1. Головна
  2. Новини
  3. Новини компанії
  4. Чи впливає кредитна історія на видачу чергового кредиту

Чи впливає кредитна історія на видачу чергового кредиту

31.05.2021 10:00Новини компанії

Життя влаштоване таким чином, що крім радісних подій, існує ряд проблем, які, найчастіше, пов'язані з фінансовими питаннями. Іноді вирішити всі проблеми не виходить через знайомих та рідних, і тоді доводиться шукати, де взяти гроші, щоб врегулювати труднощі, які виникли наразі.

Той, хто вже брав кредит раніше, знає, які фактори можуть вплинути на видачу позики. Це і рівень доходу клієнта, і сімейний стан, і наявність робочого місця, і географічне положення, і багато іншого. Також, отримавши раніше кредит, у користувача вже існує кредитна історія, яка може як допомогти отримати позику, так і зіграти проти позичальника.

Image

Хороша кредитна історія

Всі дані по кредитах передаються та зберігаються у бюро кредитних історій. В Україні існує декілька бюро. Як банки, так і фінансові компанії, користуються їхніми послугами й отримують всю необхідну інформацію про позичальника.

Якщо клієнт оформляв напередодні кредит, відповідально ставився до нього і своєчасно погасив заборгованість, дані по його позиці будуть відображені в бюро і такого користувача можна віднести до клієнтів з хорошою кредитною історією.

Завдяки наявності кредитної історії, та ще й з позитивним кредитним резюме, збільшується ймовірність отримати не тільки новий кредит, а й кращі умови по позиці, наприклад, більша сума та довший термін кредитування.

Кредит онлайн

Щоб створити клієнту хорошу кредитну історію, необхідно:

  1. Дотримуватися наступних рекомендацій: отримати кредит на суму, яку реально можна буде віддати у призначену дату.
  2. Намагатися за весь час не заходити у прострочення за платежами.
  3. При крайній необхідності, краще продовжити кредит, сплативши тільки відсотки та комісії за позикою і вибравши новий строк оплати.

Ні в якому разі не можна допускати ситуації, коли, взявши кредит, позичальник відмовляється його повертати. Якщо виникла важка фінансова ситуація і користувач розуміє, що не в силах оплатити борг, йому слід звернутися за допомогою в той банк або фінансову компанію, де він брав позику, та отримати рекомендації щодо подальших дій.

Погана кредитна історія в майбутньому не дасть можливості клієнту отримати черговий кредит і гроші в борг. У житті може трапитися всяке, коли людині знадобляться кошти, а вона буде не в змозі де-небудь їх знайти, так як її кредитне резюме має багато «чорних плям», що зберігаються в архівах бюро.

Тому, якщо користувач знає, що рано чи пізно йому знадобиться оформити кредит, щоб отримати гроші в борг, він повинен подбати про свою кредитну історію, і в разі наявності негативної інформації про попередні кредити, намагатися виправити кредитну історію якомога швидше.

Вам також буде цікаво

Записи відсутні