1. Головна
  2. Калькулятор

Кредитний калькулятор онлайн

500 2 000 4 000 6 000 10 000
+
4 000 грн
17142128
+
21 днів
Повертаєте5 512,00 18 червня

Іноді бувають ситуації, коли фінансова картина життя складається не кращим чином і необхідна додаткова сума грошей. Взяття банківського кредиту - процедура довга і трудомістка. Тоді виручають швидкі онлайн кредити від компанії Crediton.

Для зручності клієнтів, на сайті працює онлайн-калькулятор. З його допомогою можна швидко і легко ознайомитися з умовами кредитування. Для цього необхідно обрати суму позики, а також строк дії кредиту. На екрані одразу відобразиться сума повернення кредиту з рекомендованою датою для його погашення.

Ніяких додаткових або прихованих платежів і комісій. Сума включає в себе всі відсотки і виплати.

Якщо Ви згодні з умовами кредитування, які позначить калькулятор онлайн, необхідно заповнити заявку. В анкеті вказуються паспортні дані, ідентифікаційний номер і номер банківської карти, на яку будуть зараховуватися кредитні кошти.

Заявка буде деякий час на розгляді, після чого вся сума позики виявиться прямо на Вашу банківську карту.

Скористатися послугою кредитування можна в будь-який час доби, будь-який день тижня. Будь-то вихідні або святкові дні - потрібна сума грошей буде надана нашою компанією.

Для першого кредиту діють обмеження. Вперше клієнт може скористатися позикою на суму 4000грн. і термін 28дней. При своєчасному погашенні кредиту, сума і термін кредитування автоматично збільшуються. Максимальна сума кредитування становить 10000грн на строк до 6 місяців з можливістю пролонгації кредиту до 3-х років.

У разі, якщо Ви не встигаєте вчасно погасити позику, рекомендуємо пролонгувати (тобто відстрочити) дату внесення кредитної суми, сплативши тільки відсотки по позиці.

Кредитний калькулятор в лічені хвилини розрахує всі виплати по кредитній сумі.

Як розрахувати виплати по кредиту онлайн?

Для розрахунку виплат за позикою онлайн, необхідно скористатися кредитним калькулятором.

Знаючи суму і на який термін потрібен кредит можна легко заповнити форму онлайн-калькулятора. Завдяки чому, на екрані позначиться сума, рекомендована до сплати в день погашення кредиту. Наприклад, якщо Ви бажаєте взяти кредит на суму 1000 грн. на тиждень, то по закінченню терміну кредитування Вам необхідно буде повернути всього 1126грн. Сума вказана з урахуванням комісії за надання кредиту та включає в себе відсотки по кредиту.

Скористатися кредитним калькулятором дуже просто. Це подужає будь-який бажаючий. При цьому немає необхідності відвідувати банк, шукати банкомат або термінал. Досить мати доступ в мережу Інтернет.

Онлайн-калькулятор має обмеження для взяття першого кредиту. Таким чином перший займ можна оформити на суму до 4 тис. Грн. і на строк не більше 28 днів з можливістю пролонгації кредиту.

Для отримання кредиту не важливо де Ви перебуваєте. Оформити позику можна перебуваючи в будь-якому місті, навіть сидячи в кафе або туристичної компанії.

Іноді всього тисяча гривень здатна змінити життєву ситуацію на краще. У цьому допоможе компанія Кредитон. І всі ваші мрії втіляться у життя.