1. Головна
 2. Новини
 3. Кредит в Харкові

Кредит в Харкові

22.12.2020 07:00

Необхідність додаткових коштів завжди з'являється несподівано, коли до зарплати залишилося всього декілька днів. Де ж перехопити грошей до получки: без довідок, без відмов і без поручителів? Взяти кредит в Харкові до зарплати за 5 хвилин - тепер реально! Потрібно мати тільки паспорт, ідентифікаційний код і платіжну карту будь-якого банку України. Кредит в Харкові та інших містах України оформляється без вказівки причин кредитування. Тому використовувати отримані кошти можна на свій розсуд і без необхідності надання чеків.

Кредитні кошти можна використовувати на:

 • сплату комунальних послуг;
 • заправку чи ремонт автомобіля;
 • відвідування різноманітних закладів;
 • придбання будь-яких товарів, техніки або одягу;
 • покупку тварини для дитини або зоотоварів;
 • оплату за навчання.

Більш того, за кредит онлайн можна влаштувати грандіозне свято коханій людині! У разі, якщо з поверненням швидкого кредиту виникнуть труднощі - продовжите термін дії позики оформивши пролонгацію в Особистому кабінеті на сайті Crediton. З кожним продовженням терміну кредитування Ви будете отримувати додаткові знижки на наступні пролонгації. Чим більше пролонгацій - тим більший відсоток знижки! Повернення позики в Харкові можливе як онлайн так і офлайн способами: через EasyPay, в клієнт-банкінгу будь-якого банку, в платіжному терміналі або в відділенні банку, а також, в Особистому кабінеті на сайті Кредитон.

Кредит до зарплати в Харкові

Як отримати кредит до зарплати в Харкові?

Отримати кредит до зарплати на карту в Харкові можуть тільки повнолітні особи.

Достатньо виконати на Crediton 3 прості кроки:

 1. Скористатися кредитним калькулятором. На сайті Кредитон є онлайн-калькулятор. Встановіть бігунки в необхідні позиції, вказавши розмір кредиту і терміни, на які оформляєте швидкий кредит. На екрані відобразиться сума, рекомендована до повернення після закінчення терміну кредитування. Без додаткових платежів і переплат.
 2. Заповнити онлайн заявку на отримання кредиту на карту в Харкові. Вкажіть в заявці на отримання позики свої контактні та паспортні дані, номер банківської карти і номер ідентифікаційного коду. Уважно заповнюйте всі дані, так як відсутність помилок гарантує отримання кредиту без відмови
 3. Чекати зарахування коштів на карту. Вже через 5 хвилин після відправлення заявки на розгляд, Ви можете очікувати зарахування всієї необхідної суми до зарплати. А після - сміливо розраховуватися отриманими коштами.

Всі процеси по кредиту - оформлення позики, пролонгація та повернення коштів - можливо здійснити безпосередньо на сайті Кредитон. Це означає, що для повної фінансової незалежності від зарплатних виплат необхідно мати тільки доступ в інтернет.

Оформити кредит на карту онлайн можливо з будь-якого куточка країни, де є покриття мобільного інтернету.

Вам також буде цікаво

Записи відсутні