1. Головна
  2. Новини
  3. Кредит на карту

Кредит на карту

13.10.2020 06:00

Зіткнувшись з фінансовими труднощами не завжди тверезо оцінюєш ситуацію і знаєш куди та до кого звернутися за допомогою. Та й де позичити грошей, якщо друзі і родичі перебувають в такому ж складному становищі. Компанія Кредитон пропонує послугу моментального кредиту онлайн. Ви отримаєте потрібну суму в лічені хвилини! Ви можете перебувати біля каси магазину: поки рухається черга Ви встигнете оформити і отримати потрібну суму на свою банківську карту та відразу розрахуватися на касі отриманим кредитом. Кредит на карту онлайн дозволить терміново вирішити будь-які фінансові труднощі.


кредит на карту в Кредитон


Як оформити кредит на карту в Crediton | Чому варто взяти кредит на карту в Crediton?

Оформлення кредиту на карту онлайн можливо тільки повнолітніми жителями України. Кілька простих кроків на сайті Crediton, і можете знімати кошти з Вашого рахунку:

  1. Скористайтеся онлайн калькулятором: вкажіть суму і термін повернення позики онлайн.
  2. Заповніть онлайн-анкету - введіть паспортні дані, номер ідентифікаційного коду, номер контактного телефону, електронну пошту і номер банківської карти (на яку будуть зараховані кошти).
  3. Отримайте моментальний кредит онлайн і використовуйте кошти в своїх цілях.

Кредитон - надійний цілодобовий сервіс онлайн кредитування. Отримайте швидкий кредит на карту без довідок, поручителів і схвалення позики.

Вам також буде цікаво

Записи відсутні