1. Головна
  2. Кредит з поганою кредитною історією

Кредит з поганою кредитною історією

500 2 000 4 000 6 000 10 000
+
4 000 грн
17142128
+
21 днів
Повертаєте5 512,00 07 травня

Як оформити кредит із поганою кредитною історією?

У кожного в житті можуть статися ситуації, коли не встигаєш сплатити за банківський борг. Звичайно, можна відстрочити чи виплатити із запізненням, але це все увійде до кредитної історії. Негативний банківський рейтинг позначається на подальших позиках: банки або відмовляться давати їх, або погодяться під великі відсотки.

Поліпшити ситуацію можна за допомогою компанії Crediton. Нам все одно на вашу кредитну історію, тому можна зайняти тут для його оплати в іншому банку.

Щоб оформити кредит з поганою кредитною історією, потрібно лише зайти в онлайн-калькулятор на сайті «Кредитон» та заповнити 2 поля: суму бажаного кредиту та термін, за який ви зможете його віддати. Система підрахує кількість фінансів, яку необхідно буде виплатити наприкінці, та виведе його на екран. У суму входить лише кількість грошей, яка була зайнята, та відсоток банку, жодних додаткових платежів. Ми працюємо чесно.

Якщо це перша позика в нашій компанії, її гранична сума становить 4000 гривень, вона виплачується протягом 28 днів. Коли всі умови будуть дотримані, і ви виплатите кредит вчасно, наступний борг береться вже на півроку і на суму до 10000 гривень. У всіх бувають труднощі, тому ми маємо функцію пролонгації, яка діє до 3 років і не відображається в кредитному рейтингу.

Що впливає на кредитну історію?

Те, що затримки виплат мають поганий вплив, очевидно, але якщо наступний платіж повернути вчасно, це покращить репутацію у фінустанові. Завдяки «Кредитону» можна отримати фінанси для повернення їх іншому банку у строк.

Щоб отримати гроші, потрібно пройти лише 3 кроки:

1
Заповніть заявку на кредит з поганою кредитною історією за 10 хвилин
2
Очікуйте погодження кредиту з поганою кредитною історією протягом 5 хвилин
3
Отримайте кредит з поганою кредитною історією миттєво

1. Заповніть заявку на нашому сайті, це займе менше 10 хвилин.

2. Протягом 5 хвилин прийде схвалення кредиту. Наші клієнти практично ніколи не одержують відмову.

3. Ще за кілька хвилин на вищезгадану картку надійде запрошена сума грошей.


Для здійснення цієї процедури потрібен мінімальний набір паперів: паспорт, ІПН (ідентифікаційний номер платника податків) та номер активної картки, на яку надходять гроші. Мікропозика отримати легко, для цього не потрібно звітувати банку про кредитну історію і просити співробітників увійти у скрутне становище.

Прочитайте умови користування онлайн-банком, після чого підрахуйте підсумкову суму виплати в калькуляторі та приступайте до заповнення анкети для отримання кредиту з поганою кредитною історією. Складаючи заявку вкажіть деяку персональну інформацію: номер телефону, адресу електронної пошти, ідентифікаційні номери, паспортні дані та номер будь-якої картки (банк має бути українською). Після заповнення форми потрібно буде почекати трохи, це займе менше, ніж 10 хвилин. Коли кредит буде схвалено, запитана сума грошей буде одразу переведена на вже вказану картку.

У 99% випадків ми говоримо «Так» клієнтам, ми майже безвідмовні, коли справа стосується позики. Не потрібні поручителі чи застави – чиста довіра, тому варто вибрати «Кредитон». Запам'ятайте, більшість тих, кому відмовили в оформленні позики, припустилися граматичних помилок або вписали некоректну інформацію при заповненні заявки, тому будьте уважні та перевіряйте вказану інформацію.

У чому особливості кредиту з поганою кредитною історією у Crediton?

Запитавши борг у фінансовій установі за негативної історії кредитів, можна бути впевненим у тому, що вам буде відмовлено. Погана репутація кредитора підвищує ризик несплати для банку, тому співробітники фінустанов намагаються не мати справу з такими клієнтами.

Існує варіант виправлення кредитної історії, зайнявши кошти в іншому банку для своєчасного повернення попереднього кредиту.

Наша компанія готова протягнути руку допомоги клієнтам незалежно від обставин, які у них склалися. Тому ми з радістю оформимо кредит на погашення попередніх позик та відновлення репутації серед інших банків. Вирішення проблеми — просте, і для нього потрібно лише 3 документи: паспорт, ідентифікаційний номер платника податків та картка.

Скористайтеся шансом дати борг без негативного впливу на рейтинг клієнта банку. Відновлення кредитного рейтингу серед фінансових установ це інвестиція в майбутнє, адже тоді доступне оформлення кредиту в будь-якому банку без проблем.

Для уникнення жахливих наслідків, на кшталт втрати житла, машини або дорогих речей, краще не оформляти кредит, якщо ви не впевнені у своїй платоспроможності у майбутньому. Це допоможе уникнути виплати штрафів та підвищених відсотків.

Способи покращення репутації

Єдиний спосіб покращити ситуацію – погасити борги вчасно.

«Кредитон» дбає про клієнтів, тому завдяки нашим послугам ви зможете без проблем повернути позику.

2 способи погашення кредиту: онлайн-платіж та готівкою.

Для погашення боргу готівкою, прийдіть у будь-який банк. Зверніться до касира і назвіть номер договору та платіжні реквізити Crediton. Після чого сплатіть борг.

Погасити позику можна навіть через термінал. Знайдіть на екрані розділ банківських операцій, там буде вікно "Кредитон", перейшовши по якому введіть номер договору та сплатити борг.

Легкий спосіб оплати – особистий кабінет. Зайдіть в розділ "Активні кредити", після чого натисніть кнопку "Погасити". Далі на екрані з'явиться віконце, введіть номер банківської картки, з якої спишуться гроші, і суму.

Можливе погашення боргу за допомогою інтернет-банкінгу: впишіть реквізити та номер договору Crediton, а потім вкажіть суму сплати.

Також погашення кредиту можливе за допомогою EasyPay. У розділі банківських послуг знайдіть нашу компанію, потім введіть номер договору та суму повернення.

Оформити кредит в Україні

Послуга отримання кредиту з поганою кредитною історією доступна по всій Україні (за винятком АР Криму та певних регіонів Донецької та Луганської областей), головне інтернет. Немає необхідності стояти у черзі у банку, щоб поспілкуватися з представником фінансової установи та пройти цілий допит. Створіть особистий кабінет у Crediton та керуйте фінансами, овердрафтами та погашеннями заборгованостей самостійно. Процедура не вимагає багато часу, тому що проходить, не виходячи з дому.

Окрім напрямків: "Кредит з поганою кредитною історією" нас ще шукають за тегами: