1. Головна
  2. Послуги

ВСІ ПОСЛУГИ CREDITON

КРЕДИТ ОНЛАЙН

Кредит онлайн в інтернеті на картку дозволяє позичити гроші до зарплати. За умови, що суми кредитування невеликі, повернення кредиту не складе труднощів.

Переваги онлайн кредитування:

Швидкість прийняття рішення по кредиту.

Оформлення кредиту онлайн доступно цілодобово і щодня, без вихідних і перерв. Отримати гроші на карту можна протягом 20 хвилин.

Без прив'язки до місця розташування.

Не важливо де Ви перебуваєте. Всі процеси кредитування в Кредітон автоматизовані і відбуваються за допомогою доступу в Інтернет. Отже, весь процес кредитування відбувається онлайн: як оформлення кредиту, його пролонгація, так і погашення мікропозик. Оформити кредит можна в одному місті, а погасити - в іншому.

Мінімальний пакет документів і простота використання.

Отримати потрібну суму можна при наявності паспорта, ідентифікаційного коду та банківської карти. Немає необхідності відвідувати офіси і відділення банків. Безпосередньо за допомогою сайту необхідно заповнити заявку і потрібна сума вже на рахунку.

Компанія Crediton дотримується всіх законів України і захищає персональні дані своїх Клієнтів.

Оформлення кредиту онлайн - проста процедура, що вимагає зовсім небагато вільного часу.

КРЕДИТ НА МЕДИЦИНУ

Турботу про власне здоров'я ніколи не варто відкладати на потім, але досить часто проблеми зі здоров'ям виникають несподівано і часто гроші потрібні терміново. Часу на збір довідок з місця роботи і відвідування банків немає, а чекати рішення банку кілька днів незручно. Необхідну суму потрібно знайти тут і зараз.

Спеціально для таких випадків Crediton розробив новий кредитний продукт, який виручить клієнтів в складній ситуації - кредит на медицину або кредит на медичні послуги. Його можна використовувати на медичне обслуговування у лікаря, стоматологію, здачу аналізів, придбання ліків.

Для оформлення та отримання кредиту на медицину необхідно скористатися простим онлайн калькулятором: вказати потрібну суму і зручний термін повернення та внести необхідну інформацію про себе в анкету клієнта.

В онлайн заявці (анкеті) вказуються паспортні дані, ідентифікаційний код і номер банківської карти, на яку будуть перераховані грошові кошти. Заявка на медичний кредит буде на розгляд буквально 5 хвилин. Після чого, грошові кошти будуть моментально зараховані на Вашу карту. Оформити кредит можна онлайн, навіть з мобільного телефону, перебуваючи безпосередньо в лікарні, поліклініці або аптеці.

КРЕДИТ КАРМА

Для отримання кредиту у фінансовій установі (банку або фінансовій компанії) часто потрібно надати кредитну історію, яка впливає на позитивне рішення по кредиту і відображає платоспроможність клієнта. Купити свою кредитну історію досить просто, але зрозуміти чи варто оформляти заявку на кредит в банк або фінансову компанію дуже складно, а ще складніше розібратися яким буде рішення фінансової установи.

Crediton розробив універсальний інструмент, який дозволяє клієнту заздалегідь зрозуміти чи варто йому оформляти заявку на позику і з якою ймовірністю він отримає позитивне рішення. Цей продукт називається - Кредит Карма і скористатися ним можна онлайн, отримавши оцінку свого кредитного рейтингу прямо на сайті crediton.ua

Кредит Карма від Кредитон формується на підставі даних кредитної історії клієнта. Це оцінка кредитоспроможності та ймовірність своєчасної оплати заборгованості за кредитами в подальшому. Також, Кредит Карма дозволяє отримати конкретні рекомендації щодо поліпшення свого кредитного рейтингу і відповідно підвищення ймовірності отримати позитивне рішення по кредиту. Поліпшення свого кредитного рейтингу впливає не тільки на можливість кредитування, але і на суму позики, розмір процентної ставки, можливості пролонгації кредитів і т.д.

Клієнти з високим рейтингом можуть отримати більш вигідні умови кредитування, а дізнатися про це їм допоможе Кредит Карма, з допомогу якої можна побачити підвищення рівня довіри фінансових установ і при цьому не витрачати час на оформлення заявок на кредити.

ПЕРЕКАЗ З КАРТИ НА КАРТУ

Сервіс Crediton дозволяє здійснювати транзакції між картами будь-яких банків.

Кожен з нас стикався з ситуацією, коли необхідно здійснити переказ на картку іншого банку. У підсумку, зіпсовано настрій, витрачено багато часу на розмови з "Гарячою лінією" одного і іншого банку, а гроші так і не перевелися.

Найчастіше, подібні ситуації відбуваються в самий незручний момент. Одержувач вже давним-давно повинен був отримати переказ, а гроші або ще не відправлені, або "зависли у міжбанківському просторі".

Тепер це в минулому. Кредитон подбав про комфорт своїх клієнтів і пропонує послугу переказів з картки на картку будь-яких банків України.

В першу чергу, слід зазначити, що дотримані всі стандарти безпеки даних. Ваша персональна інформація, в тому числі і дані картки знаходяться в повному захисті.

Скористатися послугою переказу коштів з картки на картку може будь-який повнолітній житель країни. При цьому здійснюючи переклад немає необхідності вказувати призначення платежу.

КРЕДИТ ДЛЯ БІЗНЕСУ

Організувавши власну справу потрібно розуміти, де можна отримати додатковий капітал, коли стартові вкладення вичерпаються. Існують обов'язкові платежі, такі як: орендна плата, виплата заробітної плати, сплата податків, придбання сировини або витратних матеріалів, які треба оплачувати обов'язково незалежно від суми на рахунку.

Також, спочатку Ви повинні бути задіяні в бізнесі, а не бігати по банках у пошуках додаткових коштів. Тому, компанія Кредитон пропонує вигідні умови кредиту для малого і середнього бізнесу.

Оформляючи кредит для малого та середнього бізнесу в Crediton, Ви можете розраховувати на:

Швидке прийняття рішення.

Попереднє рішення по бізнес-кредиту можна отримати вже через 20 хвилин після відправки заявки на отримання кредитних коштів. Все що потрібно від позичальника - це заповнити та надіслати онлайн заявку по отримання кредитних коштів.

Зручне повернення коштів.

Повернути кредит під ведення бізнесу можна онлайн. Більше немає необхідності відвідувати банківські установи. Погасіть займ будь-яким зручним способом, в тому числі онлайн, за допомогою Особистого кабінету в Кредитон.

Без обов'язкової застави.

Немає необхідності закладати своє рухоме і нерухоме майно, без поручителів.

Повторне фінансування на більш вигідних умовах.

При наступних зверненнях в Crediton для оформлення бізнес-кредитування Ви можете отримати більш лояльні та вигідні умови кредитування. Які саме? - Нехай це залишиться приємним бонусом і сюрпризом під час оформлення наступної позики на розвиток малого і середнього бізнесу!