потрібно добре відпочивати, щоб з новими силами і енергією приступити до робочих буднів. Хороший відпочинок, завжди коштує чималих грошей і не завжди можна заздалегідь спланувати майбутні витрати на відпустку. Компанія CREDITON, пропонує позбавити Вас від фінансових питань. Ви можете легко і швидко взяти кредит на відпустку, без поручителів і надання довідки про доходи, яку завжди вимагають банки.


Кредит на відпустку


Якщо, Ви зібралися провести відпустку за кордоном, напевно, перше, що Ви будете шукати - гарячі путівки. Формуванням туру завжди займається туроператор, він викуповує блок місць в літаках і готелях на сезон вперед і вказує ціни. Але виникають ситуації, коли мало покупців і тому ціну знижують до тих пір, поки не розкуплять всі путівки. Якщо і це не допомагає, то за 1-3 дні до початку туру ціна знижується на шкоду туроператора, такі путівки і називають – гарячі путівки. Щоб провести відпустку і істотно заощадити, радимо не втрачати можливості і не витрачати час на пошук грошей, а взяти кредит на відпустку в компанії CREDITON.


Для отримання кредиту на відпочинок, Вам необхідно зайти на сайт CREDITON, вибрати суму і термін на яких потрібен кредит і натиснути кнопку отримати гроші. Реєстрація та заповнення анкети займає 15 хвилин, а розгляд заявки до 10 хвилин. При цьому потрібно мінімум документів і Ваша кредитна історія не впливає на рішення.

Все, що Вам потрібно для отримання кредиту на відпочинок:


● паспорт громадянина України

● вік від 18 років

● ІПН

● платіжна карта українського банку

● доступ до інтернету

● мобільний телефон


Які умови пропонує CREDITON?


● процентна ставка нижче ринкової

● максимальна сума до 10 000 грн.

● термін до 28 днів з можливістю необмеженої пролонгації зі зниженням процентної ставки на наступний кредит

● миттєвий переказ грошей на карту (в залежності від умов Вашого банку)

● мінімум перевірок


Якщо Вам потрібен кредит на відпустку, звертайтеся в компанію CREDITON і отримуйте моментально гроші на карту. Відпочивайте зараз, а платіть пізніше.

Вам також буде цікаво

Записи відсутні