1. Головна
  2. Новини
  3. Кредит Карма
  4. Навіщо потрібно знати свій кредитний рейтинг

Навіщо потрібно знати свій кредитний рейтинг

02.01.2018 07:00Кредит Карма

Image

Кредитний рейтинг користувача, за своєю суттю, являє собою міру кредитоспроможності людини. Його розраховують виходячи з минулої та поточної фінансової історії клієнта, а також, оцінюючи розмір власності і взятих зобов'язань фінансового характеру на себе (боргів).

Залежно від того, як людина раніше брала і погашала кредити, від суми і терміну позик, у неї формується кредитна історія, яка зберігається в бюро кредитних історій. Дана інформація може вплинути у майбутньому на отримання кредиту, як в кращу, так і гіршу сторону.

Якщо клієнт справно погашав заборгованість і ні разу не прострочив платіж, то, найімовірніше, у нього з'явиться можливість оформити кредит на більшу суму та на більш тривалий період часу.

У разі оплати із запізненням, простроченням або ж не поверненням суми боргу, оцінка кредитного рейтингу знижується або стає негативною, що в майбутньому потягне за собою негативне рішення або відмову у видачі позики.

Отже, в залежності від кредитної історії клієнта, можна спрогнозувати кількість балів і рівень кредитного рейтингу, який можна перевірити завдяки сервісу Credit Karma, пройшовши реєстрацію та заповнивши необхідні поля в анкеті з достовірною інформацією.

Дана послуга оцінює кредитний скоринг клієнта та відображає реальний результат, який користувач отримує при заповненні анкети і відправки на перевірку особистих даних. Кредитна оцінка покаже в яких фінансових структурах людина може взяти кредит, а також, надасть поради, у разі низького кредитного балу, як поліпшити кредитну карму.

Анкета складається із двох сторінок, перша з яких є сторінкою, яка підтверджує реєстрацію. При заповненні даних клієнта і підтвердження телефону шляхом введення отриманого коду через смс-повідомлення, а також згоду на обробку персональних даних, користувач автоматично стає зареєстрованим в системі.

Вам також буде цікаво

Записи відсутні