1. Головна
  2. Кредит на відпустку

Кредит на відпустку

500 2 000 4 000 6 000 10 000
+
4 000 грн
17142128
+
21 днів
Повертаєте5 512,00 14 серпня

Кредит на відпустку

Без відпочинку, будь-яка робота перетворитися на рутину і сприяє психоголічному вигорянню людини. А тут ще й прислали гарячий тур в улюблений готель, а грошей не вистачає. Що робити?

Компанія Crediton готова запропонувати кредит на відпустку Вашої мрії!

Буває, що вже перебуваючи в турагентстві і обираючи тур розумієш, що не вистачає всього трохи для самого підходящої подорожі. В результаті доводитися обирати готель з більш низькою категорією, далі від моря або гірше харчування. Але рішення є! Кредит на відпустку може змінити ситуацію і вся відпустка пройде так як Ви мріяли. Тим більше, що кредит на відпустку можна оформити перебуваючи безпосередньо в офісі туристичної компанії.

Швидкий займ на відпустку допоможе в самий відповідний момент. Можна взяти в позику суму до 10000 грн. і на період до 6 місяців. Можливе продовження терміну кредиту, за умови виплати відсотків до 3х років.

Тим, хто вперше бере кредит, максимальна сума першого кредиту становить 4000 грн. на 28 днів з можливістю пролонгації. Але при своєчасному погашенні боргу, сума кредиту і терміни збільшаться.

Можливо, Ви вже знаходитеся у відпустці, але не вистачає коштів на екскурсії, вхідні квитки. Кредит можна оформити перебуваючи вже у відпустці. Повний цикл кредитування відбувається в режимі онлайн, тому відсутню суму можна взяти перебуваючи в будь-якій точці країни і світу. Для цього не потрібно бути в країні, відвідувати банк, стояти в черзі в очікуванні банківського працівника, читати договір і чекати дозволу на взяття кредиту.

Найбільш вражаючі подорожі відбуваються не заплановано. Компанія Crediton готова запропонувати кредит в самий підходящий момент, що б Ви могли насолодитися враженнями від подорожей сповна.


Як отримати кредит на відпустку?

1
Заповніть онлайн заявку на відпустку за 10 хвилин
2
Очікуйте погодження позики на відпустку протягом 5 хвилин
3
Отримайте кредит на відпустку на картку миттєво

Отримати кредит на довгоочікувану відпустку зовсім просто. Для цього не потрібно зв'язуватися з банками і витрачати час на черги, заповнення договорів. Ви можете взяти кредит на відпустку перебуваючи з валізою безпосередньо в аеропорту.

Для цього потрібно відвідати сайт, на онлайн-калькуляторі вибрати відсутню суму і термін на який береться кредит. Після чого, на екрані позначиться сума, яку необхідно буде повернути по закінченню терміну кредитування. Ніяких додаткових плат і відсотків.

Клієнти, які звернулися вперше можуть розраховувати на суму до 4000 грн. на термін до 28 днів. За умови своєчасного погашення позики, сума і термін кредиту буде збільшуватися. Є можливість продовження терміну позики, за умови виплати відсотків.

Максимальна сума позики може скласти до 10000 грн. на термін до 3-х років.

Кредит на відпустку оформляється онлайн. На сайті необхідно заповнити заявку, в якій вказуються паспортні дані, ідентифікаційний код і номер банківської картки (для перерахування на неї необхідної суми). Після чого, заявка проходить перевірку і протягом декількох хвилин гроші будуть зараховані на карту.

Немає необхідності відвідувати банк, читати договір, надавати довідки про доходи, обґрунтовувати на що береться кредит, закладати особисті речі або закладати майно, вказувати поручителів і підтверджувати кредитну історію.

Для Вашої зручності, послуга кредитування на відпустку максимально спрощена, а сама процедура відбувається за допомогою мережі інтернет. Тому зовсім не важливо коли і де Вам знадобляться кошти. Головне, що б під рукою був доступ до онлайн-калькулятору.

Всього пара вільних хвилин і Ви можете насолоджуватися теплим морем з коктейлем в руках або підкорювати засніжені вершини на сноуборді.

І не треба похапцем згадувати, коли Ви востаннє відпочивали. Компанія Crediton готова подбати про кошти на Вашу відпустку. Дозвольте собі спокійно відпочивати і насолоджуватися послугою позики на відпочинок. Тим більше, що це надійний і чесний спосіб отримати необхідну суму для відпочинку. Ніяких прихованих відсотків та комісій.

Кредит на відпочинок це реальний спосіб розслабитися, відновити свої сили, побачити світові пам'ятки, відвідати дивовижні місця або здійснити мрію всього свого життя. Після такого можна сміливо та з ентузіазмом кинутися на амбразуру буденною життя.


Взяти кредит на відпочинок в містах України

Для здійснення своєї мрії зовсім неважливо розташування. У будь-який час, з будь-якої точки України (крім Криму та окремих частин Донецької і Луганської області) можна скористатися послугою кредитування відпустки.

Процес налагоджений онлайн. Для отримання кредиту на відпустку Вам не потрібно прив'язуватися до міст і відділень банку.

У будь-який час доби, з будь-якої точки країни і навіть світу можна оформити заявку на отримання грошових коштів на відпустку. Більш того, як тільки Ви побачили цікаву пропозицію для відпустки, Ви одразу ж можете отримати необхідну суму прямо на свою кредитну картку.

Емоції і враження від подорожей залишаться з Вами на все життя, а з фінансовою стороною подорожей допоможе компанія Кредитон.

Окрім напрямків: "Кредит на відпустку" нас ще шукають за тегами: