1. Головна
  2. Гроші в борг

Гроші в борг

500 2 000 4 000 6 000 10 000
+
4 000 грн
17142128
+
21 днів
Повертаєте5 512,00 02 березня

Отримати гроші в борг на картку

Опинившись в скрутній фінансовій ситуації, поняття не маєш як з неї виплутатися. Тим більше, коли сума потрібна невелика і терміново. Взяти борг до зарплати тепер простіше простого!

Crediton пропонує послуги швидкого кредитування в стислі терміни і на будь-яку суму. Без переплат і прихованих відсотків!

Ознайомитися з умовами отримання грошей в борг можна за допомогою кредитного калькулятора. Введіть суму, яку бажаєте отримати в кредит, і терміни, в які буде погашена заборгованість. Онлайн-калькулятор в лічені хвилини прорахує суму для погашення заборгованості.

По закінченню зазначеного терміну кредитування Ви повернете рівно ту суму, яку визначить кредитний калькулятор на момент оформлення позики.

Перший раз кредит в Києві можна взяти не більше 4000 гривень на термін до 28 днів. За умови своєчасного погашення позики, сума кредитування збільшується до 10000 гривень і термін дії кредиту зростає до 6 місяців.

У разі, якщо повернути суму позики в строк не виходить, термін дії кредиту можна продовжити. Для цього необхідно буде оплатити тільки невеликий обов'язковий платіж.

Отримати гроші в борг онлайн можна швидше, ніж позичити їх у сусіда!


Як оформити гроші в борг у Crediton?

1
Заповніть онлайн заявку на кредит за 10 хвилин
2
Чекайте схвалення позики протягом 5 хвилин
3
Отримайте гроші на банківську карту миттєво

Оформити гроші в борг можна в лічені хвилини. Всі процеси кредитування відбуваються автоматично за допомогою мережі інтернет. Немає необхідності шукати відділення фінансової установи і змінювати свої плани. Досить скористатися своїм гаджетом і отримати потрібну суму прямо на свій рахунок.

Скориставшись кредитним калькулятором, Ви дізнаєтеся суму до сплати по закінченню терміну дії кредиту. Без додаткових платежів і прихованих комісій.

Далі, необхідно заповнити заявку на отримання грошей в борг на кредитну карту. Вказати потрібно свої паспортні дані, номер ідентифікаційного коду, номер банківської карти (на неї буде в подальшому зараховані гроші), електронну пошту та мобільний номер. Відправляючи заявку Ви погоджуєтеся з обробкою Ваших даних.

Заявка буде перебувати на розгляді не більше 5 хвилин, після чого, потрібна сума автоматично зараховується на зазначену карту. За умови коректного заповнення анкети, схвалення на оформлення позики отримують 99% користувачів мікропозик.

Всього три простих кроки і Ви можете розпоряджатися грошима на свій розсуд:

1й крок - Заповніть онлайн-заявку на отримання грошей;

2й крок - Чекайте схвалення на займ онлайн впродовж 5 хвилин;

3й крок - Отримайте гроші в борг на банківську карту миттєво.


Альтернативні варіанти отримання грошей в борг. Їх особливості і підводні камені.

Тимчасові фінансові труднощі застають зненацька. Як же отримати потрібні кошти в борг?

1. Оформити кредит в банку.

Отримання кредиту в банку має на увазі відвідування відділень банку в зазначений час з наданням повного пакету документів. З документів необхідно буде підготувати: паспорт, ідентифікаційний код, довідку з місця роботи із зазначенням займаної посади та розміру заробітної плати, контактні дані поручителя, тощо. Часто треба вказати майно в якості застави.

Головним мінусом оформлення позики в банку, є стандартні часи роботи відділень банку. Офісному працівнику складно буде покинути своє робоче місце для оформлення договору.

Банківський кредитний договір складається з великої кількості сторінок і може включати додаткові ставки і відсотки. Тому при оформленні банківського кредиту потрібно уважно вивчити договір перед його підписанням.

2. Позичити потрібну суму у друзів або родичів.

Найчастіше, родичі і друзі перебувають в такий же фінансової ситуації. Не всі готові позичити, з огляду на економічну ситуацію в країні. А якщо і погоджуються, то під детальні пояснення куди і навіщо будуть витрачені отримані кошти. Часто гроші дають під відсотки і розписку.

3. Звернутися в ломбард.

Отримати гроші в позику можна звернувшись в ломбард і залишивши під заставу дорогоцінну річ. Часто ломбарди мінімально оцінюють принесені речі і немає гарантій, що закладена річ дочекається Вас, а не виявиться в іншого господаря.


Чому вигідно позичити гроші в Crediton.

Основні аргументи на користь використання кредиту в Кредитон:


  • Цілодобовий сервіс. Оформити кредит можна 24 години на добу, 7 днів на тиждень.
  • Мінімальний пакет документів. Для отримання грошей в борг потрібно мати паспорт, ідентифікаційний код і платіжну карту одного з банків країни.
  • Без довідки з місця роботи. Оформляючи кредит не потрібні довідки про працевлаштування та розмір заробітної плати.
  • Швидкість оформлення. Гроші в борг можливо оформити в лічені хвилини. Найчастіше, вся процедура оформлення кредиту займає близько 10 хвилин.
  • Управління кредитом. Безпосередньо в Особистому кабінеті на сайті Кредитон можна взяти кредит, продовжити термін дії позики або повернути вже взятий борг.
  • Зручні способи повернення боргу. Повернути борг можна будь-яким зручним способом: в касі українського банку, за допомогою платіжного терміналу, за допомогою системи EasyPay, через інтернет-банкінг (до якого прив'язана платіжна карта) або в Особистому кабінеті на сайті Crediton.
  • Без додаткових платежів і прихованих відсотків. По закінченню терміну кредитування повернути необхідно рівно ту суму, яку позначив кредитний калькулятор під час оформлення кредиту.
  • З поганою кредитною історією. Кредитон допоможе розрахуватися Вам з відкритими кредитами.

Взяти гроші в борг у містах України

Оформити кредит можна в будь-якому місті України, окрім АР Крим та окремих частин Донецької і Луганської області. Весь процес кредитування відбувається за допомогою інтернет. Для отримання грошей в борг не треба перебувати в певному місці або місті. Не треба відвідувати відділення фінансових установ. Досить відвідати сайт і заповнити анкету.

У зв'язку з активним розвитком покриття мобільного інтернету, скористатися мікропозикою можна з найвіддаленішого місця країни. Гроші в борг можна оформити перебуваючи вдома, підкоряючи Говерлу або відпочиваючи в Затоці.

Використовуйте можливість кредитування під час подорожі по визначних пам'ятках України!

Керуйте своєю кредитною історією без прив'язки до часу і місця.

Окрім напрямків: "Гроші в борг" нас ще шукають за тегами: