1. Головна
  2. Терміновий кредит на карту

Терміновий кредит на карту

500 2 000 4 000 6 000 10 000
+
4 000 грн
17142128
+
21 днів
Повертаєте5 512,00 14 серпня

Як отримати терміновий кредит у Crediton?

Зіткнувшись з необхідністю додаткових коштів не завжди є куди звернутися за допомогою. Оформлення банківського кредиту займає багато часу і вимагає додаткових довідок і документів. Родичі і друзі - в такій же ситуації і живуть від зарплати до зарплати.

Crediton пропонує лояльні умови кредитування з мінімальним пакетом документів. Гроші надходять на рахунок моментально і відразу готові до використання.

Терміновий кредит на карту оформляється при наявності паспорта, ідентифікаційного коду та пластикової карти одного з банків України. Без довідок, без поручителів, без кредитної історії.

Для ознайомлення з умовами кредитування, необхідно скористатися онлайн-калькулятором. Ввівши необхідну суму в борг і термін, на який береться позика, кредитний калькулятор прорахує підсумкову суму по сплаті позики. Отже, в зазначений термін, Ви повертаєте рівно ту суму, яку визначить калькулятор, без додаткових комісій і платежів.

Оформлення заявки на отримання миттєвого кредиту займає всього кілька хвилин. Кредитні кошти надходять на рахунок відразу після схвалення позики.

Тепер оформити кредит онлайн можна безпосередньо в тому місці, де знадобилися додаткові кошти - в ресторані, в магазині, у бутіку або навіть в офісі туроператора.

1
Заповніть онлайн заявку на терміновий кредит за 10 хвилин
2
Очікуйте погодження кредиту на картку протягом 5 хвилин
3
Отримайте терміновий кредит на картку миттєво

Оформити терміновий кредит від Кредитон може будь-який громадянин України, по досягненню повноліття. Основна умова для оформлення термінової позики - це наявність паспорта, ідентифікаційного коду та діючої банківської карти.

Отримати кредит на карту на рівних умовах може як студент, так і пенсіонер або батько в декреті. Не потрібні довідки про доходи або офіційне працевлаштування.

Для отримання термінової мікропозики онлайн необхідно заповнити заявку на кредит. У відповідні поля, введіть дані паспорта, номер ідентифікаційного коду, рахунок банківської карти, мобільний номер телефону та електронну пошту.

Заявка вирушає на розгляд і впродовж 5 хвилин надходить схвалення на взяття кредиту і гроші моментально опиняються на зазначеному рахунку. За умови коректного заповнення усіх полів, схвалення отримують 99% користувачів онлайн кредитування.

Хотілося б відзначити, що в перший раз кредит можна оформити на суму не більше 4000 гривень і на строк до 28 днів (можливо продовжити термін кредитування, за умови оплати обов'язкових платежів). Погасивши перший кредит вчасно, Кредитон надає терміновий кредит на суму до 10000 гривень і на строк до 6 місяців з можливістю пролонгації терміну дії позики.

Погашення термінового онлайн кредиту

Повернути терміновий кредит онлайн не важко. Співробітники Crediton подбали про те, що б погашення позики можна було зробити з будь-якого куточка країни і будь-яким зручним способом.

Таким чином, повернути позику можна:

Готівковим способом:

  • За допомогою платіжного терміналу. Необхідно відшукати платіжний термінал в будь-якому найближчому ТЦ, в розділі "Банківські послуги" знайти Crediton і зробити платіж
  • У касі відділення будь-якого банку. Для оплати кредиту, передайте касирові платіжні реквізити Кредитон, а також Ваші дані і номер договору (дану інформацію можна взяти безпосередньо на сайті у "Особистому кабінеті")

Безготівковим способом:

  • Інтернет-сервіс EasyPay. У розділі "Банківські послуги" необхідно знайти Кредитон, вказати Ваші дані і номер договору і провести платіж.
  • Інтернет-банкінг банку, до якого прив'язана карта. Введіть платіжні реквізити Кредитон, номер договору, ПІБ і підтвердіть списання коштів.
  • В "Особистому кабінеті" на сайті Кредитон. Натиснувши кнопку "Погасити" необхідно вказати суму платежу і номер карти з якої буде списана необхідна сума.

Банк може нараховувати комісію по здійсненню платежу. Це регулюється банківськими тарифами обслуговуючого банку.

Чим вигідний терміновий кредит у Crediton?

Давайте ж розглянемо основні привілеї термінового кредитування від Кредитон!

1. 24/7. Сервіс доступний в будь-який час без вихідних і перерв. Навіть якщо кошти знадобилися вночі, отримати потрібну суму не складе ніяких труднощів.

2. Мінімальний пакет документів. Для оформлення швидкозайму потрібен тільки паспорт, ідентифікаційний код і платіжна карта будь-якого банку.

3. Без кредитної історії. Гроші можна отримати в кредит навіть при наявності негативної кредитної історії. Взятий кредит можна використовувати на погашення існуючих кредитів, тим самим покращуючи свій кредитний рейтинг.

4. Без довідок. Не потрібні довідки про рівень заробітної плати та офіційне працевлаштування.

5. Без прописки. Кредит можна оформити в будь-який місті і не потрібно бути в цьому місті мати прописку.

6. Швидкість оформлення позики. Кредит оформлюється в лічені хвилини. В цілому, від відправки запиту на кредитування до отримання коштів на рахунок проходить не більше 5 хвилин.

7. Управління кредитом. Клієнт самостійно за допомогою Особистого кабінету на сайті управляє позикою - продовження терміну дії кредиту, погашення або оформлення нової позики.

8. Спосіб оплати термінового кредиту. Мікропозик можна погасити будь-яким зручним способом. Оплата позики не складе труднощів.

Взяти терміновий кредит у містах України

Отримати терміновий кредит можна з будь-якого міста України (крім АР Крим, деяких частин Донецької і Луганської областей). Не потрібно прив'язуватися до певного міста. Оформляйте терміновий кредит в одному місці, а повертайте - в іншому.

Весь процес управління кредитом може відбуватися за допомогою мережі Інтернет. Завдяки чому, абсолютно не має значення місцезнаходження Клієнта, має значення тільки можливість підключення до інтернету.

У країні активно розвивається послуга мобільного інтернету, що значно спрощує можливість управління кредитним рейтингом. Оформити кредит можна з намету на Шацьких озерах, а повернути в Одесі.

Беріть терміновий кредит перебуваючи вдома на дивані, під кадри улюблених фільмів або безпосередньо біля каси модного бутіка - гроші в лічені хвилини виявляться на рахунку і Ви зможете придбати миле платтячко.

Окрім напрямків: "Терміновий кредит на карту" нас ще шукають за тегами: