1. Головна
  2. Новини
  3. Кредит онлайн цілодобово

Кредит онлайн цілодобово

14.01.2021 07:00

Цілодобовий кредит онлайн на карту в Кредитон можливий для жителів України старше 18 років, при наявності паспорта, платіжної картки та доступу в інтернет. Без довідок, без офіційної роботи, без постійного місця проживання. Більш того, немає необхідності вказувати поручителів і вносити заставу майна. Будь-яка потреба може бути реалізована за допомогою швидкого онлайн кредитування від Crediton. Будь-то сплата комунальних платежів, придбання останнього Айфона або придбанняновомодного лука. Не обмежуйте себе і свої фантазії! Умови цілодобового кредиту на карту однакові для всіх верст населення, без обмежень за віком і родом діяльності. На рівних оформити бистрозайм можуть держслужбовці, пенсіонери, бізнесмени, мами в декреті, студенти та їх викладачі. Що б отримати кредит онлайн цілодобово досить скористатися інтернетом для відвідування нашого сайту. Підійде навіть мобільний інтернет будь-якого мобільного оператора. Використання гаджету дозволить не прив'язуватися до свого знаходження та скористатися кредитним сервісом з будь-якої точки України. Всі процеси по кредиту онлайн - оформлення, пролонгація та погашення - здійснюється безпосередньо на сайті Crediton. Це дозволяє керувати своєю кредитною історією в будь-який час дня і ночі. Більш того, взяти цілодобовий кредит можна в одному місті, продовжити - в іншому, а повернути - в третьому.

Кредит онлайн цілодобово

Процедура оформлення кредит онлайн цілодобово

Процедура оформлення цілодобового кредиту від Кредитон складається їх декількох простих кроків:

  1. Скористатися онлайн калькулятором. Введіть суму і термін повернення кредиту - на екрані відобразиться сума, яку необхідно буде повернути за заданими критеріями. Без додаткових платежів і комісій. По закінченню терміну потрібно буде повернути рівно ту суму, яка буде відображена в розрахунковому калькуляторі.
  2. Заповнити заявку. Заповнення заявки на отримання кредиту онлайн цілодобово займе не більше 5 хвилин. Необхідно буде ввести свої паспортні дані, номер ідентифікаційного коду, контактний номер телефону, номер рахунку банківської карти і електронну пошту. При заповненні необхідно бути уважним і не допускати помилки.
  3. Чекати підтвердження на отримання кредиту онлайн на карту. Після розгляду заявки на отримання кредиту (що займе не більше 5 хвилин) на електронну пошту буде відправлено підтвердження про отримання кредитних коштів, а на рахунок платіжної карти буде зарахована вся сума цілодобового позики. Відразу з моменту зарахування гроші готові до використання.

Повернення коштів передбачений такими способами як:

  • в Особистому кабінеті на сайті Crediton;
  • за допомогою інтернет-банкінгу, до якого прив'язана Ваша платіжна карта;
  • на платформі EasyPay;
  • через платіжний термінал;
  • в касі найближчого відділення будь-якого банку України.

У разі, якщо повернути гроші в строк складно - скористайтеся послугою пролонгації цілодобового кредиту. Продовживши термін дії позики онлайн, Ви отримаєте знижки на наступні пролонгації.

Вам також буде цікаво

Записи відсутні