1. Головна
  2. Новини
  3. Кредит Карма
  4. Як поліпшити кредитну історію або чому клієнти отримують відмову у видачі кредиту?

Як поліпшити кредитну історію або чому клієнти отримують відмову у видачі кредиту?

Кредит Карма

Кредитна історія - це досьє позичальника, де вказана вся інформація про кредитні операції. При підписанні будь-якого договору в банках або фінансових компаніях, Ви погоджуєтеся на обробку, зберігання і передачу особистих даних терміном, в звичайному порядку, до 10 років. Ці дані використовуються для визначення кредитного рейтингу позичальника і передаються в спеціальні бюро. В Україні їх кілька, але найчастіше використовується "Українське бюро кредитних історій" (УБКІ), яке було створено в 2005 році Приватні Банком. В УБКІ зберігається інформація про більш ніж 24 млн. позичальників та понад 77 млн. кредитних угод. Щоб дізнатися свою кредитну історію, досить зайти і зареєструватися на сайті УБКІ і оплатити послугу.

Кредитон_УБКІ

Якщо вам часто відмовляють у видачі кредиті, швидше за все у вас погана кредитна історія, але це не проблема, адже ЇЇ можна поліпшити, тим самим збільшивши собі шанси на позитивне рішення і на збільшення суми, яку банк або фінансова компанія будуть готові видати на більш лояльних умовах.


Способи поліпшення кредитної історії:

● Основний спосіб поліпшення кредитної історії - закрити кредит вчасно не потрапляючи в прострочення, адже інформація по всіх кредитах і позиках потрапляє в бюро і чим більше закритих договорів вчасно, тим більше ваш кредитний рейтинг.

● Отримати звіт від кредитного бюро і виправити помилки. Можливо, інформація по вашим закритим кредитами відображається некоректно і деякі дані застаріли. Зв'яжіться з представниками бюро і надайте їм дані про ваших кредитах.

● Переконайтеся, що в звіті з бюро кредитних історій немає кредитів які оформили на вас шахраї і якщо такі є, зверніться в поліцію.

● Закрийте кредити з простроченням. Домовтеся з представниками банку або фінансової установи в якому у вас є незакритий кредит про реструктуризацію або знижку.

● Для поліпшення кредитної історії закрийте кредит в компанії ТОВ «ФК «Кредитон». Ми ставимося з розумінням до наших клієнтів і у них є можливість взяти позику, навіть якщо у них були прострочені кредити в інших компаніях. Закривши кілька кредитів у нас, ви поліпшите свій кредитний бал в інших організаціях.

Поліпшити кредитну історію

Поліпшення кредитної історії не робиться за один день. До цього питання треба підійти відповідально і поступово закриваючи кредити і мікропозики, звіт по вашому профілю в бюро кредитних історій буде позитивним, а ви як позичальник зможете користуватися більшістю кредитних продуктів. Будучи добросовісним позичальником ви знижуєте ризики для фінансових компаній, тим самим збільшуючи шанс отримання великих сум під менший відсоток.

Є організації, які пропонують послуги поліпшення кредитної історії за гроші і в більшості випадків це шахраї. Неможливо заплатити гроші і стерти погану кредитну історія, вся інформація зберігається в БКІ протягом 10 років.

Вам також буде цікаво

Записи відсутні