1. Головна
  2. Гроші в борг

Гроші в борг

500 2 000 4 000 6 000 10 000
+
4 000 грн
17142128
+
21 днів
Повертаєте5 512,00 19 жовтня

Отримати гроші в борг на картку

Опинившись в скрутній фінансовій ситуації, поняття не маєш як з неї виплутатися. Тим більше, коли сума потрібна невелика і терміново. Взяти борг до зарплати тепер простіше простого!

Crediton пропонує послуги швидкого кредитування в стислі терміни і на будь-яку суму. Без переплат і прихованих відсотків!

Ознайомитися з умовами отримання грошей в борг можна за допомогою кредитного калькулятора. Введіть суму, яку бажаєте отримати в кредит, і терміни, в які буде погашена заборгованість. Онлайн-калькулятор в лічені хвилини прорахує суму для погашення заборгованості.

По закінченню зазначеного терміну кредитування Ви повернете рівно ту суму, яку визначить кредитний калькулятор на момент оформлення позики.

Перший раз кредит онлайн можна взяти не більше 4000 гривень на термін до 28 днів. За умови своєчасного погашення позики, сума кредитування збільшується до 10000 гривень і термін дії кредиту зростає до 6 місяців.

У разі, якщо повернути суму позики в строк не виходить, термін дії кредиту можна продовжити. Для цього необхідно буде оплатити тільки невеликий обов'язковий платіж.

Отримати гроші в борг онлайн можна швидше, ніж позичити їх у сусіда!

Як оформити гроші в борг у Crediton?

1
Заповніть онлайн заявку на кредит за 10 хвилин
2
Чекайте схвалення позики протягом 5 хвилин
3
Отримайте гроші на банківську карту миттєво

Оформити гроші в борг можна в лічені хвилини. Всі процеси кредитування відбуваються автоматично за допомогою мережі інтернет. Немає необхідності шукати відділення фінансової установи і змінювати свої плани. Досить скористатися своїм гаджетом і отримати потрібну суму прямо на свій рахунок.

Скориставшись кредитним калькулятором, Ви дізнаєтеся суму до сплати по закінченню терміну дії кредиту. Без додаткових платежів і прихованих комісій.

Далі, необхідно заповнити заявку на отримання грошей в борг на кредитну карту. Вказати потрібно свої паспортні дані, номер ідентифікаційного коду, номер банківської карти (на неї буде в подальшому зараховані гроші), електронну пошту та мобільний номер. Відправляючи заявку Ви погоджуєтеся з обробкою Ваших даних.

Заявка буде перебувати на розгляді не більше 5 хвилин, після чого, потрібна сума автоматично зараховується на зазначену карту. За умови коректного заповнення анкети, схвалення на оформлення позики отримують 99% користувачів мікропозик.

Всього три простих кроки і Ви можете розпоряджатися грошима на свій розсуд:

1й крок - Заповніть онлайн-заявку на отримання грошей;

2й крок - Чекайте схвалення на займ онлайн впродовж 5 хвилин;

3й крок - Отримайте гроші в борг на банківську карту миттєво.

Альтернативні варіанти отримання грошей в борг. Їх особливості і підводні камені.

Тимчасові фінансові труднощі застають зненацька. Як же отримати потрібні кошти в борг?

1. Оформити кредит в банку.

Отримання кредиту в банку має на увазі відвідування відділень банку в зазначений час з наданням повного пакету документів. З документів необхідно буде підготувати: паспорт, ідентифікаційний код, довідку з місця роботи із зазначенням займаної посади та розміру заробітної плати, контактні дані поручителя, тощо. Часто треба вказати майно в якості застави.

Головним мінусом оформлення позики в банку, є стандартні часи роботи відділень банку. Офісному працівнику складно буде покинути своє робоче місце для оформлення договору.

Банківський кредитний договір складається з великої кількості сторінок і може включати додаткові ставки і відсотки. Тому при оформленні банківського кредиту потрібно уважно вивчити договір перед його підписанням.

2. Позичити потрібну суму у друзів або родичів.

Найчастіше, родичі і друзі перебувають в такий же фінансової ситуації. Не всі готові позичити, з огляду на економічну ситуацію в країні. А якщо і погоджуються, то під детальні пояснення куди і навіщо будуть витрачені отримані кошти. Часто гроші дають під відсотки і розписку.

3. Звернутися в ломбард.

Отримати гроші в позику можна звернувшись в ломбард і залишивши під заставу дорогоцінну річ. Часто ломбарди мінімально оцінюють принесені речі і немає гарантій, що закладена річ дочекається Вас, а не виявиться в іншого господаря.

Чому вигідно позичити гроші в Crediton.

Основні аргументи на користь використання кредиту в Кредитон:

  • Цілодобовий сервіс. Оформити кредит можна 24 години на добу, 7 днів на тиждень.
  • Мінімальний пакет документів. Для отримання грошей в борг потрібно мати паспорт, ідентифікаційний код і платіжну карту одного з банків країни.
  • Без довідки з місця роботи. Оформляючи кредит не потрібні довідки про працевлаштування та розмір заробітної плати.
  • Швидкість оформлення. Гроші в борг можливо оформити в лічені хвилини. Найчастіше, вся процедура оформлення кредиту займає близько 10 хвилин.
  • Управління кредитом. Безпосередньо в Особистому кабінеті на сайті Кредитон можна взяти кредит, продовжити термін дії позики або повернути вже взятий борг.
  • Зручні способи повернення боргу. Повернути борг можна будь-яким зручним способом: в касі українського банку, за допомогою платіжного терміналу, за допомогою системи EasyPay, через інтернет-банкінг (до якого прив'язана платіжна карта) або в Особистому кабінеті на сайті Crediton.
  • Без додаткових платежів і прихованих відсотків. По закінченню терміну кредитування повернути необхідно рівно ту суму, яку позначив кредитний калькулятор під час оформлення кредиту.
  • З поганою кредитною історією. Кредитон допоможе розрахуватися Вам з відкритими кредитами.

Взяти гроші в борг у містах України

Оформити кредит можна в будь-якому місті України, окрім АР Крим та окремих частин Донецької і Луганської області. Весь процес кредитування відбувається за допомогою інтернет. Для отримання грошей в борг не треба перебувати в певному місці або місті. Не треба відвідувати відділення фінансових установ. Досить відвідати сайт і заповнити анкету.

У зв'язку з активним розвитком покриття мобільного інтернету, скористатися мікропозикою можна з найвіддаленішого місця країни. Гроші в борг можна оформити перебуваючи вдома, підкоряючи Говерлу або відпочиваючи в Затоці.

Використовуйте можливість кредитування під час подорожі по визначних пам'ятках України!

Керуйте своєю кредитною історією без прив'язки до часу і місця.

Окрім напрямків: "Гроші в борг" нас ще шукають за тегами: