1. Головна
  2. Кредит з поганою кредитною історією

Кредит з поганою кредитною історією

500 2 000 4 000 6 000 10 000
+
4 000 грн
17142128
+
21 днів
Повертаєте5 512,00 02 березня

Кредит з поганою кредитною історією

Іноді складаються ситуації, коли неможливо вчасно оплатити позику. Відстрочка платежу або невчасна сплата заборгованості негативно позначається на кредитній історії. Особам з негативною кредитною історією банки кредит не дають, а якщо і дають, то під великі відсотки.

Компанія Crediton оформляє кредити особам з поганою кредитною історією. Оформивши швидкий кредит на карту з'явиться можливість погасити попередню позику. Таким чином можливо поліпшити кредитну історію.

За допомогою кредитного калькулятора від Кредитон ознайомтеся з умовами кредитування. У відповідних рядках вкажіть суму кредиту і терміни користування позикою. Кредитний калькулятор, в свою чергу, визначить суму, необхідну для погашення мікрокредиту в означений Вами термін.

При першому зверненні, можливо оформити позику на суму до 4000 гривень і на строк до 28 днів. При своєчасному погашенні кредиту, при наступних зверненнях, максимально доступна позика становить 10000 гривень, на 6 місяців.

Сплативши обов'язкові платежі, термін дії позики можна продовжити на певний термін. При цьому, пролонгація кредиту не відобразитися на Вашій кредитній історії.

Що впливає на кредитну історію?

Своєчасне повернення кредиту може істотно поліпшити кредитну історію позичальника. Оформивши займ в Кредитон, за допомогою кредитних коштів можна оплатити попередню позику без затримки платежів.

1
Заповніть заявку на кредит з поганою кредитною історією за 10 хвилин
2
Очікуйте погодження кредиту з поганою кредитною історією протягом 5 хвилин
3
Отримайте кредит з поганою кредитною історією миттєво

Отримайте мікрокредит для погашення попередніх боргів. Для оформлення заявки знадобитися тільки паспорт, ідентифікаційний код і платіжна банківська карта. Без надання кредитної історії, без кредитного рейтингу.

Ознайомтеся з умовами кредитування на сайті Кредитон, за допомогою кредитного калькулятора. Заповніть заявку на отримання позики, вказавши: паспортні дані, номер ідентифікаційного коду, рахунок банківської карти, номер контактного телефону та електронну пошту.

Анкета відправитися на розгляд, а Вам необхідно буде очікувати схвалення на отримання кредиту. Зазвичай, дозвіл на отримання коштів при наявності негативної кредитної історії, приходить протягом 5 хвилин, після відправки заявки на розгляд. Одночасно з підтвердженням на Вашу карту автоматично надійде потрібна сума грошей.

Слід звернути увагу, що більшість відмов пов'язано з наявністю граматичних помилок в анкеті або наданням недостовірної інформації. Ввівши коректні дані, ймовірність отримання позики становить 99%.

Кредит з поганою кредитною історією від Crediton - які особливості.

Звернувшись в банк для отримання позики при наявності негативною кредитною історією, можна сміливо розраховувати на відмову. Фінансові установи з великим небажанням зв'язуються з власниками поганого кредитного рейтингу. Дана ситуація пов'язана з підвищеними ризиками несплати кредиту позичальником.

Один з варіантів вирішення ситуації, що склалася може побут перепозичання в іншій фінансовій установі, для погашення попередніх боргів.

Компанія Crediton готова надати допомогу в оформленні кредитування для погашення існуючих боргів і тим самим посприяти поліпшенню кредитної історії. Тим більше, що для отримання кредитної суми необхідний тільки паспорт, ідентифікаційний код і платіжна карта.

Погасіть існуючі платежі вчасно за допомогою кредитного сервісу від Кредитон. Поліпшення кредитної історії дозволить сміливо звертатися за кредитними коштами в будь-які фінансові установи, без побоювання отримати відмову.

Звичайно, краще зовсім не брати кредит, якщо Ви не впевнені, що зможете вчасно його повернути. Це дозволить уникнути штрафів, сплати підвищених відсотків, а також втрати заставного майна та залучення поручителів у вирішення ситуації, що склалася.

Як поліпшити кредитну історію?

Поліпшити кредитну історію можна тільки за допомогою своєчасного погашення кредитів.

Компанія Кредитон подбала про те, що б повернення кредитних коштів не складало ніяких труднощів.

Повернути позику в зазначений термін може бути як готівковим, так і безготівковим способом оплати.

Оплата готівкою відбувається за допомогою звернення до відділення будь-якого банку. Все що від Вас буде потрібно, це повідомити касиру платіжні реквізити Кредитон, номер договору і внести суму погашення позики.

За допомогою платіжного терміналу доступна функція готівкової оплати за відкритим кредиту. У розділі банківських операцій знайдіть Кредитон, введіть номер договору і внесіть оплату.

В Особистому кабінеті на Кредитон можна зробити безготівковий розрахунок за діючим кредитом. Натисніть "Погасити" в "Активних кредитах", вкажіть номер карти і введіть суму погашення.

Інтернет-банкінг, до якого прив'язана платіжна карта, дозволяє провести платіж по кредиту. Для цього введіть реквізити Кредитон, номер договору і суму оплати.

Платіжний сервіс EasyPay дозволяє погасити кредит в Кредитон. Знайдіть назву компанії в розділі банківських послуг, введіть номер договору і вкажіть суму повернення.

Взяти позику в містах України

Оформити позику при наявності поганої кредитної історії може тільки повнолітній житель країни. Отримайте потрібну суму, перебуваючи при цьому в будь-якому місті України (крім АР Крим, окремих частин Донецької і Луганської областей).

Завдяки тому, що всі процеси управління кредитом відбуваються за допомогою мережі Інтернет, зовсім неважливе місцезнахождення. Оформити кредит, продовжити термін дії або погасити існуючий займ можливо безпосередньо в Особистому кабінеті на сайті Кредитон.

Оформити позику для підняття кредитного рейтингу можна перебуваючи на робочому місці або під теплою ковдрою переглядаючи улюблений серіал. Займайтеся своїми звичними справами, при цьому покращуйте свою кредитну історію і своєчасно закривайте кредитні програми з компанією Crediton.

Окрім напрямків: "Кредит з поганою кредитною історією" нас ще шукають за тегами: