Кредитна карма - це послуга, за допомогою якої ви можете перевірити ваш рейтинг позичальника. Заповніть коротку анкету і дізнайтеся, чи отримаєте ви гроші в кредит від банків України або інших фінансових структур і в якому розмірі. Результат видається на основі обробки вашої кредитної історії

  1. Головна
  2. Кредит Карма

Щоб визначити Кредит Карму, Вам необхідно:

1
Заповнити заявку за 5 хвилин
2
Очікувати обробку даних протягом декількох секунд
3
Дізнатися, чи довірить банк або МФО вам свої гроші

CREDIT KARMA являє собою сервіс, який допомагає користувачеві дізнатися ймовірність отримання кредиту в банку чи іншій фінансовій організації після заповнення необхідних даних в анкеті на сайті. Всього за декілька хвилин, заповнивши всі обов'язкові поля, Ви отримаєте інформацію про свій кредитний рейтинг та оцінку Вашої кредитної карми.

CREDIT KARMA допомагає не тільки визначити кредитний статус користувача, але і дає поради, як поліпшити поточне фінансове становище, якщо отриманий результат не досить задовільний.

Даний сервіс використовує спеціальну фінансову модель, розроблену нашими висококваліфікованими фахівцями, яка визначає можливість отримання кредиту в будь-якому банку України або ж у фінансовій компанії, в залежності від кредитної історії клієнта та достовірних даних, зазначених в анкеті.

Отриманий результат, вирахуваний моделлю, не гарантує видачу кредиту саме в тій фінансовій організації, до якої користувач звернеться за власним бажанням.

Кредитна історіяПлатоспроможність клієнтаКредитний рейтингМаксимальна сума позикиОцінка кредитоспроможності позичальника