1. Головна
  2. Новини
  3. Гроші в борг

Гроші в борг

04.12.2020 07:00

Опинившись в скрутній ситуації завжди складно тверезо мислити, особливо якщо питання стосується грошей. Як вирішити фінансові труднощі, при цьому не обтяжувати родичів, друзів і знайомих? У більшості випадків, оформлення кредиту пов' язано зі збором довідок з місця роботи, вказівку поручителів, застави майна та інших документів. Але з Кредитон все не так! Для оформлення грошей в борг на сайті Crediton Вам знадобиться тільки паспорт, ідентифікаційний код і карта будь-якого банку України. Без довідок, без документів, без відмови. Більш того, оформлення потрібної суми в борг займе не більше 10 хвилин. Вам навіть не треба буде залишати межі своєї квартири!!! А з урахуванням того, що доступ до сайту - а значить і до додаткових коштів - можливий через мобільний інтернет, то і оформити гроші в борг можна навіть перебуваючи біля каси магазину. Сервіс швидкого онлайн кредитування Кредитон працює 24/7, без перерв і вихідних. Навіть вночі Ви отримаєте суму в борг на тих же умовах, що і вдень. Гроші в борг до 10 000 грн. на термін до 30 днів, з можливістю пролонгації, доступні для жителів України не тільки в Києві, а й по всій території країни.

Повернути онлайн борг можна будь-яким способом:

  • в платіжному терміналі,
  • в касі банку,
  • за допомогою інтернет банкінгу,
  • через EasyPay,
  • в особистому кабінеті на сайті Кредитон.

Гроші в борг від Кредитон

Як отримати гроші в борг у Crediton, цілодобово, без вихідних?

Отримати гроші в борг цілодобово можливо тільки повнолітнім особам.

Оформляйте гроші в борг за 10 хвилин, виконавши при цьому всього 3 прості кроки:

  1. Ознайомтеся з умовами кредитування. Скориставшись кредитним калькулятором на сайті Crediton, Ви зможете ознайомитися з сумою повернення по кредиту. Вкажіть суму, яка необхідна в борг (до 10 000 грн.) і термін, на який беруться кошти (до 30 днів). На екрані відобразиться сума повернення по заданих параметрах. Без переплат та інших платежів.
  2. Заповніть онлайн заявку на отримання грошей в борг. У заявці вкажіть Ваші контактні та паспортні дані, номер ідентифікаційного коду і номер платіжної картки, на яку в подальшому відбудеться зарахування всієї суми. Щоб уникнути випадкового відмови в кредитуванні через помилки, просимо дуже уважно заповнювати анкету.
  3. Отримайте гроші.

Через 5 хвилин після відправки заявки, на Ваш рахунок буде зарахована вся сума онлайн кредиту. Гроші відразу готові до використання для будь-яких цілей. У разі, якщо своєчасне повернення боргу неможливе - оформляйте пролонгацію позики. Таким чином Ви можете продовжити термін боргу, без зниження Вашого кредитного рейтингу. Більш того, чим більше кількість пролонгацій - тим більший відсоток знижки подарує Кредитон на подальшу пролонгацію.

Вам також буде цікаво

Записи відсутні