1. Головна
  2. Мікропозика без дзвінків

Мікропозика без дзвінків

500 2 000 4 000 6 000 10 000
+
4 000 грн
17142128
+
21 днів
Повертаєте5 512,00 02 березня

Як взяти мікропозику без дзвінків і зайвих розмов?

Отримання кредиту часто супроводжується відвідуванням офісу фінансової компаній або дзвінками співробітників МФО. Подібні дзвінки надходять в самий невідповідний момент, коли говорити не дуже зручно, але й скасувати виклик не можна. Крім незручності, дана процедура затягує час оформлення мікропозики. 

Оформляючи мікрокредит без дзвінка в Crediton, Ви можете бути впевненим, що наші співробітники не потривожать Ваш спокій. У той час, коли гроші надійдуть на рахунок, Ви можете займатися звичними справами. Чи не відволікаючись на розмови по телефону.

З детальними умовами кредитування ознайомтеся за допомогою онлайн-калькулятора на сайті Кредитон. Введіть розмір необхідної суми і термін використання коштів. Кредитний калькулятор відобразить суму для повернення по даній позиці.

По закінченню терміну кредитування, Вам необхідно буде повернути рівно ту суму, яку відобразить калькулятор в момент оформлення позики. Без додаткових платежів і переплат.

Наші співробітники подбали про те, що б кредит можна було отримати в найкоротші терміни і з мінімальною участю Клієнта в процесі оформлення швидкозайму.

Отримуйте мікропозики без зайвих розмов по телефону.

Оформлення кредиту в Кредитон можливе виключно для повнолітніх позичальників. Для отримання позики без дзвінків знадобиться: паспорт, ідентифікаційний код і платіжна карта одного з банків країни.

Ознайомившись з умовами кредитування за допомогою кредитного калькулятора, заповніть онлайн заявку на кредитування. Вкажіть в анкеті паспортні дані, номер ідентифікаційного коду, рахунок пластикової карти, номер контактного телефону та електронну пошту.

Зверніть увагу, заповнюючи рядки заявки будьте гранично уважні! Найчастіше, відмови трапляються через допущені помилок при заповненні анкети.

Заявка вирушає на розгляд. Протягом 5 хвилин на пошту прийде схвалення на отримання мікропозики без дзвінків. Одночасно із схваленням, на вказаний в заявці рахунок, надходить кредитна сума. Без затримок і довгих очікувань.Як тільки гроші надійшли на рахунок, вони готові до використання. Використовувати кредит на карту онлайн без дзвінка можна на будь-які цілі:

- придбання техніки, речей;

- оплата тарифів;

- ремонт автомобіля, житла, техніки;

- погашення попереднього кредиту;

- оплата туристичних послуг;

- погашення орендної плати.

Як витрачати кредитні кошти - вирішувати тільки Вам!Як оформити позику без дзвінка в Crediton?

1
Заповніть онлайн заявку на мікропозику без дзвінків за 10 хвилин
2
Очікуйте погодження мікрозайму протягом 5 хвилин
3
Отримайте швидкий мікрокредит без дзвінків на картку миттєво

Отримати позику без дзвінка не важко. Процес кредитування налаштований таким чином, що для оформлення мікропозики, необхідний тільки доступ в мережу Інтернет. Немає необхідності приймати дзвінки з незнайомих номерів.

Вся процедура оформлення кредиту від Кредитон займе не більше 10 хвилин. Після ознайомлення з умовами кредитування за допомогою онлайн-калькулятора, необхідно заповнити онлайн-заявку на отримання позики. На цьому участь позичальника в процесі кредитування завершена.

Слід уточнити, що оформляючи мікропозику в Crediton вперше, максимальна сума кредитування може становити 4000 гривень, а термін - до 28 днів. За умови своєчасного погашення позики, розмір і термін наступних мікрокредитів збільшуються.

Таким чином, при другому зверненні в Кредитон, можливе оформлення позики на суму до 10000 гривень, на термін, що не перевищує 6 місяців.

Передбачена процедура продовження терміну дії кредиту. Сплативши тільки обов'язкові платежі, термін повного повернення по позиці моливо відстрочити на певний термін.

Всі процедури управління кредитом відбуваються в режимі онлайн - оформлення кредиту, продовження терміну дії позики і погашення позики - і не вимагає особистого контакту з співробітниками Кредитон.Як погасити мікропозику в Кредитон?

Передбачена велика кількість варіантів повернення коштів за мікропозикою без дзвінка.


Оплата кредиту доступна як готівковим, так і безготівковим способом оплати. Розглянемо більш детально варіанти погашення позики:

  • Каса відділення банку. Звернувшись до відділення найближчого банку, надайте касиру платіжні реквізити Кредитон і номер договору по Вашому кредиту (дана інформація знаходиться в Особистому кабінеті на сайті Crediton)
  • Платіжний термінал. Зустрівши будь-де платіжний термінал, знайдіть в списку банківських послуг компанію Кредитон. Введіть номер договору кредитування і суму поповнення
  • Інтернет банкінг. За допомогою інтернет-банкінгу, до якого прив'язана Ваша платіжна карта, можливо повернути суму кредиту. Для цього введіть реквізити Кредитон, номер кредитного договору і вкажіть суму поповнення
  • EasyPay. За допомогою платіжного сервісу EasyPay доступна оплата мікропозик без дзвінка. Для проведення оплати, в переліку фінансових компаній, знайдіть Кредитон. Введіть номер договору і вкажіть розмір оплати
  • Сайт Crediton. Зайдіть в Особистий кабінет, оберіть розділ "Мої кредити". Після, клікнувши на "Активні кредити" з'являється кнопка "Погасити", натиснувши на яку, введіть номер картки та суму погашення. Або, на головній сторінці є можливість повернути кредит без реєстрації. Для цього клікніть на кнопку "Погасити" у верхньому правому куті екрану. 

Взяти мікропозику без дзвінка в містах України

Оформлення позики без дзвінка відбувається за допомогою мережі Інтернет. Завдяки чому, взяти кредит можливо по всій території України (крім АР Крим, окремих частин Донецької і Луганської областей). Взяти кредит можна в одному місті, а погасити - в іншому.

Не потрібно залишати звичну обстановку і шукати відділення банківських установ або контактувати по телефону з представниками фінансових послуг. Достатньо за допомогою свого мобільного пристрою відвідати сайт Кредитон і заповнити анкету. Після чого, потрібна сума автоматично зарахується на карту.

Скористатися послугою кредитування без дзвінків можна під час романтичної вечері в ресторані, оформляючи подорож в офісі туристичної компанії або переглядаючи новинки кіно на улюбленому дивані.

Окрім напрямків: "Мікропозика без дзвінків" нас ще шукають за тегами: