1. Головна
  2. Новини
  3. Новини компанії
  4. Кредит онлайн – позика на найкращих умовах

Кредит онлайн – позика на найкращих умовах

Новини компанії

Що являє собою кредит онлайн

На сьогоднішній день важко знайти людину, яка хоча б раз в житті не стикалася з фінансовими труднощами. Кожен із нас, досягши вісімнадцятирічного віку, намагається стати незалежним і вирішувати всі грошові питання самостійно.

Image

А щоб не звертатися за допомогою до батьків або друзів, можна оформити кредит у банку чи іншій фінансовій організації. Але якщо, у випадку з банками Вам знадобиться витратити кілька годин, а то й днів, то звернувшись до кредитної організації у Вас буде можливість отримати кредит онлайн.

Кредит онлайн - вид позики, який дозволяє користувачеві отримати швидко гроші тільки при наявності смартфона, планшета чи комп'ютера з доступом до інтернету. Такий кредит оформити можливо за 5 хвилин, не виходячи з дому.

Як оформити кредит онлайн

Для отримання позики слід зайти на сайт і на калькуляторі вибрати суму й термін кредиту, далі натиснути кнопку «взяти гроші». Потім, Ви перейдете на форму заявки, де потрібно буде вказати наступну інформацію: ПІБ, паспортні дані, ІПН, контактний телефон та email.

Також, необхідно ввести у відповідних полях заявки адресу реєстрації та фактичного проживання, місце роботи, якщо Ви офіційно працевлаштовані, прикріпити скан копії потрібних сторінок паспорта, ідентифікаційного коду та верифікувати банківську карту, на яку будуть перераховані грошові кошти після прийняття рішення про видачу кредиту.

Чи дозволяється погасити кредит онлайн раніше зазначеного строку

Кредит онлайн можна оформити як на один день, так і на більш тривалий термін. Якщо у людини є можливість сплатити заборгованість раніше, то, згідно з договором, йому буде доступна послуга погашення позики раніше фактичного строку оплати.

Для цього потрібно зайти в особистий кабінет на сайті CREDITON і в розділі «мої кредити» клікнути на кнопку «погасити», вибравши суму та відповідну картку банку. Також, можна скористатися терміналами самообслуговування, вибравши назву компанії, потім ввівши номер договору і суму погашення, або здійснити оплату через касу банку, вказавши всі реквізити ТОВ «ФК «КРЕДИТОН».

Що робити, якщо немає можливості оплатити кредит онлайн своєчасно

Ми дбаємо про достаток наших клієнтів і нам дуже важливо зберегти позитивну кредитну історію кожного користувача. У зв'язку з цим, передбачили допустимість пролонгації позики.

Якщо позичальник розуміє, що у нього немає можливості оплатити всю заборгованість вчасно, йому, в особистому кабінеті на сайті CREDITON, доступна послуга крім «Погашення» - «Пролонгація».

Натиснувши на неї, клієнту буде доступне поле, де він може погасити суму процентів за використані дні й вибрати ту дату повного погашення позики, яка, на його думку, буде зручною для оплати всього боргу по кредиту.

Чи можуть менеджери компанії на прохання клієнта оформити кредит онлайн

Якщо Ви зателефонуєте до служби підтримки та попросите допомогти з оформленням позики, то наші співробітники зможуть підказати, що і як зробити, але ні в якому разі вони не мають права вводити дані замість клієнта.

Залишити заявку на кредит онлайн може тільки позичальник самостійно, так як йому потрібно вказати свої особисті дані, додати копії сторінок паспорта та ІПН, верифікувати банківську карту, на яку він отримає гроші при схваленні позики, а також підписати договір.

Служба підтримки клієнтів працює щодня. У разі, якщо клієнтові потрібна будь-яка допомога, можна зателефонувати за номером телефону 0 800 330 273 або написати звернення на електронну адресу - help@crediton.ua і ми з радістю відповімо на всі питання, які виникли у процесі заповнення заявки.

Вам також буде цікаво

Записи відсутні