1. Головна
  2. Новини
  3. Онлайн кредит на карту без відмови Україна цілодобово

Онлайн кредит на карту без відмови Україна цілодобово

12.01.2021 07:00

Втомилися від постійних відмов в отриманні кредиту? Кожне звернення в фінансову організацію пов'язане зі збором купи документів і довідок? Ще й прострочення платежу зіпсувало Вашу кредитну історію і тепер займ до зарплати може тільки снитися? Не журіться! Вихід з будь-якої ситуації завжди знайдеться! Crediton пропонує своїм клієнтам онлайн кредит на карту без відмов. Сервіс доступний цілодобово і щодня. Вам не потрібно буде готувати дані по кредитній історії і збирати довідки з місця роботи або - ще гірше - шукати поручителів та заставне майно. Отримайте кредит на карту онлайн без довідок, без прописки, без офіційної роботи або з поганою кредитною історією всього в кілька кліків.

Що б оформити кредит на карту без відмови необхідно відповідати таким вимогам:

  1. вік від 18 років;
  2. бути власником платіжної картки будь-якого банку України;
  3. мати доступ в інтернет (мобільний або стаціонарний).

У разі наявності всіх 3х пунктів, онлайн кредит на карту без відмови від Кредитон Вам забезпечений! Більш того, не буде необхідності пояснювати причину кредитування! Ми довіряємо своїм Клієнтам, і залишаємо їм самим вирішувати на що саме будуть витрачені отримані кошти. Від оплати оренди житла і комунальних послуг до придбання квитків на концерт у Відні або організації весілля. Швидкий кредит онлайн на карту без відмови доступний всім верстам населення з будь-яких міст України: студентам, пенсіонерам, мамам в декреті, безробітним, бізнесменам і т.д. 

Так як Crediton доступний по всій території країни, а не тільки в Києві, Одесі, Харкові, Дніпрі та Львові, звернутися за безвідмовною позикою можуть жителі найвіддаленіших куточків України.

Онлайн кредит на карту без відмови Україна цілодобово

Процедура оформлення онлайн кредиту на карту без відмови України цілодобово

З оформленням цілодобового онлайн кредиту на карту без відмови впоратися може навіть дитина. Необхідно виконати ряд простих дій:

  1. Використати кредитний калькулятор. Таким чином Ви дізнаєтеся суму повернення по Вашим умовам кредитування. Для цього вкажіть суму кредитування до 10 000грн. і термін (до 30 днів) на який оформляєте кредит.
  2. Заповнити анкетні дані. Заявка на отримання кредиту заповнюється в лічені хвилини і вимагає вказівки мінімальної інформації: паспорт, ІПН, рахунок платіжної карти.
  3. Отримати дозвіл.

Вже через 5 хвилин після відправки заявки, на вказаний рахунок банківської карти буде зарахована вся сума цілодобового кредиту онлайн. От і все! Виконавши 3 дії Ви сміливо можете розпоряджатися отриманими грошима на свій розсуд. Повернення позики онлайн на карту цілодобово можливе будь-яким зручним способом: через сайт Crediton, в EasyPay, через інтернет-банкінг, в терміналі самообслуговування або в касі будь-якого відділення банку. Також, сервісом передбачена послуга пролонгації кредиту. Користуючись нею Ви зможете відстрочити день погашення кредиту на зручний термін. Більш того, активувавши дану послугу Ви отримаєте знижки на наступні пролонгації. Це дозволить не зіпсувати свою кредитну історію, при неможливості своєчасного повернення кредитних коштів! Залиште відмови в кредитуванні в минулому! Кредитон дозволить отримати безвідмовний кредит в лічені хвилини навіть на касі супермаркету і, раз і на завжди, забути фразу "На Вашому рахунку недостатньо коштів для здійснення покупки"!


Вам також буде цікаво

Записи відсутні