1. Головна
  2. Кредит на навчання

Кредит на навчання

500 2 000 4 000 6 000 10 000
+
4 000 грн
17142128
+
21 днів
Повертаєте5 512,00 02 березня

Кредит на навчання в Україні

Всім відомо, що найкращий квиток у життя дає гарна освіта. Часто контракт в гідному навчальному закладі коштує пристойну суму і не всі абітурієнти готові сплачувати такі рахунки. Відмовитися від мрії і залишитися без освіти? Або може все ж вступити в омріяний ВНЗ в Україні, а може і в США або Великобританії?

У цьому може допомогти компанія Crediton, яка допоможе з оплатою навчання. Кредит на навчання має на увазі взяття кредиту на отримання освіти не тільки в ВУЗі, а й в школі, довузівської підготовки, підвищення кваліфікації, тренінгів, курсів та інших освітніх програм.

При цьому не потрібно нічого переплачувати. У займ на навчання дається до 10000 гривень на строк до трьох років. Новим клієнтам дається перший кредит на суму до 4000 грн. на 28 днів. Але при своєчасному погашенні заборгованості сума кредиту і терміни зростають.

Отримати кредит дуже просто. Для цього необхідно лише мінімальний пакет документів, до якого входять паспорт, ІПН і наявність банківської карти.

У Банку отримання кредиту на навчання часто має на увазі підтвердження оцінок. Існують обмеження за віком, навчальними програмами, кількості використання даною програмою і т.д. Кредит срочно на навчання від Crediton нічого подібного не вимагає і не виставляє умови позики. Взяти необхідну суму можна всім хто досяг 18 років і бажає отримати освіту.

Для отримання кредиту на навчання не потрібно відвідувати банк і чекати, коли комісія схвалить Ваше бажання вчитися. Освіта необхідніша за будь-які комісії.

І зовсім не важливо скільки Вам років. Компанія Кредитон надає кредит на навчання для людей будь-якого віку. Скористатися послугою може людина яка досягла 18 років. На таких же умовах отримає кредит на навчання і 99-річний "студент". Немає нічого кращого, ніж ламати існуючі в суспільстві стереотипи!
Як отримати кредит на навчання?

1
Заповніть онлайн заявку на кредит на навчання за 10 хвилин
2
Очікуйте погодження кредиту на навчання протягом 5 хвилин
3
Отримайте кредит на навчання миттєво

Отримати кредит на навчання простіше простого. Для цього достатньо мати вільні пару хвилин і доступ в Інтернет.

В першу чергу, необхідно визначитися з навчальною програмою і з сумою, яка бракує. За умови, що на території України велика кількість ВНЗ і освітніх програм, обрати потрібний не складе труднощів.
Коли сума визначена, необхідно зробити кілька кроків:

  1. Відвідати сайт компанії "Кредитон"
  2. В онлайн-колькуляторі обрати потрібну суму і термін на який оформляється кредит
  3. Заповнити заявку, в якій вказати свої паспортні дані, ідентифікаційний номер і рахунок банківської карти (куди будуть зараховані гроші)
  4. Чекати надходження необхідної суми на зазначену карту

Грошові кошти надійдуть оідразу після того, як заявка пройде перевірку. Це займе всього кілька хвилин. І Ви можете сплачувати свій щасливий квиток в майбутнє.

Вперше можна отримати суму не більше 4000 грн. на термін до 28 днів. Можлива пролонгація дати повернення кредиту на навчання, за умови сплати відсотків. Якщо позику на навчання погашено вчасно, сума і термін кредиту збільшується.

Максимальна сума кредитування становить 10000 грн. на строк до 6 місяців, теж з можливістю пролонгації до 3х років.

Для сплатити кредиту на навчання по закінченню терміну кредитування, немає необхідності відвідувати офіси і банки. Завдяки тому, що процес відбувається онлайн, всі процедури по кредиту - взяття позики, пролонгація терміну кредитування, погашення кредиту - відбуваються за допомогою мережі Інтернет. Можна перебувати в іншому місті та управляти своєю кредитною історією.

Не потрібно витрачати дорогоцінний час на відвідування банківських установ і офісів, бути прив'язаним до годин роботи співробітників банку. Тепер отримати кредит швидко і просто. Всього пара хвилин і потрібна сума вже на рахунку. А час, який було б витрачено на ознайомлення з договором і його підписання, краще витратити на читання підручників і посібників.

Немає ніяких прихованих умов і відсотків. Переконатися в цьому можна вже зараз, заповнивши форму онлайн-калькулятора. Отримання онлайн кредиту на навчання - проста і надійна процедура, з якою може впоратися навіть першокласник!

Ніщо не повинно стримувати розвиток людини! Тим паче невеликі фінансові труднощі! Компанія "Crediton" пропонує доступні позики на навчання на вигідних умовах кредитування.
Кредити в Україні

Оформити кредит на навчання можна з будь-якої точки України (крім Криму та окремих частин Донецької і Луганської області), в будь-який час доби.

Для взяття позики на навчання абсолютно не важливо де саме Ви перебуваєте. Програма кредитування навчання повністю відбувається за допомогою мережі інтернет. Для цього немає необхідності відвідувати офіс або шукати термінали і банкомати. Всього-на-всього вільний доступ до сайту і трохи вільного часу. Хіба це плата за реалізацію поставлених цілей і планів на отримання якісної освіти?

Кредит на навчання можна отримати в будь-який час, в будь-який день тижня, з будь-якої точки країни і навіть світу.

Ми із задоволенням допоможемо Вам здобути освіту про який Ви мріяли!

Окрім напрямків: "Кредит на навчання" нас ще шукають за тегами: