1. Головна
  2. Гроші в борг

Гроші в борг

500 2 000 4 000 6 000 10 000
+
4 000 грн
17142128
+
21 днів
Повертаєте5 512,00 10 червня

Де дістати фінанси миттєво на картку?

Коли складна фінансова ситуація раптово відбувається в житті, непросто зібратися з думками та зрозуміти, де швидко взяти гроші у борг. Часто іронія полягає ще й у тому, що сума потрібна смішна, а позичити у родичів чи друзів не варіант. Вихід є! Фінансова компанія Crediton з радістю приходить на виручку, пропонуючи зручні, миттєві та вигідні кредити без прихованих комісій та переплат.

Найповніше умови по позиках демонструє автоматизована програма на нашому сайті — онлайн-калькулятор. Щоб скористатися ним, введіть суму, яку ви хочете позичити, а також термін, на який беруться кошти. Софт моментально розрахує суму для погашення та видасть на екран. Причому значення залишається незмінним. Ви можете бути спокійні: повернути потрібно буде стільки, скільки вказав калькулятор на момент оформлення.

Якщо ви вперше берете кредит у Києві (або перебуваючи у будь-якому іншому місті України), можлива сума для запозичення становить 4000 гривень із строком для погашення до 28 днів. За умови, що взяті гроші в борг будуть повернуті вчасно, ліміт для подальшого кредитування збільшується, як і термін для погашення: до 10000 гривень на 6 місяців відповідно.

Але в житті трапляється всяке. Якщо погасити заборгованість у встановлений термін не виходить, скористайтесь послугою пролонгування часу кредитування. Для цього сплатіть невелику комісію. У будь-якому випадку, отримати фінансову допомогу в «Кредитоні» можна швидше, ніж друзі чи родичі встигнуть ухвалити рішення про перерахування грошей на ваш рахунок!

Як отримати гроші в борг у Crediton?

1
Заповніть онлайн заявку на кредит за 10 хвилин
2
Чекайте схвалення позики протягом 5 хвилин
3
Отримайте гроші на банківську карту миттєво

1. Подайте онлайн-заявку на нашому сайті.

2. Зачекайте на схвалення позики (не більше 5 хвилин).

3. Отримайте гроші на кредитну картку.

Оформлення займає кілька хвилин, проте операції відбуваються в автоматизованому режимі в мережі. Не треба йти до банку, стояти в чергах, нехтуючи іншими, найважливішими особистими справами. Все, що потрібно – улюблений девайс під рукою (смартфон, планшет, ноутбук чи ПК) та безперебійний інтернет. Щонайбільше 10 хвилин вашого часу для заповнення заявки – і фінанси будуть на вашій карті!

Скориставшись кредитним калькулятором, надайте свої паспортні дані, індивідуальний податковий номер, 16-значний номер картки будь-якого банку, e-mail та контактний номер телефону. Після цього підтвердіть запит на обробку ваших персональних даних. Так ви погоджуєтесь з умовами співпраці з нашою компанією та отримання кредитних коштів.

Час на обробку звернення – до 5 хвилин. Відразу після схвалення позики (а відмов у нас практично не буває) зазначена раніше сума буде зарахована на вашу картку. У 99% випадків наші клієнти одержують кредити. І лише 1% відправляється на доопрацювання через некоректно заповнену анкету. Після усунення помилок і ті, хто звернувся, отримують гроші в борг. Тож вам не варто хвилюватися з цього приводу!

3 простих кроки - і ви маєте на меті:

Крок 1. Заповнюєте усі обов'язкові поля у формі

Крок 2. Чекайте на схвалення по мікрозайму кілька хвилин

Крок 3. Отримуєте смс про зарахування грошей на картку

Чи можна отримати гроші у борг інакше? Підводне каміння альтернативних варіантів

Існує кілька популярних способів оформити позику, проте кожен з них має свої особливості та нюанси.

1. Банк. Перший і, мабуть, головний мінус походу в банк для оформлення кредиту - необхідність відкласти всі свої справи і, незважаючи на погоду та самопочуття, піти у фінустанову. Відстоявши там, часом багатогодинну чергу, потрібно надати співробітникам значний пакет документів. Адже крім стандартних паспортних даних та ІПН, також необхідно показати довідку з місця роботи, де вказано посаду та розмір зарплати. Також доведеться надати контактні дані поручителя. Більше того, часто банки надають кредити виключно під заставу майна після внесення застави. Ще одна вада банку — його графік роботи. Якщо ви працюєте на підприємстві з прохідною або в офісі, де керівництво не схвалює походи з особистих справ у робочий час, відвідати банк буде дуже важко. Ну а чого тільки вартий договір з кредитування! Сторінок не порахувати. Ось чому інформація про додаткові ставки та відсотки часто упускається користувачами. Будьте уважні, а краще заручіться підтримкою свого юриста перед підписанням.

2. Родичі чи друзі. Здорово, коли у близьких чи знайомих все добре у фінансовому плані, і вони здатні без проблем позичити грошей. А якщо й вони в тій самій ситуації, що й ви? А так звичайно буває, адже криза в Україні змушує жити від зарплати до зарплати, а тому вільних грошей немає. Крім того, не завжди хочеться звітувати перед оточуючими, нехай і дуже улюбленими, чому ви опинилися в такій ситуації, на що потрібні гроші і т. д. Не рідкість, коли рідня чи друзі позичають лише за умови розписки і навіть під відсотки.

3. Ломбард. Зневірившись, люди несуть цінності в ломбард. Проте найчастіше оцінка — необ'єктивна, а отримана сума виходить мізерною. Крім того, українські ломбарди не дають жодних гарантій, що залишена коштовність або техніка дочекається справжнього власника, а не буде продана з молотка раніше терміну. Вражають і відсотки за договором погашення, а також стислі терміни викупу.

Але ж вибір є!

Чому краще звернутися до Crediton?

Важкі причини взяти гроші у борг саме у нас:

• Сервіс 24/7. Ми працюємо і вдень, і вночі, щодня, у вихідний і навіть у свята.

• Мінімум документів. Все, що потрібно - паспорт та ідентифікаційний код.

• Довідка з місця роботи не потрібна. Надаємо кредити без довідок про трудову діяльність та розмір доходів.

• Швидке оформлення. Отримати гроші у позики можна протягом 10-15 хвилин з моменту візиту на наш сайт.

• Простота керування. Співпрацюючи з нами, ви контролюєте всі операції з кредиту у «Особистому кабінеті».

• Зручність погашення. Повернути борги можна через касу в банку, за терміналом, в EasyPay, через інтернет-банкінг або в кабінеті користувача на порталі Crediton.

• Немає прихованих комісій та додаткових платежів. ви віддаєте тільки ту суму, яку вивів кредитний калькулятор на момент оформлення позики.

• Погана кредитна історія не є важливою. ви можете взяти гроші у борг, щоб розрахуватися з іншими фінансовими установами. Ми не кидаємо, а допомагаємо.

Кредитування доступне всім жителям України, крім тих, хто перебуває на території АР Крим та деяких регіонів Донецької та Луганської областей.

Окрім напрямків: "Гроші в борг" нас ще шукають за тегами: