Кредит онлайн на карту

500 2 000 4 000 6 000 10 000
+
4 000 грн
17142128
+
21 днів
Повертаєте5 512,00 14 серпня

Як оформити кредит в Crediton

1
Заповніть онлайн заявку на кредит за 10 хвилин
2
Чекайте схвалення позики протягом 5 хвилин
3
Отримайте гроші на банківську карту миттєво

Чому варто взяти онлайн кредит в Crediton?

Новим клієнтам
Обробка заявки до 5 хвилин
70% клієнтів отримують кредит
Даруємо промокоди на знижку до 99%
Знижка 20% на першу пролонгацію
Реєстрація
Постійним клієнтам
Обробка заявки менше 1 хвилини
90% клієнтів отримують кредит
Знижуємо ставку за програмою лояльності
Знижки до 50% на пролонгацію
Вхід

Оплатити кредит без реєстрації

Crediton – сервіс фінансових послуг

Фінансова компанія Кредитон є однією з найпрогресивніших і швидко зростаючих фінтех компаній України. CREDITON - це повністю автоматизований онлайн сервіс, який дозволяє клієнтам швидко, просто і безпечно скористатися будь-якими фінансовими послугами в режимі онлайн, 24/7.

З нашим сервісом Ви завжди можете швидко і просто:

Наш сервіс не має обмежень і підходить абсолютно всім клієнтам без винятку. Так як робота системи повністю автоматизована, абсолютно не важливо де Ви перебуваєте. Скористатися фінансовими послугами можна в будь-якій точці України. Для цього не потрібно шукати відділення банків, прив'язуватися до годин роботи банківських співробітників, перебувати в певному місті.

Ми постійно поліпшуємо роботу сервісу і впроваджуємо нові фінансові послуги для того, щоб максимально спростити життя нашим клієнтам, допомагаючи їм швидко і просто вирішувати свої фінансові питання в режимі 24/7. Всім користувачам CREDITON постійно доступні знижки, бонуси і акційні подарунки, які завжди радують наших клієнтів.

Наша мета - створити найзручніший і найдоступніший сервіс фінансових послуг, який вирішить будь-яке фінансове питання в режимі онлайн, швидко і просто.

Приклади результатів розрахунків калькулятора

Оформити кредити через наш сервіс можна на строк до 28 днів. Приклад розрахунку реальної річної процентної ставки за кредитом: якщо Ви берете кредит на суму 1.000,00 грн. на 28 днів, то повертаєте 1.000,00 грн. (Сума кредиту) + 504,00 грн. (Проценти за кредитом за 28 днів) = 1.504,00 грн., при цьому реальна максимальна річна процентна ставка становить 20.343,35 % річних або 1,8% на день. Мінімальна процентна ставка може становити 0,01% за 1 день користування кредитом: якщо Ви берете кредит на суму 1.000,00 грн. на 28 днів, то повертаєте 1.000,00 грн. (Сума кредиту) + 2,80 грн. (Проценти за кредитом за 28 днів) = 1.002,80 грн., при цьому реальна мінімальна річна процентна ставка становить 3,71% річних. Максимальний початковий строк кредиту - 28 днів, але клієнт має право погасити кредит достроково або скористатися своїм правом продовжити строк користування кредитом. Детальні умови фіксуються сторонами в порядку, встановленому кредитним договором.

Прострочення платежу

ТОВ «ФК «КРЕДИТОН» наполегливо рекомендує позичальникам своєчасно погашати заборгованість за кредитом, щоб уникнути додаткових витрат. У разі несвоєчасного повернення боргу чи прострочення платежу буде нараховуватися пеня за кожний день прострочення або підвищена процентна ставка за кредитом.

Тому, якщо Ви не можете оплатити кредит у зазначений строк, рекомендуємо подовжити його на зручний для Вас термін, погасивши тільки проценти за позикою.

Кредит онлайн на банківську карту

У теперішній час онлайн кредитування являється невід'ємною частиною життя кожного із нас: воно вирішє фінансові проблеми у непередбачених обставинах.

Немає потреби ставити себе у неприємне становище, звертаючись до рідних, знайомих чи приятелів за швидкою фінансовою допомогою. Достатньо мати сучасний ґаджет у вигляді ноутбука, смартфона, комп'ютера чи планшета чи з доступом до Інтернету.

Працюючи в офісі, смакуючи обідом у кафе, відпочиваючи з друзями або сидячи вдома на канапі, можна оформити кредит онлайн за 15 хвилин без довідки про доходи, маючи лише паспорт, ідентифікаційний податковий номер та платіжну карту банку, на яку перерахують гроші.

Отримати позику дуже легко. Якщо Ви знаєте, яка грошова сума Вам потрібна, і коли Ви зможете погасити заборгованість, виберіть на сайті сервісу CREDITON суму та строк кредиту на кредитному калькуляторі, зареєструйтеся, заповніть коротку заявку з Вашими даними і, через декілька хвилин, отримайте рішення стосовно Вашої заявки на кредит онлайн.

Чому клієнти віддають перевагу роботі з CREDITON?

Сервіс CREDITON під час видачі кредитів використовує спеціальну методологію кредитування, розроблену професійною командою висококваліфікованих фахівців, яка дозволяє оформити кредит онлайн з мінімальною участю кредитного менеджера.

Система працює таким чином, що отримати позику можна в будь-який час дня і ночі, в робочі та неробочі дні, а також у свята – кредити онлайн насправді доступні 24/7. Крім того, взяти гроші в борг можна не тільки на короткий строк до 28 днів, але й на кілька тижнів і навіть місяців.

Взяти кредит онлайн

Раніше слово "кредит" викликало купу негативних емоцій, легке тремтіння, а деяких навіть кидало в піт від нього. Все було пов'язано з блюзнірськими комісіями і відсотками, збором купи документів і розставанням з нажитим майном під приводом застави.

Але нічого не стоїть на місці!

Тепер слово "Кредит" асоціюється тільки з новими можливостями!

Взяти кредит онлайн в Crediton можливо без документів, застави та поручителів. Необхідно мати паспорт, ідентифікаційний код і платіжну карту будь-якого банку України.

При цьому, Вам не потрібно аргументувати і пояснювати причину кредитування. Взяти гроші дозволено на будь-які потреби: будь-то оренда фотостудії або сплата оренди житла.

Найчастіше, кредит онлайн оформляють для оплати платежів по квартирі, придбання різних товарів, техніки або одягу, здійснення давньої мрії.

Онлайн кредит на карту оформляється в лічені хвилини на суми до 10 000 грн. Користуватися отриманими коштами можливо до 28 днів.

Оформити онлайн кредит на карту можуть громадяни України від 18 років. Зовсім не важлива рід занять і сфера діяльності. Однакові умови кредитування для студентів, пенсіонерів, людей без офіційної роботи і бізнесменів.

Необхідні умови для отримання онлайн кредиту на карту - це наявність банківської карти і доступу в інтернет.

Звернувшись вперше в Кредитон, можливо оформити кредит онлайн до 4 000 грн на 28 днів. Своєчасне повернення першої позики гарантує збільшення суми кредитування до 10 000 грн і можливість пролонгації на лояльних умовах.

Як оформити кредит онлайн в Кредитон

Оформляйте кредит онлайн на банківську карту в Україні за лічені хвилини. При цьому не залишаючи звичну обстановку, без відриву від щоденних турбот.

Достатньо мати доступ до сайту Crediton за допомогою будь-якого підручного гаджету.

Спочатку, скористайтеся онлайн-калькулятором для ознайомлення з умовами кредитування онлайн.

Вкажіть суму і на який період необхідні додаткові кошти. Калькулятор відобразить суму повернення після спливання зазначеного терміну. Ніяких доплат і переплат!

Що б оформити кредит онлайн на карту достатньо заповнити заявку. Вкажіть свої паспортні дані, номер ідентифікаційного коду і рахунок карти, а також контактний номер телефону та електронну пошту.

Не більше 5 хвилин заявка буде перебувати на розгляді. На рішення можуть вплинути помилки при заповненні анкетних даних. Тому, переконливо просимо заповнювати заявку уважно.

Результат про отримання онлайн кредиту підтвердиться листом на пошту від Кредитон, а також, зарахуванням всієї кредитної суми на банківську карту.

Отримати кредит легко! Без довідок та поручителів. Більш того, тепер, ніщо не завадить взяти швидкий онлайн на банківську карту, навіть погана кредитна історія!

Оформити кредит онлайн в містах України

На сайті Crediton можливо оформити кредит онлайн для жителів усіх міст України.

Що б взяти кредит на карту немає необхідності відвідувати банківські установи і бути прив'язаним до міської метушні. Досить мати доступ на Кредитон навіть за допомогою мобільного інтернету.

Таким чином, оформляти кредит можна в одному місті, а погасити - в іншому. Наприклад, візьміть потрібну суму в Затоці, а поверніть в Мукачево. Кредитон дозволяє користуватися кредитними коштами без обмежень переміщення по країні.

І найзручніше, що весь процес оформлення займе не більше 10 хвилин. Це дозволяє використовувати сервіс отримання додаткових коштів вечеряючи в ресторані або безпосередньо біля каси магазину. І як тільки будуть зараховані кошти - одразу оплатити ними довгоочікуване придбання.

Тим більше, що повернути гроші в кредит не складе труднощів. Продумано і реалізовані всі варіанти повернення коштів.

Найбільш зручно погасити позику на сайті Crediton в Особистому кабінеті. Також повернення можливе за допомогою інтернет-банкінгу Вашого банку, платформи EasyPay, через платіжний термінал і навіть в касі будь-якого відділення банку.

ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО ОТРИМАННЯ СПОЖИВЧОГО КРЕДИТУ

ТОВ «ФК «КРЕДИТОН» надає клієнтам споживчі кредити, які відносяться до мікрокредитів (загальний розмір такого кредиту не перевищує розміру однієї мінімальної заробітної плати, установленої на день укладення кредитного договору).

Істотні характеристики послуги з надання мікрокредиту

Усі доступні на даний момент знижки та інші акційні пропозиції відображені на вкладці ЗНИЖКИ.

Сума кредиту: мінімальна – 500,00 грн., максимальна – 6 000,00 грн.

Строк користування кредитом: мінімальний – 1 день, максимальний – 31 день.

ТОВ «ФК «КРЕДИТОН» не використовує послуги кредитних посередників та третіх осіб під час надання мікрокредитів, супровідні послуги також відсутні, тому у користувачів послугою не виникає жодних додаткових витрат, що збільшують вартість кредиту.

Типові умови договорів, що укладаються під час надання мікрокредиту, внутрішні правила кредитування ТОВ «ФК «КРЕДИТОН» розміщені на цій сторінці нижче – файл Правила кредитування.

Попередження: споживач (позичальник) повертає суму кредиту, комісії та відсотки за його користування відповідно до умов кредитного договору та вимог законодавства України.

Можливі наслідки в разі невиконання споживачем обов'язків за договором про мікрокредит:

За порушення термінів повернення кредиту та/або сплати процентів за користування кредитом, визначених у графіку платежів у кредитному договорі, споживач (позичальник) сплачує кредитодавцю пеню в розмірі, вказаному кредитному договорі, за кожен факт порушення.

Пеня застосовується за кожний день прострочення, включаючи день погашення заборгованості, за методом «факт/360» (метод «факт/360» передбачає, що для розрахунку використовується фактична кількість днів у місяці й умовна кількість днів у році - 360 днів), але в будь-якому випадку розмір неустойки не може перевищувати її граничний розмір і суму, встановлені чинним законодавством України на момент її застосування.

Під час дії карантину, встановленого Кабінетом Міністрів України на всій території України з метою запобігання поширенню на території України коронавірусної хвороби (COVID-19), неустойка (пеня) за споживчими кредитами не застосовується.

Попередження: Порушення виконання зобов'язання щодо повернення споживчого кредиту може вплинути на кредитну історію позичальника та ускладнити отримання споживчого кредиту надалі.

Попередження: Фінансовій установі забороняється вимагати від споживача придбання будь-яких товарів чи послуг від фінансової установи або спорідненої чи пов'язаної з ним особи як обов'язкову умову надання споживчого кредиту.

Попередження: Для прийняття усвідомленого рішення щодо отримання споживчого кредиту на запропонованих умовах споживач має право розглянути альтернативні різновиди споживчих кредитів, що надаються іншими фінансовими установами.

Попередження: Фінансова установа має право вносити зміни до укладених зі споживачами договорів про споживчий кредит тільки за згодою сторін.

Попередження: Споживач може відмовитися від отримання рекламних матеріалів засобами дистанційних каналів комунікації.

Попередження: Можливі витрати на сплату споживачем платежів за користування споживчим кредитом залежать від обраного споживачем способу сплати.

Попередження: Ініціювання споживачем продовження (лонгації, пролонгації) строку погашення споживчого кредиту (строку виконання грошового зобов'язання) / строку кредитування / строку дії договору про споживчий кредит здійснюється без змін в бік погіршення для споживача умов попередньо укладеного договору.

Для отримання повної інформації щодо небанківських установ, ліцензування, реєстрацію та авторизацію яких здійснює Національний банк, потрібно перейти за посиланням https://bank.gov.ua/ua/supervision/split/registers-lists.

У разі несанкціонованого доступу або зміни Вашої інформації в системах дистанційного обслуговування ТОВ «ФК «КРЕДИТОН», ми рекомендуємо негайно інформувати нас про це будь-яким зручним для Вас каналом зв’язку: телефонним дзвінком на номер Служби підтримки або повідомленням на електронну адресу help@crediton.ua.

Порядок і процедура захисту персональних даних споживачів викладені в Правилах надання послуг на сайті або розміщені на цій сторінці нижче – файл Правила надання послуг на сайті.

Відомості про можливість та умови дострокового розірвання договору про надання споживчого кредиту, а також спосіб такого розірвання договору, строки та умови повернення коштів:

Відповідно до умов кредитного договору, що укладається між споживачем (позичальником) та кредитодавцем позичальник має право протягом 14 (чотирнадцяти) календарних днів з дня укладення кредитного договору відмовитися від нього, про що зобов’язаний повідомити кредитодавця до закінчення зазначеного строку в письмовій формі (у паперовому вигляді або у вигляді електронного документа, створеного згідно з вимогами, визначеними Законом України «Про електронні документи та електронний документообіг»). Протягом 7 (семи) календарних днів з дати подання позичальником відповідного письмового повідомлення про відмову від кредитного договору позичальник зобов’язаний повернути кредитодавцю кредит та сплатити проценти за користування кредитом за період з дати видачі кредиту до дати повернення кредиту включно.

Порядок розгляду ТОВ «ФК «КРЕДИТОН» звернень (скарг) споживачів щодо послуги споживчого кредиту.

Споживачі також можуть звертатися до Національного банку України, який має повноваження на захист прав споживачів фінансових послуг і регулює поведінку банків та небанківських фінансових установ щодо їхніх клієнтів https://bank.gov.ua/ua/consumer-protection.

Корисна інформація для клієнтів Crediton

🚀 Всі послуги Crediton

🌌 Питання та відповіді

Відповіді на найбільш поширені питання, такі як: Що таке пролонгація? Як оформити кредит онлайн? Як оплатити кредит в 3 кліка?

Знайти відповідь на своє питання 💡

👨‍🚀 Новини Кредитон

Дізнавайтесь першими про останні новини та акції Crediton

Всі новини 📰

🛰️ Всі кредити Кредітон

Дізнайтеся які види онлайн кредитів пропонує Crediton

36 кредитів онлайн 💰

Отримати кредит в містах України

Абсолютно немає різниці, в якому місті Ви знаходитеся, скористатися послугою оформлення онлайн кредиту можна в будь-якому місті України. Завдяки тому, що весь процес працює автоматично, взяти кредит на карту можна з найвіддаленішого куточка України (крім АР Крим і окремих частин Донецької і Луганської області). Головне мати вільний доступ до інтернету і кілька вільних хвилин.

Отримати гроші в борг можна не виходячи з дому. Для цього необхідно подати заявку на кредит онлайн, вказавши свої дані і прикріпити документи. Після цього система прийме автоматичне рішення про видачу грошей на карту.