ВДИХНИ КИСЕНЬ У СВІЙ БІЗНЕС
КРЕДИТ ДЛЯ БІЗНЕСУ
БЕЗ ЗАСТАВИ

ОФОРМИТИ КРЕДИТ


до 500 000 гривень на 12 місяців 0,2%
50 000 250 000 500 000
+
250 000 грн
Строк кредиту:
Щомісячний платіж:
12 місяців
29 084 грн
  1. Головна
  2. БІЗНЕС

ПРОЦЕС ОТРИМАННЯ КРЕДИТУ В
4 КРОКИ

1
Реєстрація та оформлення заявки за 20 хвилин
2
Попереднє рішення по кредиту за 20 хвилин
3
Огляд місця ведення бізнесу – 1 день
4
Підписання договору і видача кредиту – 1 день
Отримати кредит

ХТО МОЖЕ ОТРИМАТИ
БІЗНЕС-КРЕДИТ?

ЮРИДИЧНІ ОСОБИ та
ФІЗИЧНІ ОСОБИ-ПІДПРИЄМЦІ

від 6 місяців роботи

Сфери діяльності:

  • магазини розбрібної торгівлі
  • кафе, бари і ресторани
  • аптеки і салони краси
  • дрібні побутові послуги для населення
  • інтернет-магазини

ПЕРЕВАГИ ОФОРМЛЕННЯ
БІЗНЕС КРЕДИТУ від CREDITON

1
Швидке прийняття рішення
2
Зручне погашення
3
Без обов’язкової застави
4
Повторне фінансування на більш вигідних умовах
Отримати кредит

Вигідні Кредит МСБ від Кредитон Організувавши власну справу потрібно розуміти, де можна отримати додатковий капітал, коли стартові вкладення вичерпаються. Існують обов’язкові платежі, такі як: орендна плата, виплата заробітної плати, сплата податків, придбання сировини або витратних матеріалів, які треба сплачувати обов’язково і незалежно від суми на рахунку. Також, спочатку Ви повинні бути задіяні в бізнесі, а не бігати по банках у пошуках додаткових коштів. Тому, компанія Кредитон пропонує вигідні умови кредиту для малого і середнього бізнесу. Оформляючи кредит для малого та середнього бізнесу в Crediton, Ви можете розраховувати на:

1. Швидке прийняття рішення.

Попереднє рішення по бізнес-кредиту можна отримати вже через 20 хвилин після відправки заявки на отримання кредитних коштів. Все що потрібно від позичальника - це заповнити та надіслати онлайн заявку на отримання кредитних коштів.

2. Зручний повернення коштів.

Повернути кредит під ведення бізнесу можна онлайн. Більше немає необхідності відвідувати банківські установи. Погасіть займ будь-яким зручним способом, в тому числі онлайн, за допомогою Особистого кабінету в Кредитон.

3. Без обов’язкової застави.

Немає необхідності закладати своє рухоме і нерухоме майно, без поручителів.

4. Повторне фінансування на більш вигідних умовах.

При наступних зверненнях в Crediton для оформлення бізнес-кредитування Ви можете отримати більш лояльні та вигідні умови кредитування. Які саме? - Нехай це залишиться приємним бонусом і сюрпризом під час оформлення наступної позики на розвиток малого і середнього бізнесу!

Також, важливі і наступні критерії:

- Звернутися в Crediton за додатковими коштами можна в будь-який час дня і ночі. Заявка на отримання бізнес-кредиту оформляється онлайн, при внесенні мінімальної кількості інформації.

- Попередній дозвіл на отримання кредиту займе всього 20 хвилин.

У попередньому рішенні Ви дізнаєтеся можливість отримання коштів в позику на ведення бізнесу.

Найчастіше, відмови на цьому етапі відбуваються через наявність орфографічних помилок при заповненні заявки на кредитування. Переконливо просимо Вас уважно заповнювати всі рядки анкети і не допускати помилок.

- Немає необхідності відвідувати банківські установи.

Вся процедура оформлення кредиту на бізнес налаштована таким чином, що б максимально автоматизувати оформлення та отримання коштів. Тому, немає необхідності прив’язуватися до годин роботи банківських установ і чекати рішення по кредиту в задушливому офісі.

- Однакові умови для кредитування у всіх великих містах України.

Оформити кредит, як бізнес-інвестування, можливо в будь-якому великому місті України (з кількістю населення більш 50 тис. чоловік). До цього переліку входять: Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Донецьк, Львів, Запоріжжя, Кривий Ріг. При цьому, умови для отримання кредиту в кожному з даних міст будуть однакові.

- Щомісячні платежі для повернення.

Для зручності повернення позики передбачено щомісячні платежі. Завдяки чому, немає необхідності збирати і десь акумулювати суму кредитування для повернення. Це убезпечить від можливої втрати коштів на погашення кредиту, наприклад, у разі банкрутства банку, в якому зберігалися гроші на відшкодування бізнес-позики від Кредитон.

ВАРТІСТЬ КРЕДИТУ

Зазначена на калькуляторі процентна ставка 0,2% на день за повторним кредитом, річна процентна ставка складає 73% річних. Процентна ставка за першим кредитом складає 0,22% на день або 80,3% річних. Крім процентів, за кредитом також сплачується одноразова комісія за видачу кредиту в розмірі 2% від суми кредиту. Комісію потрібно сплатити після підписання договору до отримання кредиту.